Název: |
Hamerský babytenisový okruh |
Datum: |
26.-26.08. |
Pořadatel: |
SK HAMR, z.s. (200) |
Kódové číslo: |
916718 |
Dvorců+povrch: |
8 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v Ne do 12:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Havelka Ladislav |
: |
K Vodě 3200/3 |
: |
106 00 Praha 10 |
Tel. (2): |
724 160 083 |
E-mail: |
havelka.ladislav@gmail.com |
Internet: |
www.hamrsport.cz |
Poznámka pořadatele: Rozdělení hráčů do hlavní soutěže a náhradníků proběhne v pondělí 20.8. Info pro náhradníky: následně sledujte odhlášky z hlavní soutěže do pátku do 18 hodin, následně už se pořadí v systému nemůže změnit. Neomluvená účast hráčů, kteří byli v hlavní soutěži, má vliv na pořadí pro přijetí na další turnaje. Ladislav Havelka
Turnaj je součástí Letního hamerského babytenisového okruhu, který se skládá z 11 turnajů. Do celkového pořadí se započítávají výsledky ze všech turnajů. |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Novotný Bořek Jan |
04.03.2009 |
TK Konstruktiva, z.s. |
|
|
|
volná karta |
28.03.2018 16:36:34 |
2. |
Šedivcová Nikol |
19.09.2009 |
TK Lokomotiva Plzeň z.s. |
|
|
|
volná karta |
13.04.2018 21:53:12 |
3. |
Vokrojová Barbora |
10.10.2009 |
LTC Modřany 2005 |
|
|
|
volná karta |
22.05.2018 20:36:57 |
4. |
Vokroj Marek |
10.10.2009 |
LTC Modřany 2005 |
|
|
|
volná karta |
22.05.2018 20:41:06 |
5. |
Germala Darius |
15.08.2009 |
SK HAMR, z.s. |
|
|
|
volná karta |
28.05.2018 22:02:39 |
6. |
Velek Jan |
20.03.2011 |
TK Slavia Plzeň |
|
|
|
volná karta |
30.05.2018 12:48:09 |
7. |
Blahová Veronika |
11.09.2009 |
TJ Radlice z.s. |
|
|
|
volná karta |
06.06.2018 11:36:18 |
8. |
Chovanec Samuel |
04.06.2009 |
TJ Solidarita Praha 10 |
|
|
|
volná karta |
25.06.2018 14:32:53 |
9. |
Palečková Tereza |
03.04.2009 |
TO Dukla Praha |
|
|
|
volná karta |
05.07.2018 21:55:36 |
10. |
Macinauer Dan |
11.03.2009 |
TK Radošovice |
|
|
|
volná karta |
24.07.2018 09:45:09 |
11. |
Cízner Maxim |
10.10.2009 |
SK HAMR, z.s. |
|
|
|
volná karta |
27.07.2018 09:09:25 |
12. |
Mráz Jakub |
17.05.2009 |
TK Neridé |
|
|
|
volná karta |
02.08.2018 10:06:04 |
13. |
Jančarová Mariana |
01.11.2010 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
volná karta |
05.08.2018 20:02:39 |
14. |
Souček Lukáš |
18.10.2009 |
Sokol Petrovice |
|
|
|
volná karta |
08.08.2018 10:46:26 |
15. |
Kabrhel Šimon |
10.01.2010 |
I.ČLTK Praha |
|
|
|
volná karta |
10.08.2018 22:13:03 |
16. |
Surovčík Adam |
05.05.2010 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
|
|
|
volná karta |
11.08.2018 20:56:41 |
17. |
Šára Dominik |
06.01.2009 |
TK Neridé |
|
|
|
volná karta |
13.08.2018 23:14:53 |
18. |
Velková Vanessa |
01.05.2012 |
TK Slavia Plzeň |
|
|
|
volná karta |
14.08.2018 11:11:35 |
19. |
Hrnčíř Jakub |
30.10.2009 |
TENIS Klánovice |
|
|
|
volná karta |
14.08.2018 12:35:12 |
20. |
Loucký Mark |
30.03.2009 |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. |
|
|
|
volná karta |
15.08.2018 12:38:54 |
21. |
Nekovář Max |
29.09.2009 |
TK Neridé |
|
|
|
volná karta |
17.08.2018 08:58:33 |
22. |
Svobodová Vanessa |
27.07.2009 |
LTC Modřany 2005 |
|
|
|
volná karta |
17.08.2018 13:23:48 |
23. |
Jusková Ema |
13.06.2009 |
SK Aritma Praha |
|
|
|
volná karta |
19.08.2018 18:31:05 |
24. |
Radová Sofie |
21.01.2010 |
SK HAMR, z.s. |
|
|
|
volná karta |
19.08.2018 21:59:10 |
25. |
Witoš Ondřej |
25.12.2009 |
SK HAMR, z.s. |
|
|
|
volná karta |
20.08.2018 00:35:24 |
26. |
Benetková Jessica |
13.03.2009 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
|
|
|
volná karta |
20.08.2018 08:02:25 |
27. |
Růžek Matyáš |
26.03.2009 |
TJ Solidarita Praha 10 |
|
|
|
volná karta |
21.08.2018 21:39:59 |
28. |
Jelínková Adéla |
10.01.2011 |
TK Olymp Praha |
|
|
|
volná karta |
23.08.2018 20:24:05 |
29. |
Novák Matěj |
28.02.2009 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
volná karta |
25.08.2018 17:46:22 |
30. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
31. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
32. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Stojanov Daniel |
10.03.2009 |
LTC Houštka |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
29.04.2018 19:54:44 |
2. |
Michna Lisa |
26.07.2012 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
22.07.2018 15:48:19 |
3. |
Michna Gabriel |
06.07.2011 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
03.08.2018 11:38:26 |
4. |
Vohralík Jan Jonáš |
07.10.2009 |
SK HAMR, z.s. |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
18.08.2018 16:10:00 |
5. |
Stehlík Vilém |
29.01.2010 |
TK Ruzyně Praha |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
20.08.2018 22:16:40 |
6. |
Farajpourova Aináz |
17.07.2011 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
|
|
|
odhlášeno pořadatelem |
21.08.2018 18:34:15 |
7. |
Heřmanová Tereza |
27.06.2009 |
SK HAMR, z.s. |
|
|
|
odhlášeno pořadatelem |
21.08.2018 18:34:23 |
8. |
Pšeničný Dmitrij |
23.04.2010 |
I.ČLTK Praha |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
22.08.2018 09:02:46 |
9. |
Štěpánek Kryštof |
07.10.2009 |
TENIS Klánovice |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
23.08.2018 21:23:38 |
10. |
Štěpánek Adam |
07.10.2009 |
TENIS Klánovice |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
23.08.2018 21:24:38 |
|