Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2017

Věková kategorie: dorost

Oblastní soutěž skupina C-dorost

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Gymnázium Uničov
Tisknout
6
0
37:17
81:41
608:411
12
2
Sokol Zábřeh
Tisknout
5
1
36:18
76:40
553:395
11
3
TK Bílovec
Tisknout
4
2
34:20
69:43
513:398
10
4
Tenisový klub Šternberk
Tisknout
3
3
26:28
54:61
451:485
9
5
TK Krnov
Tisknout
2
4
28:26
61:59
510:508
8
6
TJ MSV Studénka, z.s.
Tisknout
1
5
14:40
35:82
357:589
7
7
SLOVAN HRANICE
Tisknout
0
6
14:40
35:85
407:613
6
8
 
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
7
18.06.2017
28
TK Krnov TK Gymnázium Uničov
3:6
8:15
86:118
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Hájek Michal (H)
4
Chytil Jan
6
7:5
4:6
6:4
17
15
2
1
1
0
2.
Šlor Michal
3
Vymazal Tomáš
4
3:6
6:4
2:6
11
16
1
2
0
1
3.
Čepová Markéta
1
Richterová Adéla
4
4:6
6:4
2:6
12
16
1
2
0
1
4.
Tobiášková Natálie
1
Dubová Barbora
1
6:1
3:6
6:4
15
11
2
1
1
0
5.
Reichel Matyáš
1
Burda Jiří
3
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
6.
Reichel Albert
1
Kořalka Vojtěch
1
4:6
5:7
 
9
13
0
2
0
1
7.
Čepová Markéta
Tobiášková Natálie
1
1
Burdová Ivana
Richterová Adéla
4
4
3:6
1:6
 
4
12
0
2
0
1
8.
Hájek Michal (H)
Reichel Matyáš
4
1
Chytil Jan
Kořalka Vojtěch
6
1
6:4
4:6
1:0
11
10
2
1
1
0
9.
Šlor Michal
Reichel Albert
3
1
Vymazal Tomáš
Burda Jiří
4
3
5:7
2:6
 
7
13
0
2
0
1
               
86
118
8
15
3
6

Soupiska TK Krnov

jméno
nar.
BH
1
Hájek Michal (H)
19.03.2002
705
4
2
Šlor Michal
19.12.2001
908
3
3
Reichel Matyáš
08.11.2001
1166
1
4
Petr Leo
28.01.2000
1166
1
5
Hradil Oliver
24.02.2004
1166
1
6
Vojkuvka Marek
14.01.2003
1166
1
7
Reichel Albert
03.10.2000
1166
1
21
Čepová Markéta
14.08.2000
771
1
22
Čepová Klára
23.08.2002
771
1
23
Sedláčková Barbora
03.11.1999
771
1
24
Tobiášková Natálie
03.10.2000
771
1

Soupiska TK Gymnázium Uničov

jméno
nar.
BH
1
Chytil Jan
24.04.2000
469
6
2
Vymazal Tomáš
15.04.1999
738
4
3
Burda Jiří
17.11.2002
1008
3
4
Kořalka Vojtěch
09.07.2003
1166
1
5
Grepl Michal
08.01.2003
1166
1
21
Burdová Ivana
15.01.1999
514
4
22
Richterová Adéla
05.04.2001
456
4
23
Rotreklová Michaela
06.06.2003
771
1
24
Rusínová Anita
28.04.2002
771
1
25
Langerová Anneta
16.03.2005
771
1
26
Dubová Barbora
10.01.2005
771
1