Název: |
TK Oáza Říčany |
Datum: |
29.-29.09. |
Pořadatel: |
TK Oáza Říčany (20) |
Kódové číslo: |
916814 |
Dvorců + povrch: |
6 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
24 |
Prezentace v |
Ne do 08:30 hod. |
Kontaktní osoba: |
Ptáček Vít |
V chobotě 2112 | |
251 01 Říčany | |
Tel. (1): |
725827397 |
E-mail: |
turnajeoaza@seznam.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Staněk Miroslav | 15.07.2011 | TK Radošovice | volná karta | 15.03.2019 09:25:39 |
2. |
Tvrzská Amélie | 21.03.2011 | Tenis Dobříš | volná karta | 18.03.2019 22:37:04 |
3. |
Koubek Tomáš | 31.07.2010 | TK Litvínov z.s. | volná karta | 20.03.2019 07:04:37 |
4. |
Drábová Sára | 21.09.2011 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 24.03.2019 20:08:45 |
5. |
Zbořil JAKUB | 14.08.2011 | Tenisový klub Benátky nad Jizerou | volná karta | 15.04.2019 20:41:34 |
6. |
Šturma Sebastian | 23.08.2010 | TENIS Klánovice | volná karta | 24.05.2019 13:28:48 |
7. |
Havlík Jan | 12.04.2012 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | volná karta | 06.07.2019 21:43:40 |
8. |
Dočekal Jakub | 20.09.2010 | TJ Sokol Vysočany | volná karta | 25.07.2019 11:09:32 |
9. |
Matoušková Tereza | 14.01.2010 | TK Kročehlavy | volná karta | 29.07.2019 12:37:53 |
10. |
Dušková Darina | 14.10.2010 | I.ČLTK Praha | volná karta | 02.08.2019 14:40:31 |
11. |
Šíp David | 08.05.2011 | TK Písek | volná karta | 13.08.2019 21:56:47 |
12. |
Sedlatý Mikuláš | 18.05.2010 | TENIS Klánovice | volná karta | 18.08.2019 19:46:47 |
13. |
Baar Patrik | 12.01.2010 | Tenis Újezd nad Lesy, z.s. | volná karta | 19.08.2019 11:52:57 |
14. |
Baarová Natálie | 12.01.2010 | TENIS Klánovice | volná karta | 19.08.2019 11:53:24 |
15. |
Nuslová Amélie | 22.08.2011 | TK Roja Příbram z.s. | volná karta | 22.08.2019 08:50:16 |
16. |
Kubíček Martin | 11.07.2010 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | volná karta | 22.08.2019 13:52:38 |
17. |
Roček Eduard | 31.01.2011 | LTC Modřany 2005 | volná karta | 25.08.2019 00:05:06 |
18. |
Jurčák Martin | 03.02.2010 | Tenis Cibulka | volná karta | 31.08.2019 23:20:18 |
19. |
Jurčák Matyáš | 03.02.2010 | Tenis club Úvaly | volná karta | 31.08.2019 23:23:25 |
20. |
Hnátek Marek | 09.02.2010 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | volná karta | 04.09.2019 21:52:54 |
21. |
Motl Ondřej | 12.02.2010 | TJ Solidarita Praha 10 | volná karta | 13.09.2019 08:07:47 |
22. |
Chmelař Marek | 09.07.2010 | TK Sparta Praha | volná karta | 18.09.2019 03:58:39 |
23. |
Datlová Tina | 07.10.2011 | TK Neridé | volná karta | 22.09.2019 12:42:09 |
24. |
Motl Kryštof | 09.12.2012 | TJ Solidarita Praha 10 | volná karta | 23.09.2019 13:11:06 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Pintíř Jan | 12.03.2010 | Lokomotiva Beroun | 31.08.2019 21:57:51 |
|
2. |
Fiala Tomáš | 21.12.2011 | TK Benešov | 31.08.2019 23:15:06 |
|
3. |
Flekalová Lucie | 21.06.2011 | Lokomotiva Praha | 14.09.2019 07:57:04 |
|
4. |
Kačín Ondřej | 30.07.2011 | SK HAMR, z.s. | 19.09.2019 11:28:41 |
|
5. |
Kovalova Daria | 23.02.2010 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 21.09.2019 09:11:28 |
|
6. |
Macháč Martin | 17.03.2011 | TK Písnice | 21.09.2019 14:54:29 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Koňařík Ivo | 15.03.2010 | TCEN Hrádek nad Nisou | odhlášeno hráčem | 16.03.2019 17:41:40 |
2. |
Faltysová Gabriela | 30.06.2011 | Lokomotiva Praha | odhlášeno hráčem | 20.04.2019 15:07:36 |
3. |
Hofmanová Kristýna | 02.04.2011 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | odhlášeno hráčem | 22.06.2019 17:37:52 |
4. |
Kovařík Dominik | 04.02.2010 | TK Sparta Praha | odhlášeno hráčem | 19.08.2019 09:57:38 |
5. |
Žáčková Marcela | 26.11.2010 | TJ Spoje Praha | odhlášeno hráčem | 27.08.2019 18:46:00 |
6. |
Šináglová Nela | 25.06.2010 | TC VITALITY Březnice | odhlášeno hráčem | 14.09.2019 12:03:25 |
7. |
Soukup Marek | 20.11.2011 | TK Čelákovice | odhlášeno hráčem | 22.09.2019 18:16:46 |
8. |
Blažková Barbora | 10.06.2011 | LTK Liberec | odhlášeno hráčem | 24.09.2019 09:20:15 |
9. |
Bílek Dominik | 22.11.2010 | TO Sokol Nehvizdy | odhlášeno hráčem | 24.09.2019 20:59:21 |
10. |
Střídová Aneta | 28.02.2010 | Tenisový klub Progress z.s. | odhlášeno hráčem | 25.09.2019 09:21:00 |
11. |
Slobodová Kamila | 16.08.2010 | SK HAMR, z.s. | odhlášeno hráčem | 25.09.2019 16:45:07 |
12. |
Klika Adam | 02.08.2010 | Lokomotiva Zdice | odhlášeno hráčem | 25.09.2019 19:58:30 |
13. |
Beranová Emma | 06.06.2010 | Lokomotiva Beroun | odhlášeno hráčem | 25.09.2019 21:51:54 |
14. |
Hnízdil Michal | 28.03.2010 | Lokomotiva Zdice | odhlášeno hráčem | 26.09.2019 07:39:29 |
15. |
Střihavková Nela | 15.03.2011 | Lokomotiva Zdice | odhlášeno hráčem | 26.09.2019 10:05:39 |
16. |
Mousa Sarah | 12.05.2010 | TO Bohemians Praha | odhlášeno hráčem | 26.09.2019 18:01:49 |
17. |
Sejpalová Šárka | 07.06.2011 | Tenisový klub Benátky nad Jizerou | odhlášeno pořadatelem | 27.09.2019 09:49:11 |
18. |
Hampl Tomáš | 30.04.2010 | Tempo Praha | odhlášeno pořadatelem | 28.09.2019 07:33:43 |
19. |
Černý Matyáš | 13.03.2010 | SK Žalov | odhlášeno pořadatelem | 28.09.2019 09:11:21 |
20. |
Hájek Petr | 09.03.2011 | SK HAMR, z.s. | odhlášeno pořadatelem | 28.09.2019 09:11:45 |