Datum: |
07.-07.09. |
Pořadatel: |
TK Sezimovo Ústí (200) |
Kódové číslo: |
916754 |
Dvorců + povrch: |
7 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
So do 08:30 hod. |
Kontaktní osoba: |
Mgr. Mach Aleš |
U Zahrad 209 | |
390 01 Tábor-Čelkovice | |
Tel. (1): |
606834741 |
E-mail: |
mach.al@centrum.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Šťastný Filip | 13.03.2010 | LTC VITON České Budějovice,z.s. | volná karta | 16.03.2019 10:46:56 |
2. |
Latislavová Tereza | 08.09.2010 | LTC VITON České Budějovice,z.s. | volná karta | 16.03.2019 11:12:43 |
3. |
Holubová Eliška | 12.09.2010 | TJ Lokomotiva Veselí n.L. | volná karta | 18.03.2019 15:56:08 |
4. |
Jahoda Ondřej | 20.05.2011 | Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. | volná karta | 11.04.2019 13:59:56 |
5. |
Zapletal Jindřich | 16.05.2011 | TK SK Dobrá Voda u Č.B. | volná karta | 28.04.2019 21:34:11 |
6. |
Šíp David | 08.05.2011 | TK Písek | volná karta | 24.07.2019 10:57:20 |
7. |
Babica Lukáš | 23.11.2010 | Kelly Tennis Academy z.s. | volná karta | 02.09.2019 10:36:16 |
8. |
Tupá Laura | 02.11.2010 | LTC Tábor 1903 | volná karta | 02.09.2019 19:32:41 |
9. |
Beran Antonín | 11.02.2011 | Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. | volná karta | 03.09.2019 10:49:21 |
10. |
Nušlová Kamila | 18.03.2010 | Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. | volná karta | 03.09.2019 10:54:03 |
11. |
Rezek Daniel | 16.06.2010 | LTC VITON České Budějovice,z.s. | volná karta | 04.09.2019 20:56:03 |
12. |
Nejedlý Tomáš | 10.10.2010 | LTC VITON České Budějovice,z.s. | volná karta | 05.09.2019 21:04:04 |
13. |
Jareš Tadeáš | 18.01.2010 | TK Sezimovo Ústí | volná karta | 06.09.2019 09:28:50 |
14. |
Kvízová Sofie | 27.12.2010 | TJ Sokol Vysočany | volná karta | 06.09.2019 11:30:13 |
15. |
Jindra Jan | 31.01.2012 | LTC Tábor 1903 | volná karta | 06.09.2019 16:25:48 |
16. |
Krejčíková Viktorie | 03.01.2011 | TK Sparta Praha | volná karta | 06.09.2019 16:26:27 |
17. |
volná karta | volná karta |
|||
18. |
volná karta | volná karta |
|||
19. |
volná karta | volná karta |
|||
20. |
volná karta | volná karta |
|||
21. |
volná karta | volná karta |
|||
22. |
volná karta | volná karta |
|||
23. |
volná karta | volná karta |
|||
24. |
volná karta | volná karta |
|||
25. |
volná karta | volná karta |
|||
26. |
volná karta | volná karta |
|||
27. |
volná karta | volná karta |
|||
28. |
volná karta | volná karta |
|||
29. |
volná karta | volná karta |
|||
30. |
volná karta | volná karta |
|||
31. |
volná karta | volná karta |
|||
32. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Faltysová Gabriela | 30.06.2011 | Lokomotiva Praha | odhlášeno hráčem | 28.07.2019 15:12:06 |
2. |
Marešová Beata | 12.07.2012 | TK Sparta Praha | odhlášeno hráčem | 07.08.2019 13:02:35 |
3. |
Chocholová Sára | 25.01.2010 | TK Pelhřimov | odhlášeno hráčem | 30.08.2019 16:25:38 |
4. |
Holická Jana | 18.04.2010 | Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. | odhlášeno pořadatelem | 05.09.2019 21:11:22 |