Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2021

Věková kategorie: dorost

23 - Pardubický krajský přebor

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TO SK Žamberk A (1)
Tisknout
2
0
17:1
34:2
210:61
4
2
TC Chrudim A (5)
Tisknout
2
0
12:6
24:17
176:158
4
3
TO TJ Tesla Pardubice A (2)
Tisknout
1
1
11:7
25:15
198:144
3
4
TK Česká Třebová, z.s. (3)
Tisknout
1
1
7:11
17:23
151:161
3
5
TK Choceň (8)
Tisknout
1
1
6:12
12:24
119:162
3
6
TK Ústí n. Orlicí (6)
Tisknout
1
1
5:13
12:28
134:201
3
7
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. (4)
Tisknout
0
2
8:10
18:22
153:192
2
8
TK Havlíčkův Brod (7)
Tisknout
0
2
6:12
14:25
129:191
2

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
2
6.6.2021
5
TK Choceň (8) TO SK Žamberk A (1)
1:8
2:16
35:101
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Urbánek Milan
4
Malý Lukáš
9
3:6
3:6
 
6
12
0
2
0
1
2.
Nováček Martin
1
Středa Štěpán
6
1:6
4:6
 
5
12
0
2
0
1
3.
Jurgová Ema
1
Tobišková Andrea (H)
9
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
4.
Rolencová Sofie
1
Pečenková Adéla (H)
4
2:6
2:6
 
4
12
0
2
0
1
5.
Liška Šimon
1
Kubelka Maxim
4
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
6.
Adámek Matouš
1
Vojtíšek Matěj
1
6:4
6:1
 
12
5
2
0
1
0
7.
Jurgová Ema
Rolencová Sofie
1
1
Tobišková Andrea (H)
Pečenková Adéla (H)
9
4
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
8.
Urbánek Milan
Nováček Martin
4
1
Malý Lukáš
Kubelka Maxim
9
4
1:6
2:6
 
3
12
0
2
0
1
9.
Liška Šimon
Adámek Matouš
1
1
Středa Štěpán
Vojtíšek Matěj
6
1
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
               
35
101
2
16
1
8

Soupiska TK Choceň (8)

jméno
nar.
BH
1
Urbánek Milan
08.07.2004
453
4
2
Nováček Martin
04.10.2005
948
1
3
Liška Šimon
01.10.2007
948
1
4
Adámek Matouš
08.04.2008
948
1
5
Kobr Matěj
24.11.2007
948
1
6
Vyhnálek Jakub
26.06.2008
948
1
7
Čipera Antonín
22.05.2011
948
1
21
Jurgová Ema
15.02.2007
699
1
22
Čiperová Eliška
07.09.2008
699
1
23
Rolencová Sofie
23.06.2008
699
1
24
Šigutová Justýna
04.09.2009
699
1
25
Hofmanová Alena
16.03.2010
699
1

Soupiska TO SK Žamberk A (1)

jméno
nar.
BH
1
Malý Lukáš
11.09.2003
196
9
2
Středa Štěpán
22.09.2005
296
6
3
Kubelka Maxim
04.08.2003
483
4
4
Jakubiec Jan Mateusz (EU)
10.01.2004
701
3
5
Jandík Tomáš
29.08.2007
948
1
6
Adámek Viktor
03.06.2006
948
1
7
Talacko Ondřej
08.07.2005
948
1
8
Vojtíšek Matěj
16.06.2005
948
1
21
Tobišková Andrea (H)
12.06.2003
182
9
22
Pečenková Adéla (H)
15.07.2003
437
4
23
Sládková Anežka
21.10.2005
464
4
24
Škorpíková Veronika
01.08.2006
699
1
25
Venclová Magdaléna
21.04.2008
699
1
26
Čevorová Nela
15.05.2009
699
1