Český tenisový svaz
Název:
O Pohár Tenisového klubu DEZA
Datum:
21.-22.09.
Pořadatel:
TK DEZA Valašské Meziříčí (200)
Kódové číslo:
916800
Dvorců + povrch:
6 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
24
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Křesala Dušan
Sklářská 187
757 01 Val. Meziříčí
Tel. (1):
603581240
E-mail:
tenisdeza@tenisdeza.cz

Poznámka pořadatele:


P O Z O R !

Bude přijato max. 20 chlapců a 20 divek.

Zatím poslední dívka přijata do soutěže Jaškovská Julie

Turnaj se odehraje v SOBOTU.

Kontakt prezentace formou jen SMS 606 762 922
Prezentace pátek 20.9 od 15 do 18h.
Poté následuje losování do skupin.

Nástup na zápasy bude na IS.do 20h
Všichni prezentování hráči a hráčky se dostaví
na 8.20h aby jsme mohli v 8.30 začít

Adresa areálu Kouty 26 -sportoviště

Kontakt turnaj Křesala Dušan 603 581 240

Do turnaje budou prijati:
Rybák Alex 14.1.2010
Rybák Jakub 14.1.2010
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Indraková Eliška 26.04.2010 TO TJ Nový Jičín volná karta
17.03.2019 16:33:32
2.
Hajnovičová Marina 12.05.2010 D&M Tennis Academy, z.s. volná karta
15.05.2019 14:27:24
3.
Ivanová Stella 16.09.2010 Mosilana Brno volná karta
10.06.2019 17:44:45
4.
Patáková Klára 18.07.2011 TC Holešov, o.s. volná karta
20.06.2019 20:17:11
5.
Novák Richard 26.04.2012 TK Zašová volná karta
27.07.2019 22:44:25
6.
Suchánková Lucie 09.04.2010 TK DEZA Valašské Meziříčí volná karta
31.07.2019 21:11:14
7.
Serafin Samuel 14.03.2010 TJ TO Sokol Stará Bělá volná karta
15.08.2019 22:11:43
8.
Galusová Alice 01.03.2011 Rožnovský tenisový klub volná karta
20.08.2019 16:12:10
9.
Holmanová Karolína 03.12.2010 Family Tennis Ostrava volná karta
24.08.2019 01:03:36
10.
Zat´ko Melisa 08.10.2010 ŽLTC Brno volná karta
27.08.2019 09:41:40
11.
Plačková Eliška 17.08.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s. volná karta
27.08.2019 13:47:13
12.
Cecava Patrick 19.09.2012 TK TENNISPOINT FM volná karta
27.08.2019 15:52:12
13.
Michalcová Liliana 19.11.2010 TJ Sokol Rychvald volná karta
31.08.2019 14:03:15
14.
Válkyová Tereza 07.11.2010 TC Brno. volná karta
04.09.2019 16:33:29
15.
Pagáč Lukáš 20.06.2010 TENIS SLOVÁCKO z.s. volná karta
08.09.2019 14:51:43
16.
Kutejová Klára 04.07.2011 TENIS SLOVÁCKO z.s. volná karta
08.09.2019 15:01:03
17.
Vala Max 04.04.2011 TK ARBREX-OSTRAVA volná karta
10.09.2019 12:38:34
18.
Kapitán Štěpán 04.02.2010 TK DEZA Valašské Meziříčí volná karta
12.09.2019 19:39:50
19.
Švidrnochová Sára 16.06.2010 TK DEZA Valašské Meziříčí volná karta
15.09.2019 08:10:19
20.
Sedláčková Sára 17.01.2011 TK PRECHEZA Přerov o.s. volná karta
15.09.2019 13:38:45
21.
Kužilová Kristína 16.02.2010 TENIS SLOVÁCKO z.s. volná karta
16.09.2019 22:06:39
22.
Macura Nela 14.02.2011 TC BIOCEL Vratimov z.s. volná karta
17.09.2019 19:12:20
23.
Haring Nicole 04.11.2010 TK Na Dolině o.s. volná karta
18.09.2019 01:13:50
24.
Borovská Barbora 08.01.2010 SKT Frýdlant n.O. volná karta
18.09.2019 11:58:22

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Kovářová Eliška 06.06.2010 TJ Sokol Vizovice  
18.09.2019 13:00:34
2.
Jaškovská Julie 10.11.2010 TK Na Dolině o.s.  
18.09.2019 14:03:37

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Šimek Oliver 27.07.2012 TK Šlapanice odhlášeno hráčem
25.05.2019 13:59:09
2.
Flaksová Helena 09.05.2011 TK TENNISPOINT FM odhlášeno hráčem
18.06.2019 14:17:50
3.
Sýkora Ondřej 26.04.2010 TK DEZA Valašské Meziříčí odhlášeno hráčem
11.07.2019 07:19:56
4.
Kořének Richard 25.01.2010 SK Zlín-Mladcová odhlášeno hráčem
25.08.2019 09:04:12
5.
Dufková Viktorie 09.07.2010 Family Tennis Ostrava odhlášeno hráčem
13.09.2019 20:47:28
6.
Brauner Michal 29.01.2010 TJ Sokol Uherský Brod odhlášeno hráčem
15.09.2019 08:52:00
7.
Syryčanský Jonáš 17.11.2011 TK DEZA Valašské Meziříčí odhlášeno hráčem
15.09.2019 12:09:22
8.
Svobodová Alžběta 11.05.2010 TK Na Dolině o.s. odhlášeno pořadatelem
17.09.2019 18:11:47
9.
van Neck Marleen 06.12.2010 TK Zlín odhlášeno hráčem
18.09.2019 19:26:32
10.
Gaždová Julie 15.12.2010 TK DEZA Valašské Meziříčí odhlášeno pořadatelem
19.09.2019 15:11:57
11.
Struminská Julie 05.05.2010 Tennis Hill Havířov o.s. odhlášeno pořadatelem
20.09.2019 14:53:54