Název: |
Wilson cup |
Datum: |
30.-30.09. |
Pořadatel: |
WILSON Tenis Centrum (200) |
Kódové číslo: |
916794 |
Dvorců + povrch: |
10 koberec s pískem |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
So do 09:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Mgr. Šimek Roman |
Modletice 108 | |
251 70 Praha-východ | |
Tel. (1): |
603797269 |
E-mail: |
recepce@wilsoncentrum.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Ječmínková Karolína | 16.03.2009 | TK Sparta Praha | volná karta | 15.03.2017 23:45:34 |
2. |
Veškrna Tomáš | 07.03.2009 | TK Spartak Jihlava | volná karta | 16.03.2017 00:15:32 |
3. |
Šmejcký Marek | 03.11.2010 | I.ČLTK Praha | volná karta | 16.03.2017 04:46:52 |
4. |
Macinauer Dan | 11.03.2009 | TK Radošovice | volná karta | 18.03.2017 13:39:02 |
5. |
Holub Jakub | 08.01.2008 | TK Slavia Plzeň | volná karta | 19.03.2017 21:46:10 |
6. |
Kovačková Jana | 13.06.2010 | TK Sparta Praha | volná karta | 26.03.2017 20:37:48 |
7. |
Tvrzská Karolína | 28.01.2008 | Lokomotiva Zdice | volná karta | 26.03.2017 23:30:02 |
8. |
Stojanov Daniel | 10.03.2009 | LTC Houštka | volná karta | 06.04.2017 20:54:08 |
9. |
Kozák Pavel | 10.01.2008 | Severočeská tenisová o.s. | volná karta | 09.04.2017 12:16:03 |
10. |
Andreas Jonáš | 28.04.2008 | SK Aritma Praha | volná karta | 12.04.2017 10:34:56 |
11. |
Valachová Johana | 18.02.2008 | TK Start Praha-Topolka | volná karta | 24.06.2017 20:45:17 |
12. |
Staněk jiří | 22.06.2008 | TK Radošovice | volná karta | 01.07.2017 18:00:02 |
13. |
Chrastilová Diana | 01.04.2010 | Wilson tenis centrum z.s. | volná karta | 08.07.2017 15:06:01 |
14. |
Trkovský Marcel | 15.05.2008 | TK Milevsko, z.s. | volná karta | 02.08.2017 12:52:23 |
15. |
Opletalová Anna | 08.04.2008 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | volná karta | 02.09.2017 18:15:47 |
16. |
Kühnová Karolína | 06.06.2008 | TJ Sokol Vysočany | volná karta | 02.09.2017 21:15:45 |
17. |
Nekovář Max | 29.09.2009 | TK Neridé | volná karta | 03.09.2017 19:26:32 |
18. |
Kottink Nicolas | 01.12.2009 | Sokol Říčany | volná karta | 05.09.2017 22:05:40 |
19. |
Benáčková Veronika | 22.06.2009 | TC ESO Praha z.s. | volná karta | 17.09.2017 15:20:47 |
20. |
Mlejnková Natálie | 04.02.2008 | Wilson tenis centrum z.s. | volná karta | 19.09.2017 15:12:41 |
21. |
Sokolová Elen | 17.01.2009 | LTC Panorama Teplice | volná karta | 20.09.2017 06:50:45 |
22. |
Křížek Kevin | 13.06.2008 | LTC Tábor 1903 | volná karta | 22.09.2017 12:43:46 |
23. |
Hajný Jiří | 14.04.2008 | Wilson tenis centrum z.s. | volná karta | 25.09.2017 13:22:15 |
24. |
Bartoň Tobiáš | 02.11.2008 | - | volná karta | 25.09.2017 13:35:50 |
25. |
Kreysa Jan | 02.09.2009 | LTK Liberec | volná karta | 25.09.2017 19:10:07 |
26. |
Zajíčková Kateřina | 07.02.2010 | TK Sparta Praha | volná karta | 25.09.2017 19:59:22 |
27. |
Trubač Tadeáš | 09.01.2008 | TK Písnice | volná karta | 25.09.2017 20:16:44 |
28. |
Zíta Tomáš | 26.06.2008 | LTC Houštka | volná karta | 25.09.2017 21:33:34 |
29. |
Novotný Bořek Jan | 04.03.2009 | TK Konstruktiva, z.s. | volná karta | 26.09.2017 20:49:42 |
30. |
volná karta | volná karta |
|||
31. |
volná karta | volná karta |
|||
32. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Klíma Max | 24.01.2008 | SK Meteor Praha | odhlášeno hráčem | 30.05.2017 22:39:11 |
2. |
Kunst Filip | 15.06.2008 | LTC Houštka | odhlášeno hráčem | 31.05.2017 22:24:55 |
3. |
Červenka Matěj | 04.06.2008 | TK Ústí n.Labem | odhlášeno hráčem | 07.06.2017 19:15:14 |
4. |
Raková Viola | 07.06.2008 | LTC Kolín | odhlášeno hráčem | 13.06.2017 09:53:33 |
5. |
Kuchař Saša | 23.10.2008 | TC Brno. | odhlášeno hráčem | 23.07.2017 11:52:36 |
6. |
ZÁBRANOVÁ NICOLE | 09.02.2008 | LTC Humpolec | odhlášeno hráčem | 26.08.2017 22:36:53 |
7. |
Šmejcký Jakub | 09.02.2008 | I.ČLTK Praha | odhlášeno hráčem | 01.09.2017 14:39:26 |
8. |
Kasal Michal | 04.07.2008 | LTK TEPLICE o.s. | odhlášeno hráčem | 04.09.2017 22:16:03 |
9. |
Jirásek Milan | 31.07.2008 | F.H.TK Dobřichovice | odhlášeno hráčem | 09.09.2017 19:43:36 |
10. |
Braun Denis | 18.04.2008 | TK Most | odhlášeno hráčem | 13.09.2017 12:14:11 |
11. |
Kovačková Alena | 13.06.2008 | TK Sparta Praha | odhlášeno ČTS | 18.09.2017 14:10:47 |
12. |
Slanar Albert | 13.07.2008 | Sokol Čimice | odhlášeno hráčem | 21.09.2017 22:36:51 |
13. |
Strnadová Naďa | 23.05.2009 | - | odhlášeno hráčem | 25.09.2017 23:24:25 |
14. |
Šára Dominik | 06.01.2009 | TK Neridé | odhlášeno pořadatelem | 26.09.2017 14:47:32 |
15. |
Halamová Kateřina | 02.06.2008 | TJ Spoje Praha | odhlášeno hráčem | 27.09.2017 07:17:23 |
16. |
Bilik Edvard | 28.08.2009 | - | odhlášeno pořadatelem | 27.09.2017 14:31:32 |
17. |
Wilson Carly | 01.03.2009 | LTC Litvínov | odhlášeno pořadatelem | 28.09.2017 19:22:06 |