Název: |
Orel jednota Praha-Balkán |
Datum: |
09.-09.09. |
Pořadatel: |
Orel jednota Praha-Balkán (200) |
Kódové číslo: |
916758 |
Dvorců + povrch: |
3 antuka |
Míče: |
Babolat |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace v |
Ne do 09:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Pelikánová Radka |
Na Balkáně 812 | |
130 00 Praha 3 | |
Tel. (1): |
603553439 |
E-mail: |
radkapelikan@seznam.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Brettl Tobiáš | 07.05.2009 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | volná karta | 15.03.2018 06:51:28 |
2. |
Köhler Matěj | 05.07.2009 | I.ČLTK Praha | volná karta | 15.03.2018 19:06:36 |
3. |
Ječmínková Karolína | 16.03.2009 | TK Sparta Praha | volná karta | 17.03.2018 20:58:48 |
4. |
Germala Darius | 15.08.2009 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 19.03.2018 00:26:56 |
5. |
Krechler Daniel | 21.04.2009 | LTK Liberec | volná karta | 26.03.2018 13:51:05 |
6. |
Petrásek Anna Marie | 03.12.2009 | SK Meteor Praha | volná karta | 09.04.2018 18:34:21 |
7. |
Sirotková Julie | 06.06.2009 | TJ Sokol Vysočany | volná karta | 10.04.2018 17:13:16 |
8. |
Šimek Kristián | 20.08.2010 | TK Sparta Praha | volná karta | 20.04.2018 16:24:48 |
9. |
Buldra Jan | 20.02.2010 | Sport club Na Zámečku | volná karta | 27.04.2018 22:11:58 |
10. |
Žáčková Marcela | 26.11.2010 | TJ Spoje Praha | volná karta | 01.05.2018 15:54:53 |
11. |
Farajpourova Aináz | 17.07.2011 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | volná karta | 14.05.2018 15:39:42 |
12. |
Šubert Daniel | 14.10.2009 | TK Most | volná karta | 22.05.2018 10:00:25 |
13. |
Nováková Františka | 16.02.2009 | F.H.TK Dobřichovice | volná karta | 26.05.2018 17:24:05 |
14. |
Voláčková Candace | 08.06.2009 | SK OAZA Praha | volná karta | 29.06.2018 20:50:25 |
15. |
Jančarová Mariana | 01.11.2010 | TK Sparta Praha | volná karta | 08.08.2018 07:58:32 |
16. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Hrubeš Jan | 05.09.2009 | Sokol Čimice | 10.06.2018 14:42:07 |
|
2. |
Haltuf Daniel | 08.01.2010 | TJ Spoje Praha | 01.07.2018 11:20:19 |
|
3. |
Turková Karolína | 18.11.2009 | TJ Spoje Praha | přijata | 07.07.2018 01:30:23 |
4. |
Baier Lukáš | 28.05.2010 | SK Matchball Česká Lípa | 09.07.2018 08:55:01 |
|
5. |
Jourdren Philippe | 29.01.2010 | TJ Spoje Praha | přijat | 21.07.2018 17:05:05 |
6. |
Mousa Sarah | 12.05.2010 | TO Bohemians Praha | 03.08.2018 21:46:04 |
|
7. |
Šmejcký Marek | 03.11.2010 | I.ČLTK Praha | 06.08.2018 07:57:30 |
|
8. |
Novotný Bořek Jan | 04.03.2009 | TK Konstruktiva, z.s. | 17.08.2018 10:56:38 |
|
9. |
Čižinská Emma | 18.02.2010 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | 23.08.2018 08:49:05 |
|
10. |
Chmelař Marek | 09.07.2010 | TK Sparta Praha | 27.08.2018 12:19:14 |
|
11. |
Benetková Jessica | 13.03.2009 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 27.08.2018 22:14:55 |
|
12. |
Souček Lukáš | 18.10.2009 | Sokol Petrovice | 01.09.2018 07:16:48 |
|
13. |
Švec Daniel | 26.01.2010 | TK Sokol Horní Počernice,p.s. | 03.09.2018 11:36:04 |
|
14. |
Pixa Nikolas | 22.03.2010 | TJ Spoje Praha | přijat | 04.09.2018 20:37:13 |
15. |
Kocanda Petr | 19.07.2010 | TJ Spoje Praha | přijat | 06.09.2018 14:07:51 |
16. |
Haloda Daniel | 04.03.2010 | TJ Spoje Praha | přijat | 06.09.2018 14:08:03 |
17. |
Hollandrová Aneta | 25.01.2009 | TJ Spoje Praha | přijata | 06.09.2018 14:08:36 |
18. |
Mottl David | 15.04.2009 | RADOST Králův Dvůr | přijat | 06.09.2018 14:10:09 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Koňařík Ivo | 15.03.2010 | TCEN Hrádek nad Nisou | odhlášeno hráčem | 31.07.2018 18:17:05 |
2. |
Svobodová Vanessa | 27.07.2009 | LTC Modřany 2005 | odhlášeno hráčem | 22.08.2018 20:50:42 |
3. |
Padrnosová Nela | 07.08.2010 | HTK Třebíč | odhlášeno hráčem | 02.09.2018 19:42:01 |
4. |
Techlovský Tomáš | 19.04.2010 | TK Sparta Praha | odhlášeno hráčem | 05.09.2018 07:47:54 |
5. |
Dočekal Jakub | 20.09.2010 | TJ Sokol Vysočany | odhlášeno hráčem | 05.09.2018 13:40:37 |
6. |
Jusková Ema | 13.06.2009 | SK Aritma Praha | odhlášeno hráčem | 05.09.2018 15:24:48 |
7. |
Růžek Matyáš | 26.03.2009 | TJ Solidarita Praha 10 | odhlášeno hráčem | 05.09.2018 21:46:34 |
8. |
Šulc Matěj | 18.07.2009 | Sokol Čimice | odhlášeno hráčem | 06.09.2018 21:55:35 |