Český tenisový svaz
Název:
ŽLTC CUP
Datum:
31.08-01.09.
Pořadatel:
ŽLTC Brno (200)
Místo konání:
BUBENÍČKOVA 52, BRNO
Kódové číslo:
916735
Dvorců + povrch:
9 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
So do 09:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Komárková Eva
Ulrychova 69
62400 Brno
Tel. (1):
731 776 150
E-mail:
Komarkova.eva@seznam.cz
Internet:
www.zltc.cz

Poznámka pořadatele:

Chlapci a dívky hrají zvlášť. Chlapci hrají v sobotu 31. 8. 2019. Dívky hrají v neděli 1. 9. 2019.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Kolář Jan 07.08.2012 ŽLTC Brno volná karta
16.03.2019 21:35:09
2.
Jastrábek Vít 14.06.2011 TC Brno. volná karta
17.03.2019 00:14:30
3.
Hradecký Kryštof 14.02.2011 ŽLTC Brno volná karta
18.03.2019 11:04:42
4.
Hudec David 11.10.2010 Start Brno volná karta
29.03.2019 13:25:09
5.
Krňávek Daniel 02.03.2011 ŽLTC Brno volná karta
29.03.2019 18:57:22
6.
Staněk Dominik 01.07.2010 TC Brno. volná karta
17.04.2019 12:31:32
7.
Šilinek Adam 08.06.2010 ŽLTC Brno volná karta
13.05.2019 20:57:16
8.
Sležek Michael 26.01.2010 TC Brno. volná karta
19.05.2019 07:57:39
9.
Švanda Jan 19.03.2011 D&M Tennis Academy, z.s. volná karta
14.06.2019 22:52:11
10.
Schamberger Sebastian 02.11.2012 ŽLTC Brno volná karta
22.06.2019 23:48:34
11.
Novák Richard 26.04.2012 TK Zašová volná karta
27.07.2019 22:36:29
12.
Šnajdr Patrik 10.05.2010 Tenisový klub Mikulov, spolek volná karta
31.07.2019 08:22:56
13.
Šindelka Adam 06.01.2010 ŽLTC Brno volná karta
08.08.2019 21:04:58
14.
Paleček Daniel 06.11.2011 BLTC Brno volná karta
09.08.2019 18:29:06
15.
Hubcej Matyáš 17.10.2011 HTK Třebíč volná karta
11.08.2019 15:45:23
16.
Pelz Dominik 16.10.2010 TO TJ Svitavy volná karta
24.08.2019 12:05:33
17.
Dvořáček David 02.10.2011 ŽLTC Brno volná karta
27.08.2019 22:39:12
18.
Holík Daniel 17.01.2011 LTC Velen Boskovice volná karta
28.08.2019 09:28:10
19.
Bulejka Adam 06.09.2012 TENIS SLOVÁCKO z.s. volná karta
28.08.2019 13:24:36
20.
volná karta      
volná karta
21.
volná karta      
volná karta
22.
volná karta      
volná karta
23.
volná karta      
volná karta
24.
volná karta      
volná karta
25.
volná karta      
volná karta
26.
volná karta      
volná karta
27.
volná karta      
volná karta
28.
volná karta      
volná karta
29.
volná karta      
volná karta
30.
volná karta      
volná karta
31.
volná karta      
volná karta
32.
volná karta      
volná karta

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Dřevojanová Anežka 14.11.2010 TK Moravský Krumlov z.s. Přijata do turnaje neděle
15.03.2019 00:22:45
2.
HRDLIČKOVÁ ADÉLA 01.03.2010 SK Uherský Brod Přijata do turnaje neděle
16.03.2019 01:14:18
3.
van Neck Marleen 06.12.2010 TK Zlín Přijata do turnaje neděle
16.03.2019 21:12:29
4.
Langášová Zuzana 19.10.2011 TC Brno. Přijata do turnaje neděle
21.03.2019 20:38:28
5.
Filipi Dominika 25.10.2010 TJ Kraví Hora Brno Přijata do turnaje neděle
25.03.2019 12:48:18
6.
Hudcová Eva 11.10.2010 Start Brno Přijata do turnaje neděle
29.03.2019 13:26:58
7.
Apolínová Stella 04.06.2010 TJ Žďár nad Sázavou Přijata do turnaje neděle
14.04.2019 10:31:24
8.
Kučerová Eliška 13.10.2011 TC Brno. Přijata do turnaje neděle
05.05.2019 21:50:12
9.
Hajnovičová Marina 12.05.2010 D&M Tennis Academy, z.s. Přijata do turnaje neděle
15.05.2019 14:20:26
10.
Ivanová Stella 16.09.2010 Mosilana Brno Přijata do turnaje neděle
19.05.2019 20:25:54
11.
Balcarová Beáta 21.04.2010 TK Blansko Přijata do turnaje neděle
23.05.2019 07:49:01
12.
Zat´ko Melisa 08.10.2010 ŽLTC Brno Přijata do turnaje neděle
30.05.2019 11:59:15
13.
Musilová Amélie 17.06.2010 SK Tenis Tišnov Přijata do turnaje neděle
30.05.2019 14:27:34
14.
Navrátilová Veronika 26.07.2010 D&M Tennis Academy, z.s. Přijata do turnaje neděle
02.06.2019 18:10:06
15.
Smejkalová Monika 11.07.2010 TC-MJ TENIS Líšeň Přijata do turnaje neděle
30.06.2019 17:30:53
16.
Čejková Anita 04.03.2010 TC Brno. Přijata do turnaje neděle
07.07.2019 10:36:23
17.
Prerovska Ella 12.07.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s. Přijata do turnaje neděle
27.07.2019 14:48:02
18.
Vymětalíková Lucie 11.10.2010 Jiskra Otrokovice Přijata do turnaje neděle
08.08.2019 14:50:55
19.
Lišková Lucie 19.12.2011 TC-MJ TENIS Líšeň Přijata do turnaje neděle
21.08.2019 18:42:32
20.
Bukalová Adriana 30.11.2010 SK Tenis Tišnov Přijata do turnaje neděle
25.08.2019 21:01:29
21.
Chocholová Sára 25.01.2010 TK Znojmo Přijata do turnaje neděle
26.08.2019 12:24:03
22.
Höklová Hana 25.03.2011 Mosilana Brno Přijata do turnaje neděle
30.08.2019 10:43:35
23.
Skácelová Natálie Jana 11.01.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s. Přijata do turnaje neděle
30.08.2019 10:46:51
24.
Hrdličková Terezie 28.02.2010 TK AGROFERT Prostějov Přijata do turnaje neděle
30.08.2019 10:47:51
25.
Bartonkova Dora 12.03.2010 Mosilana Brno Přijata do turnaje neděle
30.08.2019 10:49:09
26.
Štěpánková Aneta 17.08.2010 Mosilana Brno Přijata do turnaje neděle
30.08.2019 10:50:09

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Šimek Oliver 27.07.2012 TK Šlapanice odhlášeno hráčem
25.05.2019 13:59:09
2.
Grecová Gabriela 08.11.2011 TK Bystřice n.Pernštejnem odhlášeno hráčem
12.08.2019 14:50:20
3.
Pohanková Adina 08.02.2010 TJ Zbrojovka Vsetín odhlášeno hráčem
19.08.2019 17:40:18
4.
Čoupková Aneta 15.06.2010 Mosilana Brno odhlášeno hráčem
21.08.2019 09:53:14
5.
Motalová Hana 28.07.2011 TK AGROFERT Prostějov odhlášeno hráčem
22.08.2019 21:56:26
6.
Komárek Albert 10.12.2010 Start Brno odhlášeno hráčem
24.08.2019 22:30:42
7.
Kořének Richard 25.01.2010 SK Zlín-Mladcová odhlášeno hráčem
25.08.2019 09:04:10
8.
Pařízek Tomáš 04.06.2010 ŽLTC Brno odhlášeno hráčem
25.08.2019 11:48:20
9.
Pěnčíková Tereza 25.06.2011 TK PRECHEZA Přerov o.s. odhlášeno hráčem
25.08.2019 16:09:29
10.
Chladová Ema 11.07.2010 TK Znojmo odhlášeno hráčem
25.08.2019 20:35:35
11.
Padrnosová Nela 07.08.2010 TK Spartak Jihlava odhlášeno hráčem
25.08.2019 22:38:15
12.
Šmídová Karolína 27.07.2010 TJ Sokol Uherský Brod odhlášeno hráčem
26.08.2019 12:24:53
13.
Urubek Max 19.05.2011 BLTC Brno odhlášeno pořadatelem
26.08.2019 19:03:47
14.
Landová Kateřina 05.06.2010 ŽLTC Brno odhlášeno hráčem
27.08.2019 14:20:17
15.
Levinsky Gloria 09.02.2010 TK AGROFERT Prostějov odhlášeno hráčem
28.08.2019 14:12:44
16.
Pokorný Petr 10.02.2010 TK Moravský Krumlov z.s. odhlášeno hráčem
28.08.2019 21:03:49
17.
Válkyová Tereza 07.11.2010 TC Brno. odhlášeno pořadatelem
29.08.2019 17:40:44