Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2021

Věková kategorie: dorost

23 - Pardubický krajský přebor

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Česká Třebová, z.s.  
0
0
0:0
0:0
0:0
0
2
TO SK Žamberk A  
0
0
0:0
0:0
0:0
0
3
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.  
0
0
0:0
0:0
0:0
0
4
TK Ústí n. Orlicí  
0
0
0:0
0:0
0:0
0
5
TO TJ Tesla Pardubice A  
0
0
0:0
0:0
0:0
0
6
TK Choceň  
0
0
0:0
0:0
0:0
0
7
TK Havlíčkův Brod  
0
0
0:0
0:0
0:0
0
8
TC Chrudim A  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
1. STŘEDA PO STARTU SOUTĚŽE
1
TK Ústí n. Orlicí TC Chrudim A
0:0
 
 
 
2
TO TJ Tesla Pardubice A TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
0:0
 
 
 
3
TK Choceň TO SK Žamberk A
0:0
 
 
 
4
TK Havlíčkův Brod TK Česká Třebová, z.s.
0:0
 
 
 
2
9.5.2021
5
TC Chrudim A TK Havlíčkův Brod
0:0
 
 
 
6
TK Česká Třebová, z.s. TK Choceň
0:0
 
 
 
7
TO SK Žamberk A TO TJ Tesla Pardubice A
0:0
 
 
 
8
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. TK Ústí n. Orlicí
0:0
 
 
 
3
16.5.2021
9
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. TC Chrudim A
0:0
 
 
 
10
TK Ústí n. Orlicí TO SK Žamberk A
0:0
 
 
 
11
TO TJ Tesla Pardubice A TK Česká Třebová, z.s.
0:0
 
 
 
12
TK Choceň TK Havlíčkův Brod
0:0
 
 
 
4
30.5.2021
13
TC Chrudim A TK Choceň
0:0
 
 
 
14
TK Havlíčkův Brod TO TJ Tesla Pardubice A
0:0
 
 
 
15
TK Česká Třebová, z.s. TK Ústí n. Orlicí
0:0
 
 
 
16
TO SK Žamberk A TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
0:0
 
 
 
5
6.6.2021
17
TO SK Žamberk A TC Chrudim A
0:0
 
 
 
18
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. TK Česká Třebová, z.s.
0:0
 
 
 
19
TK Ústí n. Orlicí TK Havlíčkův Brod
0:0
 
 
 
20
TO TJ Tesla Pardubice A TK Choceň
0:0
 
 
 
6
20.6.2021
21
TC Chrudim A TO TJ Tesla Pardubice A
0:0
 
 
 
22
TK Choceň TK Ústí n. Orlicí
0:0
 
 
 
23
TK Havlíčkův Brod TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
0:0
 
 
 
24
TK Česká Třebová, z.s. TO SK Žamberk A
0:0
 
 
 
7
27.6.2021
25
TK Česká Třebová, z.s. TC Chrudim A
0:0
 
 
 
26
TO SK Žamberk A TK Havlíčkův Brod
0:0
 
 
 
27
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. TK Choceň
0:0
 
 
 
28
TK Ústí n. Orlicí TO TJ Tesla Pardubice A
0:0