Název: |
BABOLAT BABY TOUR 2019 |
Datum: |
25.-25.08. |
Pořadatel: |
TK TENNISPOINT FM (200) |
Kódové číslo: |
916720 |
Dvorců+povrch: |
6 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace |
v Ne do 08:30 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Ing. Vykoukal Jiří |
: |
Na Drahách 196 |
: |
739 25 Sviadnov |
Tel. (1): |
602 718 364 |
E-mail: |
jiri.vykoukal@seznam.cz |
Internet: |
www.tennispoint.cz |
Poznámka pořadatele: DO TURNAJE PŘIJATI : PATRICK CECAVA/2012, MAX VALA/2011, ADAM CHROMEC/2010, MARTIN KYTKA/2011, NATÁLIE FURMÁNKOVÁ/2010, VANESSA VIŠŇOVSKÁ/2010
TURNAJ ZE SÉRIE BABOLAT BABY TOUR 2019, CHLAPCI A DÍVKY HRAJÍ SVÉ SOUTĚŽE ODDĚLENĚ POUZE POKUD BUDE CELKOVÝ POČET ÚČASTNÍKŮ VĚTŠÍ NEŽ 24 A ZÁROVEŇ MINIMÁLNĚ 10 V KATEGORII, VÝSLEDKY BUDOU VŽDY VYHLÁŠENY PRO OBĚ KATEGORIE ZVLÁŠŤ
ADRESA DVORCŮ TK TENNISPOINT FM : HUTNÍ 36, FRÝDEK-MÍSTEK (vedle ředitelství ARCELORU MITTAL Frýdek-Místek)
PRO NAVIGACE : KŘIŽÍKOVA 1377
GPS : 49°41'35.990"N, 18°19'47.463"E
|
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Plichta Vojtěch |
11.10.2010 |
- |
|
|
|
přijat do soutěže, prezence NE 25/8 do 08,30 hodin |
13.08.2019 10:08:32 |
2. |
Buba Alexej |
28.05.2010 |
TK Havířov, z.s. |
|
|
|
přijat do soutěže, prezence NE 25/8 do 08,30 hodin |
18.08.2019 08:14:53 |
3. |
Tyleček Jiří |
16.11.2010 |
TK TENNISPOINT FM |
|
|
|
přijat do soutěže, prezence NE 25/8 do 08,30 hodin |
18.08.2019 23:48:30 |
4. |
Reynolds Filip |
18.04.2010 |
- |
|
|
|
přijat do soutěže, prezence NE 25/8 do 08,30 hodin |
19.08.2019 15:55:17 |
5. |
Lang Viktor |
10.08.2011 |
SKT Frýdlant n.O. |
|
|
|
přijat do soutěže, prezence NE 25/8 do 08,30 hodin |
21.08.2019 12:21:14 |
6. |
Telnar Adam |
17.05.2011 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
|
|
|
přijat do soutěže, prezence NE 25/8 do 08,30 hodin |
21.08.2019 13:12:44 |
7. |
Výtisk Antonín |
15.02.2010 |
TJ Sokol Dolní Lhota |
|
|
|
přijat do soutěže, prezence NE 25/8 do 08,30 hodin |
21.08.2019 14:16:00 |
8. |
Výtisk Josef |
16.05.2012 |
TJ Sokol Dolní Lhota |
|
|
|
přijat do soutěže, prezence NE 25/8 do 08,30 hodin |
21.08.2019 14:18:40 |
9. |
Konderla Denis |
17.03.2011 |
TK Slavia Orlová |
|
|
|
přijat do soutěže, prezence NE 25/8 do 08,30 hodin |
23.08.2019 13:01:04 |
10. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
11. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
12. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
13. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
14. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
15. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
16. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
17. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
18. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
19. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
20. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
21. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
22. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
23. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
24. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
25. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
26. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
27. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
28. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
29. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
30. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
31. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
32. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
33. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
34. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
35. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
36. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
37. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
38. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
39. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
40. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
41. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
42. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
43. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
44. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
45. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
46. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
47. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
48. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Flaksová Helena |
09.05.2011 |
TK TENNISPOINT FM |
|
|
|
přijatá do soutěže, prezence NE 25/8 do 08,30 hodin |
17.03.2019 06:22:47 |
2. |
Macura Nela |
14.02.2011 |
TK SC OSTRAVA |
|
|
|
přijatá do soutěže, prezence NE 25/8 do 08,30 hodin |
31.03.2019 16:55:26 |
3. |
Zemanová Zuzana |
02.02.2010 |
SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. |
|
|
|
přijatá do soutěže, prezence NE 25/8 do 08,30 hodin |
02.04.2019 16:29:41 |
4. |
Hlistová Eliška |
19.10.2011 |
TK TENNISPOINT FM |
|
|
|
přijatá do soutěže, prezence NE 25/8 do 08,30 hodin |
06.05.2019 19:48:50 |
5. |
Gáliková Adriana |
02.04.2012 |
TK TENNISPOINT FM |
|
|
|
přijatá do soutěže, prezence NE 25/8 do 08,30 hodin |
08.05.2019 16:01:34 |
6. |
Struminská Julie |
05.05.2010 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
|
|
|
přijatá do soutěže, prezence NE 25/8 do 08,30 hodin |
16.06.2019 14:05:17 |
7. |
Kostková Adéla |
20.05.2010 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
|
|
|
přijatá do soutěže, prezence NE 25/8 do 08,30 hodin |
28.06.2019 13:53:09 |
8. |
Galgonková Eliška |
20.09.2010 |
Městský tenisový klub Karviná |
|
|
|
přijatá do soutěže, prezence NE 25/8 do 08,30 hodin |
03.08.2019 20:50:43 |
9. |
Koukolová Tereza |
27.04.2010 |
TK Opava |
|
|
|
přijatá do soutěže, prezence NE 25/8 do 08,30 hodin |
06.08.2019 05:58:40 |
10. |
Hladká Klára |
14.02.2011 |
TK Havířov, z.s. |
|
|
|
přijatá do soutěže, prezence NE 25/8 do 08,30 hodin |
13.08.2019 12:19:57 |
11. |
Klimentová Barbora |
26.01.2011 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
|
|
|
přijatá do soutěže, prezence NE 25/8 do 08,30 hodin |
22.08.2019 23:07:50 |
12. |
Přikrylová Kristýna |
10.03.2010 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
|
|
|
přijatá do soutěže, prezence NE 25/8 do 08,30 hodin |
22.08.2019 23:20:04 |
13. |
Kalivodová Laura Victoria |
21.01.2010 |
Slavoj Český Těšín |
|
|
|
přijatá do soutěže, prezence NE 25/8 do 08,30 hodin |
23.08.2019 13:04:36 |
14. |
Borovská Barbora |
08.01.2010 |
Tenisklub7 |
|
|
|
přijatá do soutěže, prezence NE 25/8 do 08,30 hodin |
23.08.2019 17:21:11 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Janoviaková Renata |
29.11.2010 |
TK TENNISPOINT FM |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
05.07.2019 09:01:42 |
2. |
Palupa Tobiáš |
25.06.2011 |
TC BIOCEL Vratimov z.s. |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
11.08.2019 21:25:54 |
|