Název: |
Poděbradský pohár 2019 |
Datum: |
07.-07.09. |
Pořadatel: |
TJ LTC Poděbrady (200) |
Kódové číslo: |
916759 |
Dvorců + povrch: |
7 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
24 |
Prezentace v |
So do 09:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Kolařík Jiří |
Jana Opletala 683 | |
29001 Poděbrady | |
Tel. (1): |
607669366 |
E-mail: |
jirka1793@gmail.com |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Čižinská Emma | 18.02.2010 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | volná karta | 16.03.2019 21:50:12 |
2. |
Čižinská Mia | 29.02.2012 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | volná karta | 16.03.2019 21:52:23 |
3. |
Phillipová Denisa | 28.02.2011 | SK Štětí | volná karta | 21.03.2019 20:43:53 |
4. |
Šináglová Nela | 25.06.2010 | TC VITALITY Březnice | volná karta | 06.04.2019 12:07:44 |
5. |
Havlík Jan | 12.04.2012 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | volná karta | 02.05.2019 08:56:09 |
6. |
Dobrá Terezie | 01.09.2011 | TK SB Světlá n.Sáz. | volná karta | 18.05.2019 17:56:36 |
7. |
Pažoutová Ema | 31.12.2011 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | volná karta | 12.06.2019 16:57:56 |
8. |
Čižinský David | 05.02.2011 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | volná karta | 18.06.2019 10:43:36 |
9. |
Vítová Eva Julie | 01.02.2012 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | volná karta | 28.06.2019 18:31:26 |
10. |
Kyselová Monika | 04.04.2010 | Tenis Nová Paka | volná karta | 22.07.2019 21:19:34 |
11. |
Rabová Agneta | 30.11.2010 | TK Konstruktiva, z.s. | volná karta | 03.08.2019 21:45:25 |
12. |
Zatočilová Natálie | 19.10.2011 | TK SB Světlá n.Sáz. | volná karta | 03.08.2019 23:05:33 |
13. |
Jougl Matyáš | 21.04.2011 | Slavoj Český Brod | volná karta | 14.08.2019 10:54:43 |
14. |
Mrkvička František | 22.02.2010 | Chlumec n/Cidlinou | volná karta | 15.08.2019 14:56:02 |
15. |
Chrastilová Diana | 01.04.2010 | Wilson tenis centrum z.s. | volná karta | 19.08.2019 07:54:20 |
16. |
Radová Sofie | 21.01.2010 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 24.08.2019 17:21:26 |
17. |
Havlásek Vojtěch | 29.11.2011 | TC Dvůr Králové, z.s. | volná karta | 24.08.2019 22:00:13 |
18. |
Skramuská Ema | 16.11.2011 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | volná karta | 26.08.2019 22:18:08 |
19. |
Kovář Josef | 21.10.2010 | SK Meteor Praha | volná karta | 27.08.2019 12:20:18 |
20. |
Turek Ondřej | 08.07.2010 | TK Olymp Praha | volná karta | 28.08.2019 16:45:02 |
21. |
Datlová Tina | 07.10.2011 | TK Neridé | volná karta | 30.08.2019 07:35:29 |
22. |
Hájek Petr | 09.03.2011 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 30.08.2019 13:47:19 |
23. |
Olša Jáchym | 12.01.2011 | TJ LTC Poděbrady | volná karta | 02.09.2019 22:07:42 |
24. |
Šandor Jakub | 02.11.2011 | TJ LTC Poděbrady | volná karta | 02.09.2019 22:36:08 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Hnátek Marek | 09.02.2010 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | Přijat do turnaje. | 02.09.2019 15:18:39 |
2. |
Sviták Matěj | 09.06.2010 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | Přijat do turnaje. | 03.09.2019 12:05:08 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Kubíček Martin | 11.07.2010 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | odhlášeno hráčem | 20.07.2019 17:36:04 |
2. |
Kočí Jakub | 05.06.2010 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | odhlášeno hráčem | 31.08.2019 20:35:09 |
3. |
Zbořil JAKUB | 14.08.2011 | Tenisový klub Benátky nad Jizerou | odhlášeno hráčem | 02.09.2019 20:15:16 |
4. |
Plešková Eliška | 14.02.2011 | LTC Mladá Boleslav z.s. | odhlášeno hráčem | 03.09.2019 16:05:31 |
5. |
Rak Denis | 08.07.2011 | LTC Kolín | odhlášeno hráčem | 04.09.2019 10:07:35 |
6. |
Blažková Barbora | 10.06.2011 | LTK Liberec | odhlášeno hráčem | 04.09.2019 16:27:50 |
7. |
Říhová Adéla | 19.08.2011 | LTC Mladá Boleslav z.s. | odhlášeno hráčem | 04.09.2019 20:16:29 |
8. |
Šturma Sebastian | 23.08.2010 | TENIS Klánovice | odhlášeno pořadatelem | 05.09.2019 12:52:46 |
9. |
Dlabola Petr | 09.12.2011 | Tenis Nová Paka | odhlášeno pořadatelem | 05.09.2019 12:56:10 |
10. |
Jelínková Adéla | 10.01.2011 | TK Olymp Praha | odhlášeno pořadatelem | 06.09.2019 13:25:54 |
11. |
Drašarová Eliška | 27.07.2010 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | odhlášeno pořadatelem | 06.09.2019 13:26:21 |
12. |
Uhrová Alžběta | 15.12.2010 | TK SB Světlá n.Sáz. | odhlášeno pořadatelem | 06.09.2019 13:27:32 |