Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2021

Věková kategorie: dorost

23 - Pardubický krajský přebor

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TO SK Žamberk A (1)
Tisknout
2
0
17:1
34:2
210:61
4
2
TC Chrudim A (5)
Tisknout
2
0
12:6
24:17
176:158
4
3
TO TJ Tesla Pardubice A (2)
Tisknout
1
1
11:7
25:15
198:144
3
4
TK Česká Třebová, z.s. (3)
Tisknout
1
1
7:11
17:23
151:161
3
5
TK Choceň (8)
Tisknout
1
1
6:12
12:24
119:162
3
6
TK Ústí n. Orlicí (6)
Tisknout
1
1
5:13
12:28
134:201
3
7
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. (4)
Tisknout
0
2
8:10
18:22
153:192
2
8
TK Havlíčkův Brod (7)
Tisknout
0
2
6:12
14:25
129:191
2

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
30.5.2021
3
TK Česká Třebová, z.s. (3) TK Havlíčkův Brod (7)
5:4
10:9
86:68
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Košek Adam
6
Brückner David
1
3:6
4:6
 
7
12
0
2
0
1
2.
Šrajer Jan
4
Šrámek Erik
1
3:6
4:6
 
7
12
0
2
0
1
3.
Plocová Nicole Alexandra
1
Soukalová Bára (H)
3
6:0
6:1
 
12
1
2
0
1
0
4.
Stráníková Aneta
1
Opršalová Adéla (H)
1
1:6
6:7
 
7
13
0
2
0
1
5.
Plachý Vojtěch
3
Svoboda Adam
1
6:3
7:5
 
13
8
2
0
1
0
6.
Ploc Matouš
1
Hejduk Michal
1
6:0
6:1
 
12
1
2
0
1
0
7.
Plocová Nicole Alexandra
Stráníková Aneta
1
1
Soukalová Bára (H)
Opršalová Adéla (H)
3
1
6:7
6:1
1:0
13
8
2
1
1
0
8.
Košek Adam
Šrajer Jan
6
4
Šrámek Erik
Hejduk Michal
1
1
6:0
6:1
 
12
1
2
0
1
0
9.
Plachý Vojtěch
Ploc Matouš
3
1
Brückner David
Svoboda Adam
1
1
3:6
0:6
 
3
12
0
2
0
1
               
86
68
10
9
5
4

Soupiska TK Česká Třebová, z.s. (3)

jméno
nar.
BH
1
Košek Adam
31.12.2006
346
6
2
Šrajer Jan
11.09.2004
550
4
3
Plachý Vojtěch
08.03.2006
751
3
4
Klíma Petr
20.08.2006
948
1
5
Ploc Matouš
14.11.2008
948
1
6
Oppitz Dennis
03.09.2007
948
1
7
Škrkoň Jan
16.05.2007
948
1
8
Glatt Matouš
04.01.2005
948
1
9
Kovář Šimon
02.08.2006
948
1
10
Kovář Štěpán
02.08.2006
948
1
21
Herníková Eliška
08.01.2007
633
3
22
Plocová Nicole Alexandra
24.06.2005
699
1
23
Stráníková Aneta
31.07.2004
699
1
24
Rybičková Gabriela
10.07.2007
699
1
25
Hýblová Zuzana
20.06.2008
699
1

Soupiska TK Havlíčkův Brod (7)

jméno
nar.
BH
1
Brückner David
20.03.2008
948
1
2
Šrámek Erik
02.04.2007
948
1
3
Svoboda Adam
26.03.2007
948
1
4
Hejduk Michal
18.06.2007
948
1
5
Suchánek Pavel
11.12.2008
948
1
6
Čapek Josef
19.04.2003
948
1
21
Soukalová Bára (H)
12.02.2006
640
3
22
Opršalová Adéla (H)
27.01.2007
699
1
23
Šrámková Sofie
29.03.2010
699
1
24
Apolínová Stella
04.06.2010
699
1