Název:
O pohár Lucie Hradecké
Datum:
01.-01.09.
Pořadatel:
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (200)
Kódové číslo:
916749
Dvorců+povrch:
6 antuka
Hlavní soutěž  
Počet účastníků:
32
Prezentace
v So do 09:00 hod.


Kontaktní osoba:
Douděrová Petra
:
U trati 468/21
:
100 00 Praha
Tel. (1):
603 332 519
E-mail:
skola@tshradecka.cz
Internet:
www.tshradecka.cz

Poznámka pořadatele: Turnaj se uskuteční na dvorcích na Jahodnici (ulice Manželů Dostálových, Praha 9). Prezentace zasláním sms v sobotu 31.8. 2019 mezi 16-18 hod na tel. 722905933 (p. Kokeš). Rozlosování a rozpis zápasů bude umístěno do 19 hod na www.cztenis.cz. Hrát se začne v neděli podle rozpisu. Budeme se na Vás těšit.

HRA
Hraje se do 4 her, za stavu 3:3 tibreak. Do pavouka postupují první 2 z každé skupiny.
SKUPINY
A: Pravda Jan, Hron Lukáš, Rybák Alex, Koňařík Ivo, Pshenichny Dima, Ježek Vojtěch
B: Šmejkal Denis, Švejcar Antonín, Rybák Jakub, Henrych Alex, Dušek Lukáš, Polášek Oliver
C: Rak Denis, Urbánek Lukáš, Haltuf Daniel, Krisman Vojtěch, Miškovský Petr, Tomáš Navara
Chlapci Koňařík, Hron, Pshenichny, Pravda, Henrych, Švejcar, Dušek, Šmejkal, Haltuf, Tomáš, Krisman, Urbánek, Miškovský, Rak prezentace do 8:30, ostatní prosíme do 9 hod.

D: Chrastilová Diana, Dvořáková Denisa, Netrdová Adéla, Fuková Viktorie
E: Netrdová Barbora, Buschtová Klaudie, Farajpourová Ainaz, Mouza Sarah
Všechny dívky prosíme o prezentaci do 9 hod.




Hlavní soutěž
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn poznámka datum přihlášení
1.
Chrastilová Diana 01.04.2010 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
 
 
 
volná karta
27.05.2019 19:10:45
2.
Dočekal Jakub 20.09.2010 Sokol Dolní Počernice z.s.
 
 
 
volná karta
17.06.2019 11:11:01
3.
Pravda Jan 13.09.2010 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
 
 
 
volná karta
21.06.2019 13:32:05
4.
Šmejkal Denis 13.06.2010 -
 
 
 
volná karta
19.07.2019 15:35:16
5.
Andrlová Katka 07.08.2011 TK Sparta Praha
 
 
 
volná karta
25.07.2019 14:34:13
6.
Švejcar Antonín 09.11.2010 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
 
 
 
volná karta
09.08.2019 15:28:17
7.
Hron Lukáš 13.03.2011 LTC Modřany 2005
 
 
 
volná karta
23.08.2019 06:57:00
8.
Rybák Jakub 14.01.2010 TK Vyškov
 
 
 
volná karta
24.08.2019 12:00:00
9.
Rybák Alex 14.01.2010 TK Vyškov
 
 
 
volná karta
24.08.2019 12:01:30
10.
Koňařík Ivo 15.03.2010 TCEN Hrádek nad Nisou
 
 
 
volná karta
24.08.2019 16:23:32
11.
Netrdová Barbora 26.01.2010 TJ Horní Měcholupy
 
 
 
volná karta
25.08.2019 08:38:10
12.
Netrdová Adéla 16.03.2012 TJ Horní Měcholupy
 
 
 
volná karta
25.08.2019 08:47:20
13.
Farajpourova Aináz 17.07.2011 I.ČLTK Praha
 
 
 
volná karta
25.08.2019 19:33:07
14.
Pšeničny Dima 23.04.2010 -
 
 
 
volná karta
26.08.2019 19:34:31
15.
Urbánek Lukáš 23.08.2011 TJ Kyje Praha 14
 
 
 
volná karta
27.08.2019 07:15:12
16.
Fuková Viktorie 14.04.2010 LTC České Budějovice,z.s.
 
 
 
volná karta
28.08.2019 08:14:28
17.
Dvořáková Denisa 09.01.2010 TK Písek
 
 
 
volná karta
28.08.2019 15:35:28
18.
Hendrych Alex 07.03.2010 TK Čelákovice
 
 
 
volná karta
29.08.2019 03:38:23
19.
Ježek Vojtěch 13.05.2010 LTK Liberec
 
 
 
volná karta
29.08.2019 10:22:07
20.
Haltuf Daniel 08.01.2010 TJ Spoje Praha
 
 
 
volná karta
29.08.2019 14:30:48
21.
Mousa Sarah 12.05.2010 SK HAMR, z.s.
 
 
 
volná karta
29.08.2019 15:01:01
22.
Krisman Vojtěch 01.05.2010 TK Slavia Plzeň
 
 
 
volná karta
29.08.2019 15:09:42
23.
Miškovský Petr 27.02.2010 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
 
 
 
volná karta
29.08.2019 17:46:04
24.
Buschtová Klaudie 15.01.2010 TK Břízky Jablonec n.Nis.
 
 
 
volná karta
30.08.2019 09:37:36
25.
Dušek Lukáš 30.10.2011 TJ Horní Měcholupy
 
 
 
volná karta
30.08.2019 20:32:01
26.
Pažoutová Ema 31.12.2011 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
 
 
 
volná karta
30.08.2019 20:33:14
27.
Polášek Oliver 10.08.2011 TK Sokol Horní Počernice,p.s.
 
 
 
volná karta
31.08.2019 13:08:14
28.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
29.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
30.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
31.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
32.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn důvod odhlášení datum odhlášení
1.
Petrásek Ella Martina 18.08.2011 TK Sparta Praha
 
 
 
odhlášeno hráčem
24.04.2019 18:45:32
2.
Phillipová Denisa 28.02.2011 SK Štětí
 
 
 
odhlášeno hráčem
01.06.2019 20:50:16
3.
Žáčková Marcela 26.11.2010 TK Hovorčovice
 
 
 
odhlášeno hráčem
27.08.2019 18:45:59
4.
Dušková Darina 14.10.2010 LTC Modřany 2005
 
 
 
odhlášeno pořadatelem
30.08.2019 08:56:52