Název: |
TURNAJ CHLAPCŮ |
Datum: |
19.-19.09. |
Pořadatel: |
LTC Mladá Boleslav z.s. (200) |
Kódové číslo: |
916740 |
Dvorců + povrch: |
10 antuka |
Míče: |
Babolat |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
24 |
Prezentace v |
So do 08:30 hod. |
Kontaktní osoba: |
Ing. Křováček Tomáš |
Chráněná 1355 | |
293 01 Mladá Boleslav | |
Tel. (1): |
732294355 |
E-mail: |
tomas.krovacek@seznam.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Zbořil JAKUB | 14.08.2011 | Tenisový klub Benátky nad Jizerou | volná karta | 04.04.2020 20:15:40 |
2. |
Havlík Jan | 12.04.2012 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | volná karta | 04.04.2020 20:59:44 |
3. |
Čižinský Filip | 06.09.2013 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | volná karta | 16.05.2020 09:32:40 |
4. |
Čižinský David | 05.02.2011 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | volná karta | 16.05.2020 09:42:20 |
5. |
Říha Marek | 17.09.2012 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | volná karta | 19.06.2020 07:39:20 |
6. |
Jakimczuk Maxim | 17.05.2011 | Tenisový klub Benátky nad Jizerou | volná karta | 20.06.2020 16:14:03 |
7. |
Hradec Matyáš | 26.08.2013 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | volná karta | 27.06.2020 23:40:23 |
8. |
Lochman Lukáš | 02.11.2011 | TK Mnichovo Hradiště | volná karta | 19.07.2020 21:55:27 |
9. |
Černý Jakub | 15.12.2012 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | volná karta | 25.07.2020 07:18:14 |
10. |
Plichta Tomáš | 05.12.2011 | Tenisový klub Benátky nad Jizerou | volná karta | 27.07.2020 20:24:20 |
11. |
Rychtera Štěpán | 11.02.2013 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | volná karta | 11.08.2020 19:38:14 |
12. |
Navarra Tomáš | 26.01.2011 | TJ Sokol Vysočany | volná karta | 28.08.2020 16:58:07 |
13. |
Jougl Matyáš | 21.04.2011 | Slavoj Český Brod | volná karta | 01.09.2020 05:16:33 |
14. |
Závorka Jan | 03.06.2011 | Tenisový klub Benátky nad Jizerou | volná karta | 02.09.2020 06:19:54 |
15. |
Nováček Bořivoj | 12.06.2011 | I.ČLTK Praha | volná karta | 05.09.2020 23:31:49 |
16. |
Iliev Christian | 21.07.2011 | LTC Houštka | volná karta | 13.09.2020 14:48:42 |
17. |
Cecava Patrick | 19.09.2012 | TK TENNISPOINT FM | volná karta | 13.09.2020 16:42:54 |
18. |
Dvořák Jonáš | 09.05.2011 | TK Neridé | volná karta | 13.09.2020 21:28:54 |
19. |
Klement Matyáš | 28.07.2012 | LTC Houštka | volná karta | 14.09.2020 08:13:07 |
20. |
Štajner Matyáš | 02.12.2012 | LTC Mladá Boleslav z.s. | volná karta | 16.09.2020 11:04:23 |
21. |
volná karta | volná karta |
|||
22. |
volná karta | volná karta |
|||
23. |
volná karta | volná karta |
|||
24. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Železný Alan | 01.04.2011 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | odhlášeno hráčem | 08.09.2020 10:36:25 |
2. |
Dušek Jan | 28.02.2011 | TC Mozkové lázně Doubice | odhlášeno hráčem | 12.09.2020 19:53:56 |
3. |
Vala Oliver | 04.07.2012 | TC Dvůr Králové, z.s. | odhlášeno hráčem | 14.09.2020 16:11:54 |
4. |
Švarc Teodor | 04.07.2011 | TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. | odhlášeno pořadatelem | 17.09.2020 18:43:43 |
5. |
Pribiš Vincent | 13.04.2012 | SK Aritma Praha | odhlášeno pořadatelem | 18.09.2020 07:07:07 |
6. |
Babovák Daniel | 23.02.2012 | LTC Houštka | odhlášeno pořadatelem | 18.09.2020 07:08:17 |
7. |
Sirový Šimon | 28.11.2011 | TJ Solidarita Praha 10 | odhlášeno pořadatelem | 18.09.2020 11:21:56 |
8. |
Mrzena Patrik | 09.02.2011 | Lokomotiva Praha | odhlášeno pořadatelem | 18.09.2020 11:23:03 |