Název: |
TM CUP |
Datum: |
08.-08.09. |
Pořadatel: |
TŠ Hostivař (200) |
Místo konání: |
Sokol Běchovice II |
Kódové číslo: |
916765 |
Dvorců + povrch: |
4 antuka |
Míče: |
tecnifibre |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
24 |
Prezentace v |
Ne do 08:30 hod. |
Kontaktní osoba: |
Ing. Vrňáková Jana |
Na Korunce 580 | |
19011 Praha 9-Běchovice | |
Tel. (1): |
603 946 755 |
Tel. (2): |
732 429 180 |
E-mail: |
jana.vrnakova@email.cz |
Internet: |
tenismaniak.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Černý Matyáš | 13.03.2010 | SK Žalov | volná karta | 16.03.2019 22:27:14 |
2. |
Lachmannová Klára | 26.03.2010 | TCM Dubeč, z.s. | volná karta | 28.07.2019 07:24:24 |
3. |
Dušek Lukáš | 30.10.2011 | TK Neridé | volná karta | 14.08.2019 22:25:02 |
4. |
Navrátil Daniel | 19.08.2011 | TCD Donovalská | volná karta | 28.08.2019 20:36:03 |
5. |
Jumarová Tereza | 20.04.2010 | TK Horní Měcholupy | volná karta | 31.08.2019 20:58:29 |
6. |
Švarc Teodor | 04.07.2011 | TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. | volná karta | 02.09.2019 21:32:40 |
7. |
Pňovská Julie | 03.10.2011 | Tenisový klub Benátky nad Jizerou | volná karta | 03.09.2019 14:32:00 |
8. |
Polnicka Sofie | 17.02.2011 | TK Neridé | volná karta | 03.09.2019 21:40:00 |
9. |
Traplová Daniela | 25.01.2010 | TCM Dubeč, z.s. | volná karta | 04.09.2019 18:44:07 |
10. |
Čížek Josef | 31.07.2010 | TCM Dubeč, z.s. | volná karta | 04.09.2019 18:44:39 |
11. |
Dušková Darina | 14.10.2010 | I.ČLTK Praha | volná karta | 04.09.2019 19:06:57 |
12. |
Dušková Diana | 21.08.2012 | LTC Modřany 2005 | volná karta | 04.09.2019 19:13:33 |
13. |
Hofmanová Kristýna | 02.04.2011 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | volná karta | 05.09.2019 17:20:13 |
14. |
Pavlu Denis | 01.07.2010 | TK RAPID LIBEREC | volná karta | 05.09.2019 23:11:44 |
15. |
Soukup Jiří | 02.02.2011 | LTC Modřany 2005 | volná karta | 06.09.2019 19:56:40 |
16. |
volná karta | volná karta |
|||
17. |
volná karta | volná karta |
|||
18. |
volná karta | volná karta |
|||
19. |
volná karta | volná karta |
|||
20. |
volná karta | volná karta |
|||
21. |
volná karta | volná karta |
|||
22. |
volná karta | volná karta |
|||
23. |
volná karta | volná karta |
|||
24. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Žáčková Marcela | 26.11.2010 | TJ Spoje Praha | odhlášeno hráčem | 27.08.2019 18:46:00 |
2. |
Staněk Miroslav | 15.07.2011 | TK Radošovice | odhlášeno hráčem | 29.08.2019 19:32:10 |
3. |
Ivanová Stella | 16.09.2010 | TC BORS CLUB | odhlášeno pořadatelem | 06.09.2019 10:25:03 |
4. |
Tichy Jan | 06.06.2011 | TK Sport Kolovraty | odhlášeno pořadatelem | 06.09.2019 19:52:58 |