Název: |
Hamerský babytenisový okruh |
Datum: |
27.-27.09. |
Pořadatel: |
SK HAMR, z.s. (200) |
Kódové číslo: |
916753 |
Dvorců+povrch: |
8 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v Ne do 11:30 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Havelka Ladislav |
: |
K Vodě 3200/3 |
: |
10600 Praha 10 |
Tel. (1): |
724160083 |
E-mail: |
havelka.ladislav@gmail.com |
Internet: |
www.hamrsport.cz |
Poznámka pořadatele: Některé zápasy se budou hrát už v nafukovacích halách. Každý hráč může mít jednoho člena doprovodu, který musí mít roušku. Hráči jsou povinni nosit roušku po dohrání zápasu.
Hamerský babytenisový okruh je tvořen 8 turnaji.
Do celkového pořadí se počítají všechny akce.
Turnaj se hraje skupinově, následně všichni postupují do pavouka a hraje se do konečného umístění.
Nasazení hráčů na 1. turnaj je podle konečného pořadí v zimním okruhu, na dalším turnaji už se nasazuje podle průběžného pořadí tohoto okruhu.
Přednost při přijetí mají hráči SK Hamr a následně hráči s větším počtem odehraných turnajů, rozdělení hráčů do hlavní soutěže a náhradníků bude vždy poslední pondělí před turnajem.
Ladislav Havelka |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Dorazil Tadeáš |
20.11.2011 |
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. |
|
|
|
volná karta |
02.04.2020 22:52:33 |
2. |
Havlík Jan |
12.04.2012 |
TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav |
|
|
|
volná karta |
04.04.2020 21:00:32 |
3. |
Drábová Sára |
21.09.2011 |
SK HAMR, z.s. |
|
|
|
volná karta |
03.05.2020 20:32:44 |
4. |
Zikmund Adam |
29.01.2013 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
volná karta |
21.05.2020 21:25:46 |
5. |
Kubíková Kateřina |
05.04.2012 |
I.ČLTK Praha |
|
|
|
volná karta |
26.05.2020 03:44:46 |
6. |
Bělohlávek Petr |
11.01.2011 |
Lokomotiva Zdice |
|
|
|
volná karta |
30.05.2020 22:50:13 |
7. |
Zídková Veronika |
12.10.2011 |
SK HAMR, z.s. |
|
|
|
volná karta |
07.06.2020 09:33:49 |
8. |
Štěpánek Adam |
26.04.2011 |
LTK Liberec |
|
|
|
volná karta |
08.06.2020 11:25:03 |
9. |
Faltysová Gabriela |
30.06.2011 |
Lokomotiva Praha |
|
|
|
volná karta |
11.06.2020 12:44:14 |
10. |
Sirový Šimon |
28.11.2011 |
TJ Solidarita Praha 10 |
|
|
|
volná karta |
13.06.2020 22:09:26 |
11. |
Michna Lisa |
26.07.2012 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
volná karta |
18.06.2020 08:17:18 |
12. |
Michna Gabriel |
06.07.2011 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
volná karta |
18.06.2020 09:38:02 |
13. |
Sedláček Jan |
11.07.2011 |
Tenisový klub Rokycany |
|
|
|
volná karta |
20.06.2020 12:01:33 |
14. |
Petrásek Ella Martina |
18.08.2011 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
volná karta |
21.06.2020 15:50:49 |
15. |
Brejcha Jan |
01.09.2011 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
|
|
|
volná karta |
22.06.2020 09:29:03 |
16. |
Macháč Martin |
17.03.2011 |
TK Písnice |
|
|
|
volná karta |
23.06.2020 23:10:02 |
17. |
Martinovský Tobiáš |
23.02.2011 |
I.ČLTK Praha |
|
|
|
volná karta |
02.07.2020 17:01:00 |
18. |
Fiala Tomáš |
21.12.2011 |
TK Benešov |
|
|
|
volná karta |
02.07.2020 20:10:36 |
19. |
Burešová Karolína |
23.01.2012 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
volná karta |
06.07.2020 00:47:31 |
20. |
Hron Lukáš |
13.03.2011 |
I.ČLTK Praha |
|
|
|
volná karta |
08.07.2020 20:17:46 |
21. |
Pribiš Vincent |
13.04.2012 |
SK Aritma Praha |
|
|
|
volná karta |
09.07.2020 12:50:19 |
22. |
Poddaný Patrik |
07.09.2011 |
TK Neridé |
|
|
|
volná karta |
11.08.2020 10:49:00 |
23. |
Michálek Jan |
04.09.2011 |
Tenisový klub Mníšek |
|
|
|
volná karta |
15.08.2020 18:59:43 |
24. |
Wollner Filip |
28.06.2012 |
I.ČLTK Praha |
|
|
|
volná karta |
17.08.2020 14:06:30 |
25. |
Horáček Filip |
14.12.2011 |
LTK Liberec |
|
|
|
volná karta |
19.08.2020 19:39:20 |
26. |
Vondráček Samuel Cristian |
06.04.2011 |
Lokomotiva Praha |
|
|
|
volná karta |
05.09.2020 12:41:02 |
27. |
Silina Kseniia |
24.05.2011 |
I.ČLTK Praha |
|
|
|
volná karta |
09.09.2020 15:38:29 |
28. |
Tichy Jan |
06.06.2011 |
TK Sport Kolovraty |
|
|
|
volná karta |
13.09.2020 16:29:43 |
29. |
Mabouka Sofia |
13.03.2012 |
TC ESO Praha z.s. |
|
|
|
volná karta |
16.09.2020 21:40:59 |
30. |
Jaroš Vojta |
26.02.2011 |
LTK Liberec |
|
|
|
volná karta |
18.09.2020 08:51:29 |
31. |
Ambrož Teodor |
07.03.2011 |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. |
|
|
|
volná karta |
20.09.2020 18:14:21 |
32. |
Hájek Petr |
09.03.2011 |
SK HAMR, z.s. |
|
|
|
volná karta |
21.09.2020 15:03:03 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Staněk Miroslav |
15.07.2011 |
TK Radošovice |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
20.07.2020 18:31:23 |
2. |
Šedivcová Liliana |
15.09.2011 |
Lokomotiva Zdice |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
28.07.2020 20:00:45 |
3. |
Příhoda Adam |
14.03.2011 |
LTC VITON České Budějovice,z.s. |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
02.09.2020 18:16:10 |
4. |
Tomanová Eliška |
29.05.2011 |
TK Hovorčovice |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
03.09.2020 22:26:34 |
5. |
Švejnoch Marek |
09.02.2012 |
LTC Domažlice |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
14.09.2020 09:50:21 |
6. |
Navarra Tomáš |
26.01.2011 |
TJ Sokol Vysočany |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
16.09.2020 15:59:53 |
7. |
Kurylová Nicole |
04.07.2013 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
17.09.2020 16:41:08 |
8. |
Dvořák Jan |
16.10.2013 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
18.09.2020 17:36:35 |
9. |
Čižinská Mia |
29.02.2012 |
TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
20.09.2020 07:31:54 |
10. |
Listopad Laura |
06.01.2011 |
SK Aritma Praha |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
20.09.2020 09:37:17 |
11. |
Šebístková Tereza |
23.03.2012 |
LTC Humpolec |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
20.09.2020 15:41:24 |
12. |
Flekalová Lucie |
21.06.2011 |
Lokomotiva Praha |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
20.09.2020 17:30:09 |
13. |
Tvrzská Amélie |
21.03.2011 |
Tenis Dobříš |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
21.09.2020 04:55:49 |
14. |
Mikeš David |
06.07.2012 |
TK AGROFERT Prostějov |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
21.09.2020 13:38:51 |
15. |
Marešová Beata |
12.07.2012 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
21.09.2020 22:08:00 |
16. |
Střihavková Nela |
15.03.2011 |
Lokomotiva Zdice |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
22.09.2020 12:34:12 |
17. |
Vlček Štěpán |
01.03.2011 |
SK HAMR, z.s. |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
22.09.2020 17:38:45 |
18. |
Svoboda Adéla |
19.04.2012 |
TK Olymp Praha |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
22.09.2020 20:17:09 |
19. |
Řehoř Benjamín |
30.03.2012 |
TK Slavia Plzeň |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
22.09.2020 21:08:27 |
20. |
Phillipová Denisa |
28.02.2011 |
SK Štětí |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
22.09.2020 22:36:52 |
21. |
Doubek Jan |
19.02.2013 |
- |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
23.09.2020 20:41:29 |
22. |
Polášek Oliver |
10.08.2011 |
TK Sokol Horní Počernice,p.s. |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
23.09.2020 22:55:29 |
23. |
Kolářová Viktorie |
31.01.2011 |
LTC Modřany 2005 |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
24.09.2020 08:46:38 |
24. |
Altmann Amelie |
29.01.2011 |
TK Slavia Plzeň |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
24.09.2020 13:15:45 |
|