Název: |
PRINCE SUMMER BABY TOUR MASTERS |
Datum: |
28.-28.09. |
Pořadatel: |
TK TENNISPOINT FM (200) |
Místo konání: |
FRÝDEK-MÍSTEK |
Kódové číslo: |
916786 |
Dvorců + povrch: |
6 antuka |
Míče: |
tecnifibre |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
Pá do 08:30 hod. |
Kontaktní osoba: |
Ing. Vykoukal Jiří |
Na Drahách 196 | |
739 25 Sviadnov | |
Tel. (1): |
602 718 364 |
E-mail: |
jiri.vykoukal@seznam.cz |
Internet: |
www.tennispoint.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Holeňa Jakub | 29.10.2009 | TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek | přijat do soutěže chlapců, prezence PÁ 28/9 do 08,30 hodin | 22.05.2018 21:02:31 |
2. |
Franc Jakub | 26.06.2009 | TK SC OSTRAVA | přijat do soutěže chlapců, prezence PÁ 28/9 do 08,30 hodin | 11.08.2018 17:44:44 |
3. |
Chromec Adam | 20.07.2010 | TK TENNISPOINT FM | přijat do soutěže chlapců, prezence PÁ 28/9 do 08,30 hodin | 31.08.2018 08:14:02 |
4. |
Havel Tomáš | 14.03.2010 | TK AGROFERT Prostějov | přijat do soutěže chlapců, prezence PÁ 28/9 do 08,30 hodin | 04.09.2018 09:32:53 |
5. |
Polášek Petr | 02.07.2009 | TK DEZA Valašské Meziříčí | přijat do soutěže chlapců, prezence PÁ 28/9 do 08,30 hodin | 05.09.2018 06:24:11 |
6. |
Tichý Filip | 08.02.2009 | SK LAMA o.s. | přijat do soutěže chlapců, prezence PÁ 28/9 do 08,30 hodin | 11.09.2018 10:48:36 |
7. |
Cahlík Jakub | 16.01.2009 | TK Na Dolině o.s. | přijat do soutěže chlapců, prezence PÁ 28/9 do 08,30 hodin | 19.09.2018 07:53:17 |
8. |
Pelc Alexander | 13.03.2009 | TK Na Dolině o.s. | přijat do soutěže chlapců, prezence PÁ 28/9 do 08,30 hodin | 23.09.2018 15:57:01 |
9. |
Hanzal Šimon | 08.03.2010 | TJ Zbrojovka Vsetín | přijat do soutěže chlapců, prezence PÁ 28/9 do 08,30 hodin | 24.09.2018 07:42:53 |
10. |
Kašpárek Tomáš | 06.07.2009 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | přijat do soutěže chlapců, prezence PÁ 28/9 do 08,30 hodin | 25.09.2018 08:19:21 |
11. |
Pončík Jan | 27.04.2009 | TC BIOCEL Vratimov z.s. | přijat do soutěže chlapců, prezence PÁ 28/9 do 08,30 hodin | 25.09.2018 20:06:58 |
12. |
Smolík David | 22.10.2010 | SKT Frýdlant n.O. | přijat do soutěže chlapců, prezence PÁ 28/9 do 08,30 hodin | 26.09.2018 12:39:04 |
13. |
VAŠÍČEK TEODOR | 01.02.2009 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | přijat do soutěže chlapců, prezence PÁ 28/9 do 08,30 hodin | 27.09.2018 10:18:33 |
14. |
Pešat Frantisek | 27.03.2009 | SKT Frýdlant n.O. | přijat do soutěže chlapců, prezence PÁ 28/9 do 08,30 hodin | 27.09.2018 10:23:27 |
15. |
Sýkora Ondřej | 26.04.2010 | TK DEZA Valašské Meziříčí | přijat do soutěže chlapců, prezence PÁ 28/9 do 08,30 hodin | 27.09.2018 17:48:58 |
16. |
volná karta | volná karta |
|||
17. |
volná karta | volná karta |
|||
18. |
volná karta | volná karta |
|||
19. |
volná karta | volná karta |
|||
20. |
volná karta | volná karta |
|||
21. |
volná karta | volná karta |
|||
22. |
volná karta | volná karta |
|||
23. |
volná karta | volná karta |
|||
24. |
volná karta | volná karta |
|||
25. |
volná karta | volná karta |
|||
26. |
volná karta | volná karta |
|||
27. |
volná karta | volná karta |
|||
28. |
volná karta | volná karta |
|||
29. |
volná karta | volná karta |
|||
30. |
volná karta | volná karta |
|||
31. |
volná karta | volná karta |
|||
32. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Peroutková Eliška | 20.05.2009 | TK Na Dolině o.s. | přijatá do soutěže dívek, prezence PÁ 28/9 do 08,30 hodin | 12.06.2018 09:45:21 |
2. |
Furmánková Natalie | 15.03.2010 | TC BIOCEL Vratimov z.s. | přijatá do soutěže dívek, prezence PÁ 28/9 do 08,30 hodin | 02.07.2018 21:12:22 |
3. |
Přikrylová Kristýna | 10.03.2010 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | přijatá do soutěže dívek, prezence PÁ 28/9 do 08,30 hodin | 09.09.2018 19:58:47 |
4. |
Smíšková Ella | 18.02.2010 | TC VITALITY Březnice | přijatá do soutěže dívek, prezence PÁ 28/9 do 08,30 hodin | 17.09.2018 14:39:15 |
5. |
Lipinová Barbora | 04.11.2009 | Slavoj Český Těšín | přijatá do soutěže dívek, prezence PÁ 28/9 do 08,30 hodin | 23.09.2018 13:35:19 |
6. |
Dufková Viktorie | 09.07.2010 | SK Vitality Slezsko o.s. | přijatá do soutěže dívek, prezence PÁ 28/9 do 08,30 hodin | 24.09.2018 14:38:26 |
7. |
Borowik Julia | 31.01.2009 | - | přijatá do soutěže dívek, prezence PÁ 28/9 do 08,30 hodin | 24.09.2018 16:34:17 |
8. |
Mikuličková Rebeka | 08.12.2009 | SK JC Sport Opava | přijatá do soutěže dívek, prezence PÁ 28/9 do 08,30 hodin | 26.09.2018 09:28:32 |
9. |
Indraková Eliška | 26.04.2010 | TK DEZA Valašské Meziříčí | přijatá do soutěže dívek, prezence PÁ 28/9 do 08,30 hodin | 27.09.2018 10:24:52 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Zemanová Zuzana | 02.02.2010 | SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. | odhlášeno hráčem | 14.09.2018 10:30:58 |
2. |
Kučerňák Jakub | 14.03.2009 | TJ Zbrojovka Vsetín | odhlášeno hráčem | 25.09.2018 01:48:06 |
3. |
Drlík David | 25.03.2010 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | odhlášeno pořadatelem | 27.09.2018 10:18:08 |