Český tenisový svaz
Název:
Poděbradský pohár 2019
Datum:
07.-07.09.
Pořadatel:
TJ LTC Poděbrady (200)
Kódové číslo:
916759
Dvorců + povrch:
7 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
24
Prezentace v
So do 09:00 hod.
Kontaktní osoba:
Kolařík Jiří
Jana Opletala 683
29001 Poděbrady
Tel. (1):
607669366
E-mail:
jirka1793@gmail.com

Poznámka pořadatele:

Prezentace baby tenistů je osobně dne 7. 9. 2019 do 9:00 hod.
Všichni přihlášení hráči budou přijati do turnaje.
Turnaj se bude hrát ve skupinách, zvlášť chlapci a zvlášť dívky.
Po ukončení utkání ve skupinách se bude hrát vyřazovacím způsobem.

J.Kolařík
vrchní rozhodčí
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Čižinská Emma 18.02.2010 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav volná karta
16.03.2019 21:50:12
2.
Čižinská Mia 29.02.2012 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav volná karta
16.03.2019 21:52:23
3.
Phillipová Denisa 28.02.2011 SK Štětí volná karta
21.03.2019 20:43:53
4.
Šináglová Nela 25.06.2010 TC VITALITY Březnice volná karta
06.04.2019 12:07:44
5.
Havlík Jan 12.04.2012 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav volná karta
02.05.2019 08:56:09
6.
Dobrá Terezie 01.09.2011 TK SB Světlá n.Sáz. volná karta
18.05.2019 17:56:36
7.
Pažoutová Ema 31.12.2011 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav volná karta
12.06.2019 16:57:56
8.
Čižinský David 05.02.2011 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav volná karta
18.06.2019 10:43:36
9.
Vítová Eva Julie 01.02.2012 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav volná karta
28.06.2019 18:31:26
10.
Kyselová Monika 04.04.2010 Tenis Nová Paka volná karta
22.07.2019 21:19:34
11.
Rabová Agneta 30.11.2010 - volná karta
03.08.2019 21:45:25
12.
Zatočilová Natálie 19.10.2011 TK SB Světlá n.Sáz. volná karta
03.08.2019 23:05:33
13.
Jougl Matyáš 21.04.2011 Slavoj Český Brod volná karta
14.08.2019 10:54:43
14.
Mrkvička František 22.02.2010 Slavoj Žiželice volná karta
15.08.2019 14:56:02
15.
Chrastilová Diana 01.04.2010 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. volná karta
19.08.2019 07:54:20
16.
Radová Sofie 21.01.2010 SK HAMR, z.s. volná karta
24.08.2019 17:21:26
17.
Havlásek Vojtěch 29.11.2011 TC Dvůr Králové, z.s. volná karta
24.08.2019 22:00:13
18.
Skramuská Ema 16.11.2011 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav volná karta
26.08.2019 22:18:08
19.
Kovář Josef 21.10.2010 SK Meteor Praha volná karta
27.08.2019 12:20:18
20.
Turek Ondřej 08.07.2010 TJ Republikán volná karta
28.08.2019 16:45:02
21.
Datlová Tina 07.10.2011 TK Neridé volná karta
30.08.2019 07:35:29
22.
Hájek Petr 09.03.2011 SK HAMR, z.s. volná karta
30.08.2019 13:47:19
23.
Olša Jáchym 12.01.2011 TJ LTC Poděbrady volná karta
02.09.2019 22:07:42
24.
Šandor Jakub 02.11.2011 TJ LTC Poděbrady volná karta
02.09.2019 22:36:08

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Hnátek Marek 09.02.2010 TJ Republikán Přijat do turnaje.
02.09.2019 15:18:39
2.
Sviták Matěj 09.06.2010 TENIS-CENTRUM DTJ HK Přijat do turnaje.
03.09.2019 12:05:08

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Kubíček Martin 11.07.2010 Tenis Akademie Bálek odhlášeno hráčem
20.07.2019 17:36:04
2.
Kočí Jakub 05.06.2010 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav odhlášeno hráčem
31.08.2019 20:35:09
3.
Zbořil JAKUB 14.08.2011 Tenisový klub Benátky nad Jizerou odhlášeno hráčem
02.09.2019 20:15:16
4.
Plešková Eliška 14.02.2011 LTC Mladá Boleslav o.s. odhlášeno hráčem
03.09.2019 16:05:31
5.
Rak Denis 08.07.2011 LTC Kolín odhlášeno hráčem
04.09.2019 10:07:35
6.
Blažková Barbora 10.06.2011 LTC Mladá Boleslav o.s. odhlášeno hráčem
04.09.2019 16:27:50
7.
Říhová Adéla 19.08.2011 LTC Mladá Boleslav o.s. odhlášeno hráčem
04.09.2019 20:16:29
8.
Šturma Sebastian 23.08.2010 TENIS Klánovice odhlášeno pořadatelem
05.09.2019 12:52:46
9.
Dlabola Petr 09.12.2011 Tenis Nová Paka odhlášeno pořadatelem
05.09.2019 12:56:10
10.
Jelínková Adéla 10.01.2011 TK Sparta Praha odhlášeno pořadatelem
06.09.2019 13:25:54
11.
Drašarová Eliška 27.07.2010 Tenis Nová Paka odhlášeno pořadatelem
06.09.2019 13:26:21
12.
Uhrová Alžběta 15.12.2010 TK SB Světlá n.Sáz. odhlášeno pořadatelem
06.09.2019 13:27:32