Název: |
4. Sparťanská pětka - STŘEDNÍ KURT |
Datum: |
31.-31.08. |
Pořadatel: |
TK Sparta Praha (250) |
Místo konání: |
TK Sparta - Stromovka |
Kódové číslo: |
916744 |
Dvorců + povrch: |
8 antuka |
Míče: |
Head |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
So do 09:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Ing. Lásková Leona |
Za Císařským mlýnem 2/1115 | |
17000 Praha 7 | |
Tel. (1): |
724074000 |
E-mail: |
l.laskova@tkspartapraha.cz |
Internet: |
www.tkspartapraha.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Zikmund Adam | 29.01.2013 | TK Sparta Praha | 21.03.2019 09:12:14 |
|
2. |
Burešová Karolína | 23.01.2012 | TK Sparta Praha | 24.03.2019 23:48:24 |
|
3. |
Myland Adam Joseph | 24.05.2011 | SK HAMR, z.s. | 02.04.2019 21:10:20 |
|
4. |
Kačín Ondřej | 30.07.2011 | SK HAMR, z.s. | 02.04.2019 22:41:59 |
|
5. |
Vedralová Eliška | 24.01.2011 | TENIS Klánovice | 03.04.2019 20:47:23 |
|
6. |
Marešová Beata | 12.07.2012 | TK Sparta Praha | 06.04.2019 07:16:53 |
|
7. |
Hájek Petr | 09.03.2011 | SK HAMR, z.s. | 23.04.2019 09:56:42 |
|
8. |
Weigert Matyáš | 12.04.2012 | SK HAMR, z.s. | 23.04.2019 15:05:29 |
|
9. |
Svoboda Adéla | 19.04.2012 | TK Olymp Praha | 29.04.2019 11:23:04 |
|
10. |
Hánová Ema | 10.07.2012 | Lokomotiva Zdice | 05.05.2019 11:40:52 |
|
11. |
Neužilová Natálie | 13.03.2011 | TK Sparta Praha | 05.05.2019 19:03:36 |
|
12. |
Toman Bruno | 01.08.2013 | TK Sparta Praha | 15.05.2019 20:30:00 |
|
13. |
Babovák Daniel | 23.02.2012 | LTC Houštka | 15.05.2019 21:15:25 |
|
14. |
Neubergová Natálie | 19.08.2012 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | 11.08.2019 14:27:43 |
|
15. |
Michna Lisa | 26.07.2012 | TK Sparta Praha | 19.08.2019 09:22:04 |
|
16. |
Blaščík Matyáš Dominik | 26.09.2013 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 23.08.2019 00:33:35 |
|
17. |
Přikrylová Valentýna | 13.09.2013 | TK AGROFERT Prostějov | 25.08.2019 23:21:23 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Andrlová Katka | 07.08.2011 | TJ Spoje Praha | odhlášeno hráčem | 11.05.2019 19:03:21 |
2. |
Nejedlý Oskar | 02.06.2011 | TJ Břevnov | odhlášeno hráčem | 20.05.2019 21:35:17 |
3. |
Krejsa Ondrej | 16.04.2012 | Sportclub Řevnice, z.s. | odhlášeno hráčem | 09.07.2019 18:01:41 |
4. |
Panáček Jan | 18.04.2011 | SK HAMR, z.s. | odhlášeno hráčem | 28.07.2019 18:26:23 |
5. |
Kovář Antonín | 27.09.2011 | TK Olymp Praha | odhlášeno hráčem | 12.08.2019 16:06:15 |
6. |
Petrásek Ella Martina | 18.08.2011 | TK Sparta Praha | odhlášeno hráčem | 16.08.2019 09:42:33 |
7. |
Staněk Miroslav | 15.07.2011 | TK Radošovice | odhlášeno pořadatelem | 30.08.2019 11:10:03 |
8. |
Germala Robert | 02.04.2012 | SK HAMR, z.s. | odhlášeno pořadatelem | 30.08.2019 11:10:17 |