Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2017

Věková kategorie: dorost

Oblastní soutěž skupina C-dorost

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Gymnázium Uničov
Tisknout
6
0
37:17
81:41
608:411
12
2
Sokol Zábřeh
Tisknout
5
1
36:18
76:40
553:395
11
3
TK Bílovec
Tisknout
4
2
34:20
69:43
513:398
10
4
Tenisový klub Šternberk
Tisknout
3
3
26:28
54:61
451:485
9
5
TK Krnov
Tisknout
2
4
28:26
61:59
510:508
8
6
TJ MSV Studénka, z.s.
Tisknout
1
5
14:40
35:82
357:589
7
7
SLOVAN HRANICE
Tisknout
0
6
14:40
35:85
407:613
6
8
 
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
2
07.05.2017
8
Sokol Zábřeh TK Krnov
5:4
11:8
96:76
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
David Václav
4
Hájek Michal (H)
4
7:6
6:0
 
13
6
2
0
1
0
2.
Hlučný Michael
4
Šlor Michal
3
6:2
3:6
6:7
15
15
1
2
0
1
3.
Baierová Anna
1
Čepová Markéta
1
2:6
1:6
 
3
12
0
2
0
1
4.
Drozdová Jitka (H)
1
Sedláčková Barbora
1
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
5.
Konečný Jakub (H)
4
Reichel Matyáš
1
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
6.
Hojgr Milan (H)
3
Petr Leo
1
6:2
6:3
 
12
5
2
0
1
0
7.
Hlučný Michael
Konečný Jakub (H)
4
4
Hájek Michal (H)
Šlor Michal
4
3
3:6
4:6
 
7
12
0
2
0
1
8.
Drozdová Jitka (H)
Šinclová Kateřina
1
1
Čepová Markéta
Sedláčková Barbora
1
1
4:6
5:7
 
9
13
0
2
0
1
9.
David Václav
Jedelský Ondřej
4
1
Reichel Matyáš
Petr Leo
1
1
6:2
7:6
 
13
8
2
0
1
0
               
96
76
11
8
5
4

Soupiska Sokol Zábřeh

jméno
nar.
BH
1
David Václav
11.07.2001
679
4
2
Hlučný Michael
21.10.2000
645
4
3
Konečný Jakub (H)
30.06.2000
807
4
4
Hojgr Milan (H)
13.03.2002
943
3
5
Jedelský Ondřej
17.01.2002
1166
1
6
Bilanský Jan
01.09.2003
1166
1
7
Žák Jakub
06.07.2004
1166
1
8
Žák Matěj
06.07.2004
1166
1
21
Niederlová Jessica
18.08.1999
353
4
22
Baierová Anna
04.08.2002
771
1
23
Potěšilová Karolína (H)
29.12.1999
771
1
24
Drozdová Jitka (H)
23.03.2004
771
1
25
Pazderníková Lenka
01.08.2003
771
1
26
Lakomá Martina
17.10.2003
771
1
27
Šinclová Kateřina
13.04.2001
771
1

Soupiska TK Krnov

jméno
nar.
BH
1
Hájek Michal (H)
19.03.2002
705
4
2
Šlor Michal
19.12.2001
908
3
3
Reichel Matyáš
08.11.2001
1166
1
4
Petr Leo
28.01.2000
1166
1
5
Hradil Oliver
24.02.2004
1166
1
6
Vojkuvka Marek
14.01.2003
1166
1
7
Reichel Albert
03.10.2000
1166
1
21
Čepová Markéta
14.08.2000
771
1
22
Čepová Klára
23.08.2002
771
1
23
Sedláčková Barbora
03.11.1999
771
1
24
Tobiášková Natálie
03.10.2000
771
1