Název: |
Okresní přebor Frýdek-Místek |
Datum: |
18.-18.09. |
Pořadatel: |
TK TENNISPOINT FM (200) |
Místo konání: |
FRÝDEK-MÍSTEK |
Kódové číslo: |
916750 |
Dvorců + povrch: |
6 antuka |
Míče: |
tecnifibre |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace v |
Ne do 08:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Ing. Vykoukal Jiří |
Na Drahách 196 | |
739 25 Sviadnov | |
Tel. (1): |
602718364 |
E-mail: |
jiri.vykoukal@seznam.cz |
Internet: |
www.tennispoint.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
SÁŇKA FRANTIŠEK | 02.01.2007 | Tennis Hill Havířov o.s. | přijat do soutěže chlapců NE 18/9 08,00 | 16.03.2016 19:03:16 |
2. |
Rojíček Daniel | 30.01.2008 | TK TENNISPOINT FM | přijat do soutěže chlapců NE 18/9 08,00 | 16.03.2016 22:15:06 |
3. |
Mück Filip | 05.02.2007 | Tenis Nový Jičín,z.s. | přijat do soutěže chlapců NE 18/9 08,00 | 17.03.2016 18:56:33 |
4. |
Migdal Alexandr | 27.06.2008 | TC Ostrava Nová Ves | přijat do soutěže chlapců NE 18/9 08,00 | 18.03.2016 11:48:40 |
5. |
Škvara Eduard | 25.09.2007 | Tenisklub7 | přijat do soutěže chlapců NE 18/9 08,00 | 19.03.2016 20:06:21 |
6. |
Paloch Jan | 18.09.2008 | Městský tenisový klub Karviná | přijat do soutěže chlapců NE 18/9 08,00 | 06.04.2016 21:18:44 |
7. |
Pelc Adam | 06.09.2007 | TK Opava | přijat do soutěže chlapců NE 18/9 08,00 | 16.08.2016 20:09:29 |
8. |
Václavík Miroslav | 23.05.2008 | TK Na Dolině o.s. | přijat do soutěže chlapců NE 18/9 08,00 | 19.08.2016 14:37:30 |
9. |
Salot Fabián | 08.03.2007 | TK TENNISPOINT FM | přijat do soutěže chlapců NE 18/9 08,00 | 20.08.2016 14:17:22 |
10. |
Martinovič Filip | 27.06.2007 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | přijat do soutěže chlapců NE 18/9 08,00 | 23.08.2016 07:09:38 |
11. |
Hanák Ondřej | 21.06.2007 | TK Na Dolině o.s. | přijat do soutěže chlapců NE 18/9 08,00 | 29.08.2016 20:01:26 |
12. |
Tykva David | 17.01.2009 | DTJ Tenis Vřesina | přijat do soutěže chlapců NE 18/9 08,00 | 31.08.2016 19:43:08 |
13. |
Nosek Viktor | 17.05.2007 | TJ SOKOL HRABŮVKA | přijat do soutěže chlapců NE 18/9 08,00 | 04.09.2016 18:49:55 |
14. |
Jányš Albert | 04.03.2009 | TK TENNISPOINT FM | přijat do soutěže chlapců NE 18/9 08,00 | 05.09.2016 15:47:21 |
15. |
XXXF XXX | 25.10.2007 | TK Hlučín | přijat do soutěže chlapců NE 18/9 08,00 | 08.09.2016 08:36:32 |
16. |
Pietrosz Lukáš | 17.12.2008 | TC Třinec | přijat do soutěže chlapců NE 18/9 08,00 | 12.09.2016 09:35:16 |
17. |
Doppler Alexandr | 13.10.2008 | TC Ostrava Nová Ves | přijat do soutěže chlapců NE 18/9 08,00 | 13.09.2016 10:55:02 |
18. |
Pešat Oliver | 19.02.2007 | TK Na Dolině o.s. | přijat do soutěže chlapců NE 18/9 08,00 | 14.09.2016 18:17:30 |
19. |
volná karta | volná karta |
|||
20. |
volná karta | volná karta |
|||
21. |
volná karta | volná karta |
|||
22. |
volná karta | volná karta |
|||
23. |
volná karta | volná karta |
|||
24. |
volná karta | volná karta |
|||
25. |
volná karta | volná karta |
|||
26. |
volná karta | volná karta |
|||
27. |
volná karta | volná karta |
|||
28. |
volná karta | volná karta |
|||
29. |
volná karta | volná karta |
|||
30. |
volná karta | volná karta |
|||
31. |
volná karta | volná karta |
|||
32. |
volná karta | volná karta |
|||
33. |
volná karta | volná karta |
|||
34. |
volná karta | volná karta |
|||
35. |
volná karta | volná karta |
|||
36. |
volná karta | volná karta |
|||
37. |
volná karta | volná karta |
|||
38. |
volná karta | volná karta |
|||
39. |
volná karta | volná karta |
|||
40. |
volná karta | volná karta |
|||
41. |
volná karta | volná karta |
|||
42. |
volná karta | volná karta |
|||
43. |
volná karta | volná karta |
|||
44. |
volná karta | volná karta |
|||
45. |
volná karta | volná karta |
|||
46. |
volná karta | volná karta |
|||
47. |
volná karta | volná karta |
|||
48. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Ondrášková Karolína | 28.10.2008 | TK Slavia Orlová | přijatá do soutěže dívek NE 18/9, 08,00 | 16.03.2016 10:56:22 |
2. |
Kostková Valentýna | 15.08.2007 | SPORTOVNÍ KLUB KOUTY z.s. | přijatá do soutěže dívek NE 18/9, 08,00 | 16.03.2016 22:51:43 |
3. |
Kubná Anna | 05.01.2007 | SPORTOVNÍ KLUB KOUTY z.s. | přijatá do soutěže dívek NE 18/9, 08,00 | 17.03.2016 07:28:00 |
4. |
Zichlarzová Vanesa | 06.06.2007 | Tennis Hill Havířov o.s. | přijatá do soutěže dívek NE 18/9, 08,00 | 17.03.2016 22:02:39 |
5. |
Cela Olivia | 08.06.2007 | Tennis Hill Havířov o.s. | přijatá do soutěže dívek NE 18/9, 08,00 | 18.03.2016 00:24:34 |
6. |
Veselá Barbora | 11.07.2008 | TK AGROFERT Prostějov | přijatá do soutěže dívek NE 18/9, 08,00 | 19.03.2016 10:34:03 |
7. |
Rehová Nela | 08.09.2007 | TK Kubáň Ostrava | přijatá do soutěže dívek NE 18/9, 08,00 | 26.03.2016 13:48:21 |
8. |
Klimánková Stella | 06.06.2007 | TK TENNISPOINT FM | přijatá do soutěže dívek NE 18/9, 08,00 | 07.04.2016 06:59:25 |
9. |
Polášková Adriana | 19.02.2007 | TJ TO Sokol Stará Bělá | přijatá do soutěže dívek NE 18/9, 08,00 | 20.06.2016 17:06:34 |
10. |
Pinková Veronika | 08.07.2007 | TK SC OSTRAVA | přijatá do soutěže dívek NE 18/9, 08,00 | 06.07.2016 22:12:52 |
11. |
Macurová Hana | 30.06.2007 | Slavoj Český Těšín | přijatá do soutěže dívek NE 18/9, 08,00 | 25.08.2016 10:24:50 |
12. |
Lapčáková Carmen | 05.06.2007 | TJ TO Sokol Stará Bělá | přijatá do soutěže dívek NE 18/9, 08,00 | 29.08.2016 20:13:05 |
13. |
Švolbová Nela | 04.10.2007 | TK DEZA Valašské Meziříčí | přijatá do soutěže dívek NE 18/9, 08,00 | 12.09.2016 16:02:11 |
14. |
Klimentová Kristína | 18.04.2007 | - | přijatá do soutěže dívek NE 18/9, 08,00 | 12.09.2016 21:38:34 |
15. |
Dopplerová Barbora | 08.02.2007 | TJ Baník Ostrava OKD | přijatá do soutěže dívek NE 18/9, 08,00 | 13.09.2016 10:53:50 |
16. |
Schröterová Nikol | 23.11.2007 | SK JC Sport Opava | přijatá do soutěže dívek NE 18/9, 08,00 | 13.09.2016 15:53:17 |
17. |
Pawelska Maja | 12.03.2008 | TK SC OSTRAVA | přijatá do soutěže dívek NE 18/9, 08,00 | 14.09.2016 10:35:50 |
18. |
Kavanová Klára | 05.06.2007 | - | přijatá do soutěže dívek NE 18/9, 08,00 | 15.09.2016 11:39:06 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Martináková Adéla | 01.09.2008 | Tennis Hill Havířov o.s. | odhlášeno hráčem | 29.08.2016 19:57:24 |
2. |
Tégl Tomáš | 16.06.2008 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | odhlášeno hráčem | 03.09.2016 14:47:54 |
3. |
Horáček Josef | 16.02.2007 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno hráčem | 05.09.2016 09:44:48 |
4. |
Chodura Sebastian | 31.01.2007 | I.ČLTK Praha | odhlášeno hráčem | 07.09.2016 17:32:42 |
5. |
Kolpak Tomáš | 17.09.2007 | TC BIOCEL Vratimov z.s. | odhlášeno hráčem | 13.09.2016 09:46:47 |
6. |
Svobodová Michaela | 30.04.2007 | Městský tenisový klub Karviná | odhlášeno hráčem | 14.09.2016 11:03:29 |
7. |
Jányš Jakub | 18.04.2007 | TK TENNISPOINT FM | odhlášeno pořadatelem | 15.09.2016 07:29:34 |
8. |
Hrbáč Jan | 02.11.2008 | TK Havířov, z.s. | odhlášeno hráčem | 15.09.2016 19:52:57 |
9. |
Pira Jakub | 24.11.2007 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | odhlášeno pořadatelem | 16.09.2016 10:02:06 |
10. |
Lukas Filip | 01.10.2008 | TC Ostrava Nová Ves | odhlášeno pořadatelem | 17.09.2016 11:55:38 |
11. |
Ludvová Anna | 16.05.2008 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | odhlášeno pořadatelem | 17.09.2016 11:56:09 |