Název: |
TC Brno CUP |
Datum: |
15.-15.09. |
Pořadatel: |
TC Brno. (200) |
Místo konání: |
Brno, Herčíkova 19b |
Kódové číslo: |
916761 |
Dvorců + povrch: |
5 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
So do 09:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Mgr. Šafránková Martina |
Balbínova 30 | |
61500 Brno | |
Tel. (1): |
603911229 |
E-mail: |
tc-brno@tc-brno.cz |
Internet: |
www.tc-brno.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Krňávek Daniel | 02.03.2011 | TC Brno. | volná karta | 15.03.2018 11:40:59 |
2. |
Landová Kateřina | 05.06.2010 | TC Brno. | volná karta | 15.03.2018 14:01:57 |
3. |
LUKŠ PATRIK | 07.10.2009 | HTK Třebíč | volná karta | 15.03.2018 17:24:44 |
4. |
Janůfková Nikola | 25.07.2009 | TK Třebíč | volná karta | 15.03.2018 19:00:47 |
5. |
Vábnová Monika | 05.01.2009 | Start Brno | volná karta | 15.03.2018 19:57:18 |
6. |
Vrba Jan | 20.03.2009 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | volná karta | 15.03.2018 20:42:40 |
7. |
Dřevojanová Eliška | 25.03.2009 | HTK Třebíč | volná karta | 16.03.2018 20:53:24 |
8. |
Dřevojanová Anežka | 14.11.2010 | HTK Třebíč | volná karta | 16.03.2018 21:04:48 |
9. |
Levinsky Gloria | 09.02.2010 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 18.03.2018 12:11:58 |
10. |
Pokorný Petr | 10.02.2010 | TK Moravský Krumlov z.s. | volná karta | 19.03.2018 13:13:47 |
11. |
Šlapanský Kryštof | 24.03.2010 | TK Moravský Krumlov z.s. | volná karta | 19.03.2018 13:19:54 |
12. |
Světlík Tobiáš | 20.08.2009 | TK Moravský Krumlov z.s. | volná karta | 19.03.2018 13:32:48 |
13. |
Jastrábek Vít | 14.06.2011 | TC Brno. | volná karta | 19.03.2018 21:02:40 |
14. |
Nešporová Sára | 21.10.2009 | TC-MJ TENIS Líšeň | volná karta | 21.03.2018 18:31:28 |
15. |
Mendelová Amálie | 24.03.2009 | TJ Sokol Bílovice n.Svit. | volná karta | 22.03.2018 20:44:29 |
16. |
Hegr Tomáš | 04.02.2009 | TJ Kraví Hora Brno | volná karta | 23.03.2018 10:05:52 |
17. |
Padrnosová Nela | 07.08.2010 | HTK Třebíč | volná karta | 01.04.2018 17:51:15 |
18. |
Navrátilová Veronika | 26.07.2010 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | volná karta | 02.04.2018 22:12:27 |
19. |
Merta Jakub | 11.11.2009 | ŽLTC Brno | volná karta | 05.04.2018 10:22:22 |
20. |
Rašovská Viola | 09.01.2009 | Start Brno | volná karta | 10.04.2018 14:20:08 |
21. |
Staněk Dominik | 01.07.2010 | TC Brno. | volná karta | 19.04.2018 22:03:39 |
22. |
Vukadinovičová Dita | 13.09.2009 | TC Brno. | volná karta | 13.05.2018 18:51:53 |
23. |
Sedlák Jakub | 22.03.2010 | TC Brno. | volná karta | 22.05.2018 20:05:03 |
24. |
Sedlák Petr | 22.03.2010 | TC Brno. | volná karta | 22.05.2018 20:05:36 |
25. |
Vávra Jakub | 15.02.2010 | TC Brno. | volná karta | 20.06.2018 15:15:46 |
26. |
Čejková Anita | 04.03.2010 | TC Brno. | volná karta | 16.07.2018 08:40:56 |
27. |
Cimmermannová Natália | 13.07.2009 | TC Brno. | volná karta | 29.08.2018 16:51:49 |
28. |
Georges Michael | 18.05.2010 | TC Brno. | volná karta | 05.09.2018 11:11:38 |
29. |
Vondráček Tomáš | 19.08.2009 | TC Brno. | volná karta | 05.09.2018 13:07:11 |
30. |
Vondráček Robert | 19.08.2009 | TC Brno. | volná karta | 05.09.2018 13:08:49 |
31. |
Krampolová Kamila | 18.06.2009 | TC Brno. | volná karta | 05.09.2018 18:21:36 |
32. |
Volejníková Viktorie | 04.10.2011 | TC Brno. | volná karta | 05.09.2018 18:44:49 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Brtníček Kuba | 30.06.2010 | SK Tenis Tišnov | 19.04.2018 22:05:41 |
|
2. |
Blažková Amálie | 29.08.2009 | Mosilana Brno | 16.05.2018 10:51:38 |
|
3. |
Miklišová Barbora | 16.02.2009 | Start Brno | 19.05.2018 15:58:14 |
|
4. |
Mlčůch Martin | 05.01.2009 | Start Brno | 21.05.2018 00:51:59 |
|
5. |
Majerová Tereza | 27.05.2009 | Start Brno | 12.06.2018 21:27:34 |
|
6. |
Čoupková Aneta | 15.06.2010 | TC Brno. | 13.06.2018 20:29:01 |
|
7. |
Bartonkova Dora | 12.03.2010 | Mosilana Brno | 13.06.2018 20:53:08 |
|
8. |
Koláčný Jakub | 18.10.2009 | SK Tenis Tišnov | 28.06.2018 08:36:21 |
|
9. |
KOŠŤÁL Jakub | 05.08.2009 | HTK Třebíč | 01.07.2018 20:11:16 |
|
10. |
Zaťko Melisa | 08.10.2010 | ŽLTC Brno | 13.07.2018 06:59:58 |
|
11. |
Hrdličková Terezie | 28.02.2010 | SK Tenis Tišnov | 18.07.2018 09:42:17 |
|
12. |
Gálfyová Vanesa | 18.03.2009 | SK Tenis Tišnov | 21.07.2018 21:11:36 |
|
13. |
Musilová Amélie | 17.06.2010 | SK Tenis Tišnov | 22.07.2018 21:58:23 |
|
14. |
Varinský Tibor | 10.04.2009 | TREND SPORT, z.s. | 27.07.2018 22:06:11 |
|
15. |
Lačňák Tobiáš | 17.02.2010 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | 29.07.2018 12:18:15 |
|
16. |
Strejček Andrej | 09.11.2009 | Start Brno | 29.07.2018 23:40:47 |
|
17. |
Šnajdrová Lucie | 18.02.2009 | ŽLTC Brno | 05.08.2018 20:09:08 |
|
18. |
Šmídová Karolína | 27.07.2010 | TK Zlín | 10.08.2018 07:53:12 |
|
19. |
Průdek Šimon | 23.03.2009 | TC BORS CLUB | 13.08.2018 15:26:46 |
|
20. |
Svoboda Jan | 04.11.2009 | Start Brno | 17.08.2018 23:22:19 |
|
21. |
Otiepková Viola | 04.07.2009 | SK Tenis Tišnov | 19.08.2018 08:34:10 |
|
22. |
Weiler Adam | 29.08.2009 | SK Véska | 30.08.2018 22:51:06 |
|
23. |
Kebrle Ondřej | 13.07.2009 | BLTC Brno | 01.09.2018 18:37:41 |
|
24. |
Kašparovský Nikola | 16.09.2009 | BLTC Brno | 01.09.2018 22:46:16 |
|
25. |
Hudcová Eva | 11.10.2010 | Start Brno | 04.09.2018 09:55:08 |
|
26. |
Hudec David | 11.10.2010 | Start Brno | 04.09.2018 09:57:00 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Pařízek Tomáš | 04.06.2010 | HTK Třebíč | odhlášeno hráčem | 29.07.2018 20:17:13 |
2. |
Krška Tomáš | 29.04.2009 | TJ Žďár nad Sázavou | odhlášeno hráčem | 18.08.2018 18:13:46 |
3. |
Pěnčíková Tereza | 25.06.2011 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | odhlášeno hráčem | 22.08.2018 19:10:32 |
4. |
Něnička Dominik | 24.03.2009 | TK Kyjov | odhlášeno hráčem | 26.08.2018 10:39:43 |
5. |
Kohoutková Samantha | 18.07.2010 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno hráčem | 29.08.2018 15:22:46 |
6. |
Grecová Tereza | 14.07.2009 | TJ Žďár nad Sázavou | odhlášeno hráčem | 30.08.2018 13:31:14 |
7. |
Žák Filip | 08.02.2009 | ŽLTC Brno | odhlášeno hráčem | 30.08.2018 16:03:45 |
8. |
Haruštiaková Klára | 16.03.2009 | LTC Hodonín | odhlášeno hráčem | 02.09.2018 21:30:33 |
9. |
Haruštiaková Dáša | 03.03.2011 | LTC Hodonín | odhlášeno hráčem | 02.09.2018 21:32:36 |
10. |
Hrstka Jakub | 24.08.2009 | Sokol Brno Žabovřesky | odhlášeno hráčem | 05.09.2018 20:02:13 |
11. |
Mrázová Vanesa | 15.07.2009 | LTC Hodonín | odhlášeno hráčem | 05.09.2018 20:53:07 |
12. |
Dufek Šimon | 18.07.2009 | ŽLTC Brno | odhlášeno hráčem | 08.09.2018 19:44:20 |
13. |
Hudranová Nina Silvie | 03.09.2010 | TK Drnovice | odhlášeno hráčem | 08.09.2018 20:26:51 |
14. |
Filipi Dominika | 25.10.2010 | SK Tenis Tišnov | odhlášeno hráčem | 10.09.2018 10:22:36 |
15. |
Sluková Nelly | 08.03.2009 | ŽLTC Brno | odhlášeno hráčem | 10.09.2018 18:56:40 |
16. |
Chladová Ema | 11.07.2010 | ŽLTC Brno | odhlášeno hráčem | 10.09.2018 19:31:36 |
17. |
Němec Adam | 28.07.2009 | TJ Zbrojovka Vsetín | odhlášeno hráčem | 10.09.2018 20:59:27 |
18. |
Chocholová Sára | 25.01.2010 | TK Pelhřimov | odhlášeno hráčem | 11.09.2018 19:23:54 |
19. |
Vomela Tomáš | 20.02.2009 | HTK Třebíč | odhlášeno hráčem | 12.09.2018 09:11:03 |
20. |
Semotánová Nelli | 03.06.2009 | SK Tenis Tišnov | odhlášeno hráčem | 12.09.2018 21:14:24 |
21. |
Havelková Natálie | 13.10.2010 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno hráčem | 12.09.2018 21:27:28 |
22. |
Veškrna Tomáš | 07.03.2009 | TK Spartak Jihlava | odhlášeno hráčem | 12.09.2018 22:16:42 |
23. |
Skořepová Isabela | 17.02.2009 | TK Znojmo | odhlášeno pořadatelem | 13.09.2018 20:43:20 |
24. |
Vurm Gustav | 03.02.2011 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno pořadatelem | 14.09.2018 12:02:13 |
25. |
Trefil Tobias | 09.11.2010 | TC Brno. | odhlášeno pořadatelem | 14.09.2018 14:25:00 |