Český tenisový svaz
Název:
Wilson Cup
Datum:
28.-28.09.
Pořadatel:
WILSON Tenis Centrum (200)
Kódové číslo:
916812
Dvorců + povrch:
10 koberec s pískem
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
So do 08:45 hod.
Kontaktní osoba:
Mgr. Šimek Roman
Modletice 108
251 70 Praha-východ
Tel. (1):
603797269
E-mail:
recepce@wilsoncentrum.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Koňařík Ivo 15.03.2010 TCEN Hrádek nad Nisou volná karta
16.03.2019 17:42:06
2.
Čižinská Emma 18.02.2010 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav volná karta
16.03.2019 21:29:22
3.
Čižinská Mia 29.02.2012 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav volná karta
16.03.2019 21:45:15
4.
Šimek Kristián 20.08.2010 TK Sparta Praha volná karta
17.03.2019 22:44:27
5.
Čepková Karolína 18.02.2010 WILSON Tenis Centrum volná karta
18.03.2019 16:22:25
6.
Čepková Kristýna 18.02.2010 WILSON Tenis Centrum volná karta
18.03.2019 16:23:22
7.
Settle Andrew Michael 04.02.2011 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav volná karta
21.03.2019 14:54:21
8.
Petrásek Ella Martina 18.08.2011 TK Sparta Praha volná karta
22.03.2019 14:46:50
9.
Stáňová Šárka 01.01.2011 Tenisový klub Rokycany volná karta
22.03.2019 15:09:34
10.
Veberová Nikola 23.08.2010 SK Tenis Mýto, o.s. volná karta
23.03.2019 20:56:42
11.
Padrnosová Nela 07.08.2010 TK Spartak Jihlava volná karta
25.03.2019 23:29:45
12.
Dvořáková Denisa 09.01.2010 TK Písek volná karta
27.03.2019 12:07:17
13.
Šedivcová Liliana 15.09.2011 TK Lokomotiva Plzeň z.s. volná karta
29.03.2019 10:13:50
14.
Pšeničny Dima 23.04.2010 I.ČLTK Praha volná karta
30.03.2019 13:45:48
15.
Fiala Vojtěch 20.09.2010 Lokomotiva Zdice volná karta
02.04.2019 09:48:22
16.
Skořepa Adam 11.06.2010 SK Tenis Duchcov volná karta
06.04.2019 18:37:15
17.
rosolová rozálie 15.03.2010 Lokomotiva Zdice volná karta
14.04.2019 08:27:39
18.
Kovář Josef 21.10.2010 SK Meteor Praha volná karta
18.04.2019 01:12:03
19.
Zapletal Jindřich 16.05.2011 TK SK Dobrá Voda u Č.B. volná karta
28.04.2019 21:35:30
20.
Baier Lukáš 28.05.2010 SK Matchball Česká Lípa volná karta
04.05.2019 07:36:47
21.
Mikeš Marek 07.07.2010 TK SB Světlá n.Sáz. volná karta
20.05.2019 13:38:24
22.
Mikeš David 06.07.2012 TK SB Světlá n.Sáz. volná karta
20.05.2019 13:38:55
23.
Chrastilová Diana 01.04.2010 TJ Kyje Praha 14 volná karta
27.05.2019 19:11:43
24.
Hendrych Alex 07.03.2010 TK Čelákovice volná karta
27.05.2019 19:18:14
25.
Fuková Viktorie 14.04.2010 LTC České Budějovice,z.s. volná karta
02.06.2019 17:54:48
26.
Vacková Vanessa 13.08.2010 TGC Kunratice volná karta
16.06.2019 22:11:07
27.
Krisman Vojtěch 01.05.2010 TK Lokomotiva Plzeň z.s. volná karta
30.07.2019 21:55:32
28.
Kabrhel Šimon 10.01.2010 SK HAMR, z.s. volná karta
06.08.2019 21:57:46
29.
Michna Gabriel 06.07.2011 SK HAMR, z.s. volná karta
19.08.2019 09:19:42
30.
Zapský Tobiáš 12.01.2011 TK Sparta Praha volná karta
27.08.2019 12:29:59
31.
Turek Ondřej 08.07.2010 TJ Republikán volná karta
28.08.2019 16:41:53
32.
Prášková Kristýna 09.12.2010 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav volná karta
30.08.2019 18:27:21

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Pažoutová Ema 31.12.2011 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav Přijata
01.09.2019 23:14:16
2.
Homola Matyáš 21.09.2010 Slavoj Český Brod Přijat
03.09.2019 21:22:45
3.
Haltuf Daniel 08.01.2010 Orel jednota Praha-Balkán Přijat
05.09.2019 07:10:41
4.
Jelínková Adéla 10.01.2011 TK Sparta Praha Přijata
07.09.2019 16:18:13
5.
Havlásek Vojtěch 29.11.2011 TC Dvůr Králové, z.s. Přijat
08.09.2019 21:29:30
6.
Tomáš Navarra 26.01.2011 TJ Sokol Vysočany Přijat
15.09.2019 20:31:32
7.
Kafka Michal 22.05.2011 Lokomotiva Zdice Přijat
15.09.2019 21:55:29
8.
Štefaník Antonín 02.04.2011 TENIS SLOVÁCKO z.s. Přijat
16.09.2019 13:56:18
9.
Michel Maxim 25.07.2010 Tenis Cibulka Přijat
17.09.2019 18:39:42
10.
Pravda Jan 13.09.2010 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. Přijat
17.09.2019 21:45:33
11.
Pelda Martin 26.03.2010 LTK Liberec Přijat
21.09.2019 08:01:27

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Drábová Sára 21.09.2011 SK HAMR, z.s. odhlášeno hráčem
24.03.2019 20:08:28
2.
Mousa Sarah 12.05.2010 Junior TC Praha odhlášeno hráčem
10.05.2019 13:09:53
3.
Šturma Sebastian 23.08.2010 TENIS Klánovice odhlášeno hráčem
24.05.2019 13:28:29
4.
Havelková Natálie 13.10.2010 TK AGROFERT Prostějov odhlášeno hráčem
06.08.2019 07:01:44
5.
Žáčková Marcela 26.11.2010 I.ČLTK Praha odhlášeno hráčem
07.08.2019 09:08:35
6.
Marešová Beata 12.07.2012 TK Sparta Praha odhlášeno hráčem
10.08.2019 15:40:02
7.
Baštýř Jakub 05.04.2010 TK Pelhřimov odhlášeno hráčem
12.08.2019 08:11:55
8.
Zeman Patrik 04.01.2010 LTC Modřany 2005 odhlášeno hráčem
14.08.2019 08:00:57
9.
Foldová Kateřina 02.09.2010 LTK TEPLICE o.s. odhlášeno hráčem
15.08.2019 06:22:09
10.
Krajíčková Nela 22.09.2010 Tenisový klub Rokycany odhlášeno hráčem
19.08.2019 09:17:49
11.
Farajpourova Aináz 17.07.2011 I.ČLTK Praha odhlášeno hráčem
25.08.2019 19:21:12
12.
Klika Adam 02.08.2010 Lokomotiva Zdice odhlášeno hráčem
30.08.2019 12:49:20
13.
Kočí Jakub 05.06.2010 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav odhlášeno hráčem
31.08.2019 20:35:10
14.
Elsnic Petr 17.06.2010 Tenisová akademie Březno u Loun odhlášeno hráčem
03.09.2019 19:17:46
15.
Polášek Oliver 10.08.2011 TK Sokol Horní Počernice,p.s. odhlášeno hráčem
05.09.2019 20:58:38