Název: |
O pohár Tenisového klubu DEZA |
Datum: |
19.-19.09. |
Pořadatel: |
TK DEZA Valašské Meziříčí (300) |
Kódové číslo: |
916737 |
Dvorců + povrch: |
6 antuka |
Míče: |
neuvedeno |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
24 |
Prezentace v |
Pá do 17:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Křesala Dušan |
Sklářská 187 | |
757 01 Val. Meziříčí | |
Tel. (1): |
603581240 |
E-mail: |
tenisdeza@tenisdeza.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Syryčanský Jonáš | 17.11.2011 | TK DEZA Valašské Meziříčí | volná karta | 04.04.2020 16:47:59 |
2. |
Hrbáč Radim | 18.06.2011 | TK DEZA Valašské Meziříčí | volná karta | 12.06.2020 10:06:13 |
3. |
Štamposký Marek | 24.09.2011 | Rožnovský tenisový klub | volná karta | 21.07.2020 14:37:28 |
4. |
Lešingr Jiří | 28.01.2012 | TK Zlín | volná karta | 21.07.2020 23:04:03 |
5. |
Matkovič Nikola | 26.08.2011 | TJ Zbrojovka Vsetín | volná karta | 25.08.2020 22:29:14 |
6. |
Bednář Ondřej | 01.05.2012 | TJ Zbrojovka Vsetín | volná karta | 28.08.2020 22:03:08 |
7. |
Bulejka Adam | 06.09.2012 | TK Zlín | volná karta | 29.08.2020 13:36:39 |
8. |
Gola Petr | 02.06.2011 | TK Na Dolině o.s. | volná karta | 30.08.2020 11:45:52 |
9. |
Mikuláštík Jiří | 08.04.2013 | TJ Zbrojovka Vsetín | volná karta | 30.08.2020 17:16:04 |
10. |
Šturala Robin | 18.08.2013 | TK DEZA Valašské Meziříčí | volná karta | 31.08.2020 16:19:09 |
11. |
Vančura Jakub | 04.11.2011 | TK DEZA Valašské Meziříčí | volná karta | 06.09.2020 18:48:33 |
12. |
Lang Viktor | 10.08.2011 | SKT Frýdlant n.O. | volná karta | 07.09.2020 19:08:27 |
13. |
Krupa Daniel | 02.07.2013 | TK DEZA Valašské Meziříčí | volná karta | 10.09.2020 18:24:02 |
14. |
Vala Max | 04.04.2011 | SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. | volná karta | 12.09.2020 06:23:49 |
15. |
Kudrna Matouš | 18.01.2011 | Rožnovský tenisový klub | volná karta | 15.09.2020 09:10:16 |
16. |
Klečka Vojtěch | 12.05.2011 | LTC Modřany 2005 | volná karta | 16.09.2020 13:34:25 |
17. |
Petrla Tomáš | 23.06.2012 | TK Hovorčovice | volná karta | 16.09.2020 18:38:02 |
18. |
Janoviak Tobias | 18.02.2013 | TK TENNISPOINT FM | volná karta | 16.09.2020 22:30:18 |
19. |
Lukáš Damian | 19.03.2012 | TK DEZA Valašské Meziříčí | volná karta | 18.09.2020 10:07:30 |
20. |
Vičar Tomáš | 01.06.2011 | TK Na Dolině o.s. | volná karta | 18.09.2020 14:05:53 |
21. |
volná karta | volná karta |
|||
22. |
volná karta | volná karta |
|||
23. |
volná karta | volná karta |
|||
24. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Patáková Klára | 18.07.2011 | SK Uherský Brod | 09.05.2020 10:21:07 |
|
2. |
Váňová Eliška | 20.03.2011 | TK Zlín | 15.05.2020 11:16:08 |
|
3. |
Flaksová Helena | 09.05.2011 | TK TENNISPOINT FM | 03.06.2020 22:14:12 |
|
4. |
Havlíková Andrea | 12.02.2012 | TK Na Dolině o.s. | 07.06.2020 12:10:36 |
|
5. |
Sanitráková Eva | 30.06.2013 | Jiskra Otrokovice | 04.07.2020 19:19:21 |
|
6. |
Pešatová Olivie | 24.03.2011 | TK Na Dolině o.s. | 23.08.2020 22:56:39 |
|
7. |
Jenáčková Tereza | 20.06.2012 | TJ Zbrojovka Vsetín | 25.08.2020 22:26:33 |
|
8. |
Skálová Karolína | 21.01.2011 | TJ Zbrojovka Vsetín | 28.08.2020 22:05:40 |
|
9. |
Burianová Sofie | 17.08.2011 | Tenisový klub Studénka z.s. | 01.09.2020 17:23:57 |
|
10. |
Masaříková Marie | 17.12.2011 | TK DEZA Valašské Meziříčí | 03.09.2020 13:34:55 |
|
11. |
Marková Karolína | 12.07.2011 | ŽLTC Brno | 05.09.2020 21:28:34 |
|
12. |
Švecová Lena | 05.02.2012 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | 07.09.2020 14:17:25 |
|
13. |
Macháčková Markéta | 24.02.2011 | - | 07.09.2020 21:25:05 |
|
14. |
Kopcová Jasna | 10.01.2011 | Rožnovský tenisový klub | 11.09.2020 12:05:43 |
|
15. |
Galusová Alice | 01.03.2011 | Rožnovský tenisový klub | 12.09.2020 13:23:05 |
|
16. |
Sedláčková Sára | 26.10.2012 | Rožnovský tenisový klub | 15.09.2020 11:43:09 |
|
17. |
Žalůdková Kateřina | 02.03.2011 | TK Zlín | 17.09.2020 08:38:56 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Juráň Štěpán | 10.01.2012 | TK Sokol Vizovice | odhlášeno hráčem | 23.08.2020 19:32:08 |
2. |
Beneš Mathias | 20.07.2012 | TK Sokol Vizovice | odhlášeno hráčem | 23.08.2020 22:43:23 |
3. |
Kopřivová Ella | 22.03.2011 | TK Spartak Jihlava | odhlášeno hráčem | 02.09.2020 08:34:05 |
4. |
Mrlik Jakub | 25.05.2012 | Rožnovský tenisový klub | odhlášeno hráčem | 07.09.2020 09:09:06 |
5. |
Novák Richard | 26.04.2012 | TK Zašová | odhlášeno hráčem | 13.09.2020 21:02:01 |
6. |
Navláčil Eliáš | 29.03.2012 | TJ Zbrojovka Vsetín | odhlášeno hráčem | 15.09.2020 20:35:36 |
7. |
Vrána Jan | 25.03.2011 | TK Sokol Vizovice | odhlášeno pořadatelem | 17.09.2020 14:47:43 |
8. |
Rektořík Jan | 12.04.2011 | TK Zlín | odhlášeno pořadatelem | 17.09.2020 17:09:37 |
9. |
Ondryáš Filip | 13.04.2011 | TJ Zbrojovka Vsetín | odhlášeno pořadatelem | 18.09.2020 14:05:19 |