Název: |
PRINCE SUMMER BABY TOUR MASTERS |
Datum: |
28.-28.09. |
Pořadatel: |
TK TENNISPOINT FM (200) |
Místo konání: |
FRÝDEK-MÍSTEK |
Kódové číslo: |
916763 |
Dvorců + povrch: |
6 antuka |
Míče: |
tecnifibre |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace v |
St do 08:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Ing. Vykoukal Jiří |
Na Drahách 196 | |
739 25 Sviadnov | |
Tel. (1): |
602718364 |
E-mail: |
jiri.vykoukal@seznam.cz |
Internet: |
www.tennispoint.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Chodura Sebastian | 31.01.2007 | I.ČLTK Praha | přijat do soutěže chlapců, ST 28/9, 08,00 | 16.03.2016 13:38:52 |
2. |
Horák Adam | 14.05.2008 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | přijat do soutěže chlapců, ST 28/9, 08,00 | 16.03.2016 19:20:42 |
3. |
Rojíček Daniel | 30.01.2008 | TK TENNISPOINT FM | přijat do soutěže chlapců, ST 28/9, 08,00 | 16.03.2016 22:14:41 |
4. |
Mück Filip | 05.02.2007 | Tenis Nový Jičín,z.s. | přijat do soutěže chlapců, ST 28/9, 08,00 | 17.03.2016 19:04:02 |
5. |
Pešat Oliver | 19.02.2007 | TK Na Dolině o.s. | přijat do soutěže chlapců, ST 28/9, 08,00 | 18.03.2016 14:11:41 |
6. |
Katz Joshua | 25.07.2008 | TK Zašová | přijat do soutěže chlapců, ST 28/9, 08,00 | 18.03.2016 16:55:35 |
7. |
Horáček Josef | 16.02.2007 | TK AGROFERT Prostějov | přijat do soutěže chlapců, ST 28/9, 08,00 | 22.03.2016 15:53:55 |
8. |
Paloch Jan | 18.09.2008 | Městský tenisový klub Karviná | přijat do soutěže chlapců, ST 28/9, 08,00 | 06.04.2016 21:15:30 |
9. |
Migdal Alexandr | 27.06.2008 | TC Ostrava Nová Ves | přijat do soutěže chlapců, ST 28/9, 08,00 | 02.05.2016 10:13:56 |
10. |
Harásek Tomáš | 09.08.2007 | TK Vyškov | přijat do soutěže chlapců, ST 28/9, 08,00 | 05.06.2016 21:29:00 |
11. |
Kovář Adam | 21.11.2007 | TK Na Dolině o.s. | přijat do soutěže chlapců, ST 28/9, 08,00 | 09.08.2016 23:17:44 |
12. |
MOLDRZYK FRANTIŠEK | 28.06.2007 | TK Slavia Orlová | přijat do soutěže chlapců, ST 28/9, 08,00 | 11.08.2016 21:50:36 |
13. |
Klimša Radovan | 20.04.2007 | Tennis Hill Havířov o.s. | přijat do soutěže chlapců, ST 28/9, 08,00 | 12.08.2016 11:53:12 |
14. |
Salot Fabián | 08.03.2007 | TK TENNISPOINT FM | přijat do soutěže chlapců, ST 28/9, 08,00 | 20.08.2016 14:20:31 |
15. |
Martinovič Filip | 27.06.2007 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | přijat do soutěže chlapců, ST 28/9, 08,00 | 23.08.2016 06:59:17 |
16. |
Hanák Ondřej | 21.06.2007 | TK Na Dolině o.s. | přijat do soutěže chlapců, ST 28/9, 08,00 | 29.08.2016 20:01:57 |
17. |
Kolpak Tomáš | 17.09.2007 | TC BIOCEL Vratimov z.s. | přijat do soutěže chlapců, ST 28/9, 08,00 | 31.08.2016 07:00:29 |
18. |
Pelc Adam | 06.09.2007 | TK Opava | přijat do soutěže chlapců, ST 28/9, 08,00 | 02.09.2016 14:12:29 |
19. |
Jányš Jakub | 18.04.2007 | TK TENNISPOINT FM | přijat do soutěže chlapců, ST 28/9, 08,00 | 05.09.2016 15:45:23 |
20. |
Jányš Albert | 04.03.2009 | TK TENNISPOINT FM | přijat do soutěže chlapců, ST 28/9, 08,00 | 05.09.2016 15:47:48 |
21. |
Bednář Samuel | 31.07.2008 | TC BIOCEL Vratimov z.s. | přijat do soutěže chlapců, ST 28/9, 08,00 | 12.09.2016 19:56:05 |
22. |
Václavík Miroslav | 23.05.2008 | TK Na Dolině o.s. | přijat do soutěže chlapců, ST 28/9, 08,00 | 15.09.2016 15:00:34 |
23. |
Šopek Filip | 26.10.2008 | TK TENNISPOINT FM | přijat do soutěže chlapců, ST 28/9, 08,00 | 17.09.2016 19:41:44 |
24. |
Kliment Matúš | 03.01.2009 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | přijat do soutěže chlapců, ST 28/9, 08,00 | 18.09.2016 16:25:54 |
25. |
Šima Patrik | 16.03.2008 | Tenisový klub Studénka z.s. | přijat do soutěže chlapců, ST 28/9, 08,00 | 19.09.2016 20:33:00 |
26. |
Nosek Viktor | 17.05.2007 | TJ SOKOL HRABŮVKA | přijat do soutěže chlapců, ST 28/9, 08,00 | 24.09.2016 18:01:16 |
27. |
Rumíšek David | 04.04.2008 | - | přijat do soutěže chlapců, ST 28/9, 08,00 | 27.09.2016 10:53:04 |
28. |
Tykva David | 17.01.2009 | DTJ Tenis Vřesina | přijat do soutěže chlapců, ST 28/9, 08,00 | 27.09.2016 11:11:27 |
29. |
Hrbáč Jan | 02.11.2008 | TK Havířov, z.s. | přijat do soutěže chlapců, ST 28/9, 08,00 | 27.09.2016 11:17:23 |
30. |
Lukas Filip | 01.10.2008 | TC Ostrava Nová Ves | přijat do soutěže chlapců, ST 28/9, 08,00 | 27.09.2016 11:18:04 |
31. |
Andrýs Pavel | 15.05.2008 | TJ Zbrojovka Vsetín | přijat do soutěže chlapců, ST 28/9, 08,00 | 27.09.2016 11:34:19 |
32. |
Andrýs Petr | 15.05.2008 | TJ Zbrojovka Vsetín | přijat do soutěže chlapců, ST 28/9, 08,00 | 27.09.2016 11:34:29 |
33. |
volná karta | volná karta |
|||
34. |
volná karta | volná karta |
|||
35. |
volná karta | volná karta |
|||
36. |
volná karta | volná karta |
|||
37. |
volná karta | volná karta |
|||
38. |
volná karta | volná karta |
|||
39. |
volná karta | volná karta |
|||
40. |
volná karta | volná karta |
|||
41. |
volná karta | volná karta |
|||
42. |
volná karta | volná karta |
|||
43. |
volná karta | volná karta |
|||
44. |
volná karta | volná karta |
|||
45. |
volná karta | volná karta |
|||
46. |
volná karta | volná karta |
|||
47. |
volná karta | volná karta |
|||
48. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Ondrášková Karolína | 28.10.2008 | TK Slavia Orlová | přijatá do soutěže dívek, ST 28/9, 08,30 | 16.03.2016 10:56:42 |
2. |
Kostková Valentýna | 15.08.2007 | SPORTOVNÍ KLUB KOUTY z.s. | přijatá do soutěže dívek, ST 28/9, 08,30 | 16.03.2016 22:53:12 |
3. |
Kubná Anna | 05.01.2007 | SPORTOVNÍ KLUB KOUTY z.s. | přijatá do soutěže dívek, ST 28/9, 08,30 | 17.03.2016 07:28:25 |
4. |
Zichlarzová Vanesa | 06.06.2007 | Tennis Hill Havířov o.s. | přijatá do soutěže dívek, ST 28/9, 08,30 | 17.03.2016 22:04:46 |
5. |
Macurová Hana | 30.06.2007 | Slavoj Český Těšín | přijatá do soutěže dívek, ST 28/9, 08,30 | 23.03.2016 17:29:29 |
6. |
Rehová Nela | 08.09.2007 | TK Kubáň Ostrava | přijatá do soutěže dívek, ST 28/9, 08,30 | 26.03.2016 13:48:46 |
7. |
Ventrčová Julie | 10.07.2007 | TK Zlín | přijatá do soutěže dívek, ST 28/9, 08,30 | 30.03.2016 20:22:10 |
8. |
Klimánková Stella | 06.06.2007 | TK TENNISPOINT FM | přijatá do soutěže dívek, ST 28/9, 08,30 | 07.04.2016 07:00:02 |
9. |
Veselá Barbora | 11.07.2008 | TK AGROFERT Prostějov | přijatá do soutěže dívek, ST 28/9, 08,30 | 19.05.2016 19:25:17 |
10. |
Žingorová Adéla | 01.06.2007 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | přijatá do soutěže dívek, ST 28/9, 08,30 | 26.07.2016 20:42:31 |
11. |
Harajda Ema | 07.06.2007 | TK Spytihněv | přijatá do soutěže dívek, ST 28/9, 08,30 | 28.07.2016 21:44:10 |
12. |
Lapčáková Carmen | 05.06.2007 | TJ TO Sokol Stará Bělá | přijatá do soutěže dívek, ST 28/9, 08,30 | 29.08.2016 20:13:58 |
13. |
Taxová Victoria | 10.08.2008 | TJ Zbrojovka Vsetín | přijatá do soutěže dívek, ST 28/9, 08,30 | 03.09.2016 14:38:37 |
14. |
Cela Olivia | 08.06.2007 | Tennis Hill Havířov o.s. | přijatá do soutěže dívek, ST 28/9, 08,30 | 18.09.2016 15:01:53 |
15. |
Klimentová Kristína | 18.04.2007 | - | přijatá do soutěže dívek, ST 28/9, 08,30 | 18.09.2016 16:22:57 |
16. |
Pinková Veronika | 08.07.2007 | TK SC OSTRAVA | přijatá do soutěže dívek, ST 28/9, 08,30 | 19.09.2016 12:14:14 |
17. |
Ostravská Adéla | 19.08.2008 | TK Zlín | přijatá do soutěže dívek, ST 28/9, 08,30 | 25.09.2016 18:30:43 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
SÁŇKA FRANTIŠEK | 02.01.2007 | Tennis Hill Havířov o.s. | odhlášeno hráčem | 02.07.2016 22:19:08 |
2. |
Rysová Amálie | 17.05.2007 | TK SC OSTRAVA | odhlášeno hráčem | 29.07.2016 17:15:32 |
3. |
Tégl Tomáš | 16.06.2008 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | odhlášeno hráčem | 30.07.2016 17:37:12 |
4. |
Papavasiliu Nikolaos | 11.08.2009 | Městský tenisový klub Karviná | odhlášeno hráčem | 07.09.2016 10:00:08 |
5. |
Ciešlar Krzysztof | 03.05.2007 | SK Vitality Slezsko o.s. | odhlášeno hráčem | 12.09.2016 08:02:01 |
6. |
Němcová Natálie | 05.03.2007 | TK Zlín | odhlášeno hráčem | 12.09.2016 10:29:13 |
7. |
Holešovská Josefína | 14.11.2007 | TK Zašová | odhlášeno hráčem | 13.09.2016 09:29:35 |
8. |
Orság Denis | 09.10.2007 | T.T.C.Rožnov | odhlášeno hráčem | 14.09.2016 20:35:00 |
9. |
Martináková Adéla | 01.09.2008 | Tennis Hill Havířov o.s. | odhlášeno hráčem | 16.09.2016 11:10:46 |
10. |
Svobodová Michaela | 30.04.2007 | Městský tenisový klub Karviná | odhlášeno hráčem | 21.09.2016 19:27:52 |
11. |
Hanačík Antonín | 05.02.2007 | TK Zlín | odhlášeno hráčem | 24.09.2016 19:27:50 |
12. |
Doppler Alexandr | 13.10.2008 | TC Ostrava Nová Ves | odhlášeno hráčem | 25.09.2016 13:18:25 |
13. |
Dopplerová Barbora | 08.02.2007 | TJ Baník Ostrava OKD | odhlášeno hráčem | 25.09.2016 13:19:05 |
14. |
Machačová Zuzana | 20.10.2007 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | odhlášeno hráčem | 25.09.2016 20:53:01 |
15. |
Polášková Nikol | 12.02.2007 | Tenisový klub Studénka z.s. | odhlášeno pořadatelem | 26.09.2016 22:01:27 |
16. |
Pira Jakub | 24.11.2007 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | odhlášeno pořadatelem | 26.09.2016 22:07:22 |
17. |
Piteráková Natálie | 27.08.2007 | TK Na Dolině o.s. | odhlášeno pořadatelem | 27.09.2016 09:24:24 |