Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2021

Věková kategorie: dorost

23 - Pardubický krajský přebor

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TO SK Žamberk A (1)
Tisknout
2
0
17:1
34:2
210:61
4
2
TC Chrudim A (5)
Tisknout
2
0
12:6
24:17
176:158
4
3
TO TJ Tesla Pardubice A (2)
Tisknout
1
1
11:7
25:15
198:144
3
4
TK Česká Třebová, z.s. (3)
Tisknout
1
1
7:11
17:23
151:161
3
5
TK Choceň (8)
Tisknout
1
1
6:12
12:24
119:162
3
6
TK Ústí n. Orlicí (6)
Tisknout
1
1
5:13
12:28
134:201
3
7
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. (4)
Tisknout
0
2
8:10
18:22
153:192
2
8
TK Havlíčkův Brod (7)
Tisknout
0
2
6:12
14:25
129:191
2

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
30.5.2021
4
TO TJ Tesla Pardubice A (2) TC Chrudim A (5)
4:5
10:10
93:83
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Šmejkal Šimon
9
Fleško Milan
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
2.
Smuts Daniel
4
Juliš Adam
1
3:6
3:6
 
6
12
0
2
0
1
3.
Šimonková Daniela
9
Ježková Stela (H)
9
3:6
3:6
 
6
12
0
2
0
1
4.
Kubešová Klára Marie
6
Sychrovská Nikola
4
3:6
2:6
 
5
12
0
2
0
1
5.
Čech Michal
4
Kastner Leoš
1
6:2
6:4
 
12
6
2
0
1
0
6.
Čapek Bohumil
1
Grof Tomáš
1
6:3
6:0
 
12
3
2
0
1
0
7.
Šimonková Daniela
Kubešová Klára Marie
9
6
Ježková Stela (H)
Sychrovská Nikola
9
4
6:2
3:6
5:10
14
18
1
2
0
1
8.
Šmejkal Šimon
Čapek Bohumil
9
1
Kastner Leoš
Grof Tomáš
1
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
9.
Smuts Daniel
Čech Michal
4
4
Fleško Milan
Juliš Adam
1
1
6:4
4:6
4:10
14
20
1
2
0
1
               
93
83
10
10
4
5

Soupiska TO TJ Tesla Pardubice A (2)

jméno
nar.
BH
1
Šmejkal Šimon
29.05.2006
274
9
2
Smuts Daniel
14.12.2005
462
4
3
Čech Michal
14.09.2004
489
4
4
Čapek Bohumil
29.09.2006
948
1
5
Michálek Dominik
11.11.2005
948
1
6
Vojtíšek Albert
16.06.2007
948
1
21
Šimonková Daniela
02.09.2005
195
9
22
Kubešová Klára Marie
04.11.2004
309
6
23
Čapounová Kateřina
01.03.2006
470
4
24
Dubovská Anna
03.03.2008
699
1
25
Hykšová Diana
19.07.2006
699
1

Soupiska TC Chrudim A (5)

jméno
nar.
BH
1
Juliš Petr
17.04.2003
675
3
2
Fleško Milan
27.10.2006
948
1
3
Juliš Adam
11.10.2007
948
1
4
Kastner Leoš
23.06.2007
948
1
5
Kratochvíl Lukáš (H)
07.07.2004
948
1
6
Grof Tomáš
04.04.2007
948
1
7
Kučera Lukáš
25.06.2007
948
1
8
Khom Ronald
28.02.2005
948
1
9
Ivaškovyč Maxim
07.09.2004
948
1
10
Bílek Adam
26.11.2008
948
1
11
Cvrček Martin
26.01.2007
948
1
12
Hanousek Vojtěch
30.08.2007
948
1
21
Ježková Stela (H)
04.10.2006
174
9
22
Sychrovská Nikola
03.01.2004
329
4
23
Eisová Natálie
20.11.2004
686
3
24
Francouzová Nicol
08.11.2003
699
1
25
Sůrová Natálie
27.08.2004
699
1
26
Žďárská Kateřina
27.07.2004
699
1
27
Bílková Eliška
11.09.2007
699
1
28
Zemánková Lenka
24.02.2007
699
1