Název: |
IV. Moneta Mistrovství ČR - dívky |
Datum: |
19.-21.09. |
Pořadatel: |
ČTS () |
Místo konání: |
Cafex+LTC Rakovník |
Kódové číslo: |
916745 |
Dvorců + povrch: |
10 antuka |
Míče: |
Babolat |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace v |
Pá do 17:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
ČTS Fiala Leoš |
Ostrov Štvanice 38 | |
170 00 Praha 7 | |
Tel. (1): |
777 922 395 |
Tel. (2): |
222 333 418 |
E-mail: |
leos.fiala@cztenis.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Tománková Denisa | 08.01.2011 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | JM | 01.04.2020 06:53:50 |
2. |
Brodská Laura | 11.05.2011 | HTK Třebíč | JM | 01.04.2020 07:33:12 |
3. |
Farajpourova Aináz | 17.07.2011 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | P volná karta ČTS | 05.04.2020 20:28:49 |
4. |
Marešová Beata | 12.07.2012 | TK Sparta Praha | P volná karta SPA | 10.04.2020 07:03:25 |
5. |
Blažková Barbora | 10.06.2011 | LTK Liberec | StČ volná karta ČTS | 22.04.2020 22:08:41 |
6. |
Krejčíková Viktorie | 03.01.2011 | TK Sparta Praha | StČ | 01.05.2020 19:46:09 |
7. |
Stáňová Šárka | 01.01.2011 | TK Škoda Plzeň z.s. | ZČ | 01.06.2020 08:40:42 |
8. |
Korencová Hana | 03.05.2011 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | VČ | 14.06.2020 08:43:56 |
9. |
Jančaříková Anna | 09.08.2011 | TK Hlinsko | VČ | 15.06.2020 08:36:04 |
10. |
Pěnčíková Tereza | 25.06.2011 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | SM | 16.06.2020 11:43:37 |
11. |
Sedláčková Sára | 17.01.2011 | TK Mohelnice, z.s. | SM | 18.06.2020 13:54:38 |
12. |
Phillipová Denisa | 28.02.2011 | SK Štětí | SČ | 18.06.2020 16:22:19 |
13. |
Halfarová Eva | 04.03.2011 | I.ČLTK Praha | P | 19.06.2020 13:56:30 |
14. |
Macura Nela | 14.02.2011 | TK SC OSTRAVA | SM | 21.06.2020 20:12:34 |
15. |
Jelínková Adéla | 10.01.2011 | TK Olymp Praha | P | 07.07.2020 15:22:23 |
16. |
Fiedlerová Enola | 16.08.2012 | Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. | JČ | 10.07.2020 22:59:43 |
17. |
Burešová Liliana | 25.06.2011 | TK Litvínov z.s. | SČ | 12.07.2020 22:38:04 |
18. |
Šebístková Tereza | 23.03.2012 | LTC Humpolec | JČ | 16.07.2020 07:56:18 |
19. |
Boháčová Soňa | 24.06.2011 | LTC Český Krumlov | JČ | 16.07.2020 07:56:39 |
20. |
Frommová Emma | 06.04.2012 | LTC VITON České Budějovice,z.s. | JČ volná karta ČTS | 16.07.2020 07:57:08 |
21. |
Jiráková Sofie | 01.08.2012 | I.ČLTK Praha | P volná karta ČTS | 19.07.2020 23:15:19 |
22. |
HORÁČKOVÁ Vanesa | 25.07.2011 | LTC Vysoké Mýto | VČ | 27.07.2020 13:23:02 |
23. |
Hadrabová Radka | 07.01.2011 | Tenis Dobříš | StČ | 29.07.2020 11:57:27 |
24. |
Kašprišin Beata | 02.09.2011 | TC Dvůr Králové, z.s. | VČ volná karta pořadatele | 04.08.2020 06:49:21 |
25. |
Slavíková Tereza | 31.10.2011 | TENIS VLAŠIM,z.s. | StČ | 17.08.2020 14:24:21 |
26. |
Miškovský Nathalie Charlize | 03.03.2011 | TK AGROFERT Prostějov | JM | 25.08.2020 17:30:59 |
27. |
Schmidová Nina | 13.10.2011 | TC BORS CLUB | JM volná karta Prostějov | 26.08.2020 09:13:00 |
28. |
Mottlová Sofie | 11.07.2011 | TK Slavia Plzeň | ZČ | 27.08.2020 06:26:10 |
29. |
Posmyk Nicoletta Elly | 04.11.2011 | TK Slavia Plzeň | ZČ | 27.08.2020 17:00:35 |
30. |
Šulcová Gabriela | 02.01.2011 | I.ČLTK Praha | SČ | 29.08.2020 22:06:08 |
31. |
Staňková Laura | 05.09.2011 | TK Olymp Praha | P | 31.08.2020 10:39:40 |
32. |
Datlová Tina | 07.10.2011 | TK Neridé | StČ volná karta pořadatele | 14.09.2020 10:36:45 |
33. |
volná karta | volná karta |
|||
34. |
volná karta | volná karta |
|||
35. |
volná karta | volná karta |
|||
36. |
volná karta | volná karta |
|||
37. |
volná karta | volná karta |
|||
38. |
volná karta | volná karta |
|||
39. |
volná karta | volná karta |
|||
40. |
volná karta | volná karta |
|||
41. |
volná karta | volná karta |
|||
42. |
volná karta | volná karta |
|||
43. |
volná karta | volná karta |
|||
44. |
volná karta | volná karta |
|||
45. |
volná karta | volná karta |
|||
46. |
volná karta | volná karta |
|||
47. |
volná karta | volná karta |
|||
48. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Střihavková Nela | 15.03.2011 | Lokomotiva Zdice | 1. náhradnice StČ | 05.05.2020 16:10:50 |
2. |
Faltysová Gabriela | 30.06.2011 | Lokomotiva Praha | 11.06.2020 12:41:34 |
|
3. |
Koutníková Bára | 22.08.2011 | Tenisový klub Eden HK | 1. náhradnice WC ČTS | 27.06.2020 22:04:31 |
4. |
Tvrzská Amélie | 21.03.2011 | Tenis Dobříš | 06.07.2020 00:39:06 |
|
5. |
Ulich Viktorie | 03.04.2011 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 07.07.2020 10:00:43 |
|
6. |
Kubíková Kateřina | 05.04.2012 | I.ČLTK Praha | 3. náhradnice WC ČTS | 12.08.2020 20:44:00 |
7. |
Gabrielová Edita Luisa | 08.04.2011 | SK Aritma Praha | 31.08.2020 07:07:32 |
|
8. |
Škorpíková Natálie | 05.01.2011 | TO TJ Svitavy | 2. náhradnice WC ČTS | 04.09.2020 20:43:30 |
9. |
Lobovská Alena | 09.05.2011 | LTK Klatovy | 1. náhradnice ZČ | 06.09.2020 20:44:41 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Coxon Ben | 06.10.2011 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno hráčem | 19.07.2020 21:09:25 |
2. |
Burešová Karolína | 23.01.2012 | TK Sparta Praha | odhlášeno hráčem | 30.07.2020 22:56:50 |
3. |
Zídková Veronika | 12.10.2011 | SK HAMR, z.s. | odhlášeno hráčem | 04.08.2020 09:52:13 |
4. |
Stehlíková Viktorie | 06.06.2012 | TK Bohutín, z.s. | odhlášeno hráčem | 30.08.2020 19:28:20 |
5. |
Klusáčková Barbora | 20.07.2011 | TO TJ Tesla Pardubice | odhlášeno hráčem | 05.09.2020 17:39:48 |
6. |
Polnicka Sofie | 17.02.2011 | TK Neridé | odhlášeno hráčem | 06.09.2020 19:02:13 |
7. |
Zeinerová Victoria | 27.07.2011 | LTC Modřany 2005 | odhlášeno hráčem | 07.09.2020 12:57:09 |
8. |
Silina Kseniia | 24.05.2011 | I.ČLTK Praha | odhlášeno hráčem | 12.09.2020 20:38:30 |
9. |
Petrásek Ella Martina | 18.08.2011 | TK Sparta Praha | odhlášeno hráčem | 14.09.2020 08:50:00 |
10. |
Rajchrtová Natálie | 16.06.2011 | TK Start Praha-Topolka | odhlášeno hráčem | 14.09.2020 21:44:43 |
11. |
Svoboda Adéla | 19.04.2012 | TK Olymp Praha | odhlášeno hráčem | 15.09.2020 09:22:58 |
12. |
Novotná Sára Anna | 22.05.2011 | TJ TO Sokol Stará Bělá | odhlášeno hráčem | 16.09.2020 10:36:31 |
13. |
Davis Nina | 16.12.2011 | SK Aritma Praha | odhlášeno pořadatelem | 16.09.2020 11:16:43 |
14. |
Michna Lisa | 26.07.2012 | TK Sparta Praha | odhlášeno pořadatelem | 18.09.2020 10:50:36 |