Název: |
Optima Cup 2020 |
Datum: |
28.-28.09. |
Pořadatel: |
LTC Vysoké Mýto (200) |
Kódové číslo: |
916756 |
Dvorců + povrch: |
6 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
Po do 08:30 hod. |
Kontaktní osoba: |
Rejlek Jiří |
Sportovní 224 | |
56601 Vysoké Mýto | |
Tel. (1): |
739261024 |
E-mail: |
rejlek.jiri@gmail.com |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Rousek Jonáš | 16.01.2011 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | volná karta | 01.04.2020 00:10:20 |
2. |
Dorazil Tadeáš | 20.11.2011 | TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. | volná karta | 02.04.2020 22:53:31 |
3. |
Filip Mathias | 10.03.2011 | LTC Pardubice | volná karta | 12.06.2020 10:36:54 |
4. |
Rejlek Antonín | 29.11.2011 | LTC Vysoké Mýto | volná karta | 12.06.2020 18:02:20 |
5. |
Laba Daniel | 24.06.2011 | LTC Vysoké Mýto | volná karta | 12.06.2020 18:02:58 |
6. |
Hájek Jeremiáš | 16.05.2011 | TK Choceň | volná karta | 22.06.2020 09:18:01 |
7. |
Šilar Dominik | 06.08.2011 | TK Choceň | volná karta | 22.06.2020 09:24:57 |
8. |
Hradec Matyáš | 26.08.2013 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | volná karta | 27.06.2020 23:40:54 |
9. |
Roček Eduard | 31.01.2011 | LTC Modřany 2005 | volná karta | 13.07.2020 12:16:02 |
10. |
Roček Vilém | 04.11.2013 | LTC Modřany 2005 | volná karta | 13.07.2020 12:17:08 |
11. |
Železný Alan | 01.04.2011 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | volná karta | 07.08.2020 14:58:26 |
12. |
Neudik Rafael | 21.11.2012 | TJ Tatran Litovel, z.s. | volná karta | 12.08.2020 10:03:31 |
13. |
Bílek Michal | 13.01.2013 | TC Chrudim z.s. | volná karta | 15.08.2020 11:56:27 |
14. |
Tvrdý Patrik | 25.01.2011 | TK PTA Kolín | volná karta | 25.08.2020 18:27:34 |
15. |
Jirák Tomáš | 19.03.2012 | TO TJ Svitavy | volná karta | 27.08.2020 10:03:57 |
16. |
Malinský Josef | 25.08.2012 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | volná karta | 31.08.2020 13:32:28 |
17. |
Adámek Alexander | 30.03.2011 | TK Hlinsko | volná karta | 03.09.2020 09:33:54 |
18. |
Šmejc Jakub | 22.03.2011 | TK Holice | volná karta | 10.09.2020 11:15:13 |
19. |
Mrazek Richard | 18.06.2012 | TK Sparta Praha | volná karta | 20.09.2020 23:50:39 |
20. |
volná karta | volná karta |
|||
21. |
volná karta | volná karta |
|||
22. |
volná karta | volná karta |
|||
23. |
volná karta | volná karta |
|||
24. |
volná karta | volná karta |
|||
25. |
volná karta | volná karta |
|||
26. |
volná karta | volná karta |
|||
27. |
volná karta | volná karta |
|||
28. |
volná karta | volná karta |
|||
29. |
volná karta | volná karta |
|||
30. |
volná karta | volná karta |
|||
31. |
volná karta | volná karta |
|||
32. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Kašprišin Beata | 02.09.2011 | TC Dvůr Králové, z.s. | Přijata do turnaje | 02.05.2020 20:54:46 |
2. |
Rejlková Viktorie | 29.11.2011 | LTC Vysoké Mýto | Přijata do turnaje | 12.06.2020 18:02:31 |
3. |
HORÁČKOVÁ Vanesa | 25.07.2011 | LTC Vysoké Mýto | Přijata do turnaje | 12.06.2020 18:02:47 |
4. |
Netolická Elen | 19.07.2011 | LTC Vysoké Mýto | Přijata do turnaje | 12.06.2020 18:03:22 |
5. |
Macháčková Tereza | 23.04.2013 | SK Týniště nad Orlicí | Přijata do turnaje | 03.08.2020 18:14:51 |
6. |
Svědíková Alexandra | 04.09.2011 | LTC Pardubice | Přijata do turnaje | 22.08.2020 14:17:36 |
7. |
Škorpíková Natálie | 05.01.2011 | TO TJ Svitavy | Přijata do turnaje | 31.08.2020 14:01:53 |
8. |
Klusáčková Barbora | 20.07.2011 | TO TJ Tesla Pardubice | Přijata do turnaje | 02.09.2020 22:13:08 |
9. |
Lučanová Anežka | 15.07.2011 | TC Dvůr Králové, z.s. | Přijata do turnaje | 03.09.2020 06:27:16 |
10. |
Rutarová Julie | 22.07.2011 | TK Mohelnice, z.s. | Přijata do turnaje | 05.09.2020 21:59:52 |
11. |
Němcová Ella | 10.08.2011 | LTC Pardubice | Přijata do turnaje | 06.09.2020 17:18:42 |
12. |
Adamcová Veronika | 27.06.2012 | TO SK Žamberk | Přijata do turnaje | 08.09.2020 21:45:25 |
13. |
Gottvaldová Anna | 26.02.2011 | TO TJ Tesla Pardubice | Přijata do turnaje | 14.09.2020 14:35:16 |
14. |
Přikrylová Valentýna | 13.09.2013 | TK AGROFERT Prostějov | Přijata do turnaje | 22.09.2020 07:56:32 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Bukalová Emily | 21.07.2013 | SK Tenis Tišnov | odhlášeno hráčem | 22.06.2020 11:38:20 |
2. |
Sirový Šimon | 28.11.2011 | TJ Solidarita Praha 10 | odhlášeno hráčem | 06.08.2020 11:20:55 |
3. |
Pribiš Vincent | 13.04.2012 | SK Aritma Praha | odhlášeno hráčem | 18.09.2020 20:15:36 |
4. |
Kuchař Oliver | 15.11.2011 | TJ Žďár nad Sázavou | odhlášeno hráčem | 22.09.2020 18:12:03 |
5. |
Skalický Jiří | 15.09.2012 | SK Aritma Praha | odhlášeno hráčem | 23.09.2020 07:45:36 |
6. |
Čipera Antonín | 22.05.2011 | TK Choceň | odhlášeno hráčem | 23.09.2020 11:32:00 |
7. |
Hurtíková Eliška | 26.07.2011 | TK PTA Kolín | odhlášeno hráčem | 25.09.2020 11:55:12 |
8. |
Pražák Jakub | 03.01.2014 | TK Hlinsko | odhlášeno pořadatelem | 25.09.2020 17:58:48 |