Český tenisový svaz
Název:
Babolat Tour
Datum:
07.-07.09.
Pořadatel:
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (200)
Kódové číslo:
916756
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
neuvedeno
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
So do 08:30 hod.
Kontaktní osoba:
Mgr. Hollý Martin
Pustkovecká 18/13
708 00 Ostrava - Poruba
Tel. (1):
777329931
E-mail:
holly@start-ostrava.cz
Internet:
www.start-ostrava.cz

Poznámka pořadatele:

POZOR!!!

TURNAJ SE KONÁ!

ROZEHRÁVKA MOŽNÁ OD 10.30

PREZENTACE DO 11H OSOBNĚ! POČÍTÁME SE VŠEMI PŘIHLÁŠENÝMI. PŘÍPADNÉ OMLUVENKY SMS CO NEJDŘÍVE NA 777 329 931.


Adresa kurtů: Pustkovecká 18/13; Ostrava - Pustkovec Chlapci a děvčata hrají odděleně v základních skupinách, dále pavoukem o konečné pořadí dle SŘ a propozic okruhu BABOLAT TOUR 2018 – www.trendsport.cz.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Slováček Martin 02.03.2010 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. sobota
15.03.2019 13:15:38
2.
Flaksová Helena 09.05.2011 TK TENNISPOINT FM neděle
17.03.2019 19:13:21
3.
Palacký Jakub 06.08.2010 TO TJ Nový Jičín  
23.03.2019 20:48:18
4.
Skácelová Natálie Jana 11.01.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s.  
26.03.2019 19:25:07
5.
Kohoutková Samantha 18.07.2010 TK AGROFERT Prostějov  
27.03.2019 10:08:27
6.
Zajac Michal 11.04.2011 TJ TO Sokol Stará Bělá  
29.03.2019 13:35:28
7.
Macura Nela 14.02.2011 TC BIOCEL Vratimov z.s.  
31.03.2019 16:56:01
8.
Motalová Hana 28.07.2011 TK AGROFERT Prostějov  
03.04.2019 09:19:23
9.
Přikrylová Kristýna 10.03.2010 TJ TO Sokol Stará Bělá  
07.04.2019 20:03:38
10.
Skácelíková Klára 18.01.2011 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.  
08.04.2019 12:50:40
11.
Holmanová Karolína 03.12.2010 Family Tennis Ostrava  
15.04.2019 20:27:02
12.
Recová Sofie 08.12.2011 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.  
28.04.2019 23:11:36
13.
Švidrnoch Viktor 05.07.2010 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.  
29.04.2019 16:40:26
14.
Gáliková Adriana 02.04.2012 TK TENNISPOINT FM  
08.05.2019 16:26:23
15.
Vantuch Vojta 07.06.2010 Family Tennis Ostrava  
17.05.2019 21:41:45
16.
Plačková Eliška 17.08.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s.  
20.05.2019 11:55:03
17.
Cecava Patrick 19.09.2012 TK TENNISPOINT FM  
03.06.2019 17:03:10
18.
Pohanková Adina 08.02.2010 TJ Zbrojovka Vsetín  
20.06.2019 14:53:45
19.
Havel Tomáš 14.03.2010 TK AGROFERT Prostějov  
19.07.2019 14:59:28
20.
Holoubek Ondřej 23.01.2010 SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s.  
22.07.2019 14:07:35
21.
Levinsky Gloria 09.02.2010 TK AGROFERT Prostějov  
28.07.2019 09:02:58
22.
Pěnčíková Tereza 25.06.2011 TK PRECHEZA Přerov o.s.  
29.07.2019 08:48:08
23.
Stanovská Kristýna 28.01.2010 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.  
30.07.2019 09:08:40
24.
Haring Nicole 04.11.2010 TK Na Dolině o.s.  
31.07.2019 16:59:18
25.
Slobodová Kamila 16.08.2010 LTC Modřany 2005  
01.08.2019 10:25:00
26.
Hanzal Šimon 08.03.2010 TJ Zbrojovka Vsetín  
12.08.2019 08:30:17
27.
Bury Lukasz 03.01.2011 SK Vitality Slezsko o.s.  
13.08.2019 17:02:55
28.
Pečonka Radovan 28.12.2010 TK SC OSTRAVA  
13.08.2019 23:03:14
29.
Smolík David 22.10.2010 Beskydský tenisový klub  
16.08.2019 10:58:55
30.
Višňovská Vanessa 28.01.2010 TK DEZA Valašské Meziříčí  
18.08.2019 09:28:16
31.
Vala Max 04.04.2011 TK ARBREX-OSTRAVA  
20.08.2019 11:52:49
32.
Telnar Adam 17.05.2011 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.  
21.08.2019 13:10:05
33.
Klimentová Barbora 26.01.2011 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.  
22.08.2019 23:06:24
34.
Dostálová Klaudie 03.07.2010 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.  
25.08.2019 15:36:11
35.
Tyleček Jiří 16.11.2010 TK TENNISPOINT FM  
25.08.2019 17:35:47
36.
Gebauerová Agáta 06.04.2010 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.  
25.08.2019 23:22:55
37.
Sýkora Ondřej 26.04.2010 TK DEZA Valašské Meziříčí  
26.08.2019 06:50:32
38.
Švidrnochová Sára 16.06.2010 TK DEZA Valašské Meziříčí  
01.09.2019 13:31:56
39.
Vrajík Filip 07.05.2011 TC BIOCEL Vratimov z.s.  
01.09.2019 15:33:06
40.
Rutarová Julie 22.07.2011 TK Mohelnice, z.s.  
02.09.2019 10:36:26
41.
Losková Marie 22.07.2011 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.  
02.09.2019 11:14:25
42.
Kudelová Viktorie 14.09.2010 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.  
02.09.2019 11:14:36
43.
Janošová Barbora 01.09.2010 TC BIOCEL Vratimov z.s.  
02.09.2019 18:17:44
44.
Pajer Vítek 27.05.2010 SK Velká Bystřice  
02.09.2019 23:24:10
45.
Valkovič Šimon 05.12.2011 TC BIOCEL Vratimov z.s.  
03.09.2019 19:24:38
46.
Krkoška Matyáš 12.10.2010 TJ MSV Studénka, z.s.  
05.09.2019 08:37:27
47.
Krkoška Šimon 16.07.2012 TJ MSV Studénka, z.s.  
05.09.2019 08:37:37

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Pečinka Adam 08.08.2010 TJ MSV Studénka, z.s. odhlášeno hráčem
13.07.2019 13:27:55
2.
Dufková Viktorie 09.07.2010 Family Tennis Ostrava odhlášeno hráčem
12.08.2019 13:35:40
3.
Indraková Eliška 26.04.2010 TO TJ Nový Jičín odhlášeno hráčem
20.08.2019 05:35:56
4.
Havelková Natálie 13.10.2010 TK AGROFERT Prostějov odhlášeno hráčem
20.08.2019 07:05:09
5.
Kořének Richard 25.01.2010 SK Zlín-Mladcová odhlášeno hráčem
25.08.2019 09:04:12
6.
Michalcová Liliana 19.11.2010 TJ Sokol Rychvald odhlášeno hráčem
31.08.2019 13:43:14
7.
van Neck Marleen 06.12.2010 TK Zlín odhlášeno hráčem
01.09.2019 13:54:38
8.
Serafin Samuel 14.03.2010 TJ TO Sokol Stará Bělá odhlášeno hráčem
03.09.2019 21:16:07
9.
Čech Jakub 13.07.2010 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. odhlášeno pořadatelem
03.09.2019 23:28:54
10.
Nantlová Ella 09.03.2010 TK Milo Olomouc odhlášeno pořadatelem
04.09.2019 10:31:27
11.
Šťastný František 25.03.2011 TO TJ Nový Jičín odhlášeno pořadatelem
05.09.2019 12:36:38