Název: |
STŘEDNÍ KURT - 5. Sparťanská pětka L20 |
Datum: |
13.-13.09. |
Pořadatel: |
TK Sparta Praha (200) |
Kódové číslo: |
916734 |
Dvorců + povrch: |
8 antuka |
Míče: |
Head |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
Ne do 09:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Ing. Lásková Leona |
Za Císařským mlýnem 2/1115 | |
17000 Praha 7 | |
Tel. (1): |
724074000 |
E-mail: |
l.laskova@tkspartapraha.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Blaščík Matyáš Dominik | 26.09.2013 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 22.04.2020 17:29:42 |
|
2. |
Kurylová Nicole | 04.07.2013 | TK Sparta Praha | 24.04.2020 15:54:17 |
|
3. |
Burešová Ella | 06.02.2014 | TK Sparta Praha | 17.05.2020 01:38:06 |
|
4. |
Roček Vilém | 04.11.2013 | LTC Modřany 2005 | 08.06.2020 14:36:22 |
|
5. |
Bernas Skrollan | 24.06.2014 | TK Olymp Praha | 15.06.2020 17:31:08 |
|
6. |
Doubek Jan | 19.02.2013 | - | 17.06.2020 12:45:07 |
|
7. |
Pucci Rosarie | 06.12.2012 | TK Sparta Praha | 18.06.2020 14:38:25 |
|
8. |
Kovandová Veronika | 07.10.2013 | TK Sparta Praha | 19.06.2020 11:55:14 |
|
9. |
Taiwo Jacqueline | 28.01.2012 | TK Sparta Praha | 29.06.2020 21:08:38 |
|
10. |
Večeř Dominik | 06.12.2012 | TK Sparta Praha | 15.08.2020 17:05:18 |
|
11. |
Hamouz Petr | 24.05.2012 | Sokol Řeporyje | 21.08.2020 18:03:41 |
|
12. |
Bálková Kateřina | 07.07.2013 | Tenis Akademie Bálek, z.s. | 22.08.2020 23:38:46 |
|
13. |
Hasilík Vítek | 10.06.2014 | I.ČLTK Praha | 23.08.2020 22:12:22 |
|
14. |
Koulová Anna | 31.01.2013 | TK Olymp Praha | 25.08.2020 11:06:05 |
|
15. |
Čechová Ellen | 12.02.2012 | TK Spartak Jihlava | 29.08.2020 07:21:47 |
|
16. |
Portl Vojtěch | 01.07.2012 | Tenis Akademie Bálek, z.s. | 31.08.2020 19:11:50 |
|
17. |
Aguerbi Elisa | 07.12.2012 | TK Sparta Praha | 03.09.2020 21:24:09 |
|
18. |
Paterová Eliška | 16.05.2013 | TK Sparta Praha | 05.09.2020 08:28:39 |
|
19. |
Bezouška Antonín | 27.09.2012 | Pála Vízner Tennis z.s. | 06.09.2020 15:50:30 |
|
20. |
Bernardová Petra | 10.12.2012 | TK Sokol Horní Počernice,p.s. | 07.09.2020 22:08:29 |
|
21. |
Junková Denisa | 30.12.2013 | Tenisová akademie Březno u Loun | 08.09.2020 16:33:48 |
|
22. |
Pylypchuk Sofija | 13.02.2013 | TJ Solidarita Praha 10 | 11.09.2020 14:48:15 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Dvořák Jan | 16.10.2013 | TK Sparta Praha | odhlášeno hráčem | 22.06.2020 19:36:53 |
2. |
Šebístková Tereza | 23.03.2012 | LTC Humpolec | odhlášeno hráčem | 18.07.2020 22:10:30 |
3. |
Pribiš Vincent | 13.04.2012 | SK Aritma Praha | odhlášeno hráčem | 30.08.2020 22:05:02 |
4. |
Sirový Šimon | 28.11.2011 | TJ Solidarita Praha 10 | odhlášeno hráčem | 31.08.2020 18:11:05 |
5. |
Neubergová Natálie | 19.08.2012 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | odhlášeno hráčem | 06.09.2020 00:05:21 |
6. |
Kabrhelová Nela | 05.07.2013 | SK HAMR, z.s. | odhlášeno hráčem | 09.09.2020 15:56:17 |