Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2021

Věková kategorie: dorost

23 - Pardubický krajský přebor

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TO SK Žamberk A (1)
Tisknout
2
0
17:1
34:2
210:61
4
2
TC Chrudim A (5)
Tisknout
2
0
12:6
24:17
176:158
4
3
TO TJ Tesla Pardubice A (2)
Tisknout
1
1
11:7
25:15
198:144
3
4
TK Česká Třebová, z.s. (3)
Tisknout
1
1
7:11
17:23
151:161
3
5
TK Choceň (8)
Tisknout
1
1
6:12
12:24
119:162
3
6
TK Ústí n. Orlicí (6)
Tisknout
1
1
5:13
12:28
134:201
3
7
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. (4)
Tisknout
0
2
8:10
18:22
153:192
2
8
TK Havlíčkův Brod (7)
Tisknout
0
2
6:12
14:25
129:191
2

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
30.5.2021
1
TO SK Žamberk A (1) TK Ústí n. Orlicí (6)
9:0
18:0
109:26
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Malý Lukáš
9
Herman Dominik
4
6:1
7:5
 
13
6
2
0
1
0
2.
Středa Štěpán
6
Linhart Ondřej
1
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
3.
Tobišková Andrea (H)
9
Snášilová Nikola (H)
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
4.
Pečenková Adéla (H)
4
Peroutková Luisa
1
6:0
6:1
 
12
1
2
0
1
0
5.
Kubelka Maxim
4
Zítko Michael
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
6.
Jakubiec Jan Mateusz (EU)
3
Hamerník Daniel
1
6:1
6:3
 
12
4
2
0
1
0
7.
Tobišková Andrea (H)
Pečenková Adéla (H)
9
4
Snášilová Nikola (H)
Peroutková Luisa
1
1
6:0
6:3
 
12
3
2
0
1
0
8.
Malý Lukáš
Kubelka Maxim
9
4
Herman Dominik
Hamerník Daniel
4
1
6:2
6:4
 
12
6
2
0
1
0
9.
Středa Štěpán
Jakubiec Jan Mateusz (EU)
6
3
Linhart Ondřej
Zítko Michael
1
1
6:0
6:2
 
12
2
2
0
1
0
               
109
26
18
0
9
0

Soupiska TO SK Žamberk A (1)

jméno
nar.
BH
1
Malý Lukáš
11.09.2003
196
9
2
Středa Štěpán
22.09.2005
296
6
3
Kubelka Maxim
04.08.2003
483
4
4
Jakubiec Jan Mateusz (EU)
10.01.2004
701
3
5
Jandík Tomáš
29.08.2007
948
1
6
Adámek Viktor
03.06.2006
948
1
7
Talacko Ondřej
08.07.2005
948
1
8
Vojtíšek Matěj
16.06.2005
948
1
21
Tobišková Andrea (H)
12.06.2003
182
9
22
Pečenková Adéla (H)
15.07.2003
437
4
23
Sládková Anežka
21.10.2005
464
4
24
Škorpíková Veronika
01.08.2006
699
1
25
Venclová Magdaléna
21.04.2008
699
1
26
Čevorová Nela
15.05.2009
699
1

Soupiska TK Ústí n. Orlicí (6)

jméno
nar.
BH
1
Herman Dominik
20.03.2006
475
4
2
Balous Martin
19.03.2006
948
1
3
Linhart Ondřej
11.04.2006
948
1
4
Zítko Michael
27.11.2006
948
1
5
Procházka Tomáš
16.01.2004
948
1
6
Hamerník Daniel
09.10.2008
948
1
7
Chadima Matěj
26.09.2009
948
1
8
Krsička David
13.01.2009
948
1
9
Novák Vojtěch Bartoloměj
20.08.2005
948
1
10
Štantejský Štěpán
08.07.2009
948
1
21
Snášilová Nikola (H)
10.06.2008
699
1
22
Hájková Anna
01.03.2009
699
1
23
Peroutková Luisa
24.03.2006
699
1
24
Pechová Kristýna
19.09.2005
699
1
25
Bániková Andrea
27.02.2005
699
1