Datum: |
06.-06.09. |
Pořadatel: |
TK Choceň (200) |
Kódové číslo: |
916717 |
Dvorců + povrch: |
5 antuka |
Míče: |
Babolat |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace v |
Ne do 08:30 hod. |
Kontaktní osoba: |
Němeček David |
Retůvka 127 | |
56141 Řetová | |
Tel. (1): |
777183683 |
E-mail: |
davenemecek@seznam.cz |
Internet: |
www.tkchocen.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Šilar Dominik | 06.08.2011 | TK Choceň | volná karta | 22.06.2020 10:11:09 |
2. |
Skalický Jiří | 15.09.2012 | SK Aritma Praha | volná karta | 24.06.2020 11:39:37 |
3. |
Macháčková Tereza | 23.04.2013 | SK Týniště nad Orlicí | volná karta | 03.08.2020 18:11:33 |
4. |
Bartůška Jan | 06.03.2012 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | volná karta | 07.08.2020 14:45:15 |
5. |
Škorpíková Natálie | 05.01.2011 | TO TJ Svitavy | volná karta | 25.08.2020 16:39:18 |
6. |
Dorazil Tadeáš | 20.11.2011 | TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. | volná karta | 25.08.2020 21:07:50 |
7. |
Lučanová Anežka | 15.07.2011 | TC Dvůr Králové, z.s. | volná karta | 27.08.2020 06:01:37 |
8. |
Dušková Sofie | 20.09.2012 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | volná karta | 27.08.2020 09:01:35 |
9. |
Jirák Tomáš | 19.03.2012 | TO TJ Svitavy | volná karta | 27.08.2020 10:01:55 |
10. |
Mrkvičková Alena | 25.11.2011 | TK Hlinsko | 27.08.2020 10:13:44 |
|
11. |
Štěpánková Linda | 14.05.2011 | TK Česká Třebová, z.s. | volná karta | 27.08.2020 21:38:47 |
12. |
Horký Damián | 24.09.2011 | TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. | volná karta | 31.08.2020 12:05:12 |
13. |
Malinský Josef | 25.08.2012 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | volná karta | 31.08.2020 13:16:25 |
14. |
Adámek Alexander | 30.03.2011 | TK Hlinsko | přijat do hlavní soutěže | 31.08.2020 13:18:18 |
15. |
Nosek Adam | 02.04.2011 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | volná karta | 31.08.2020 20:58:19 |
16. |
Sýkorová Kateřina | 12.01.2011 | TK Česká Třebová, z.s. | volná karta | 01.09.2020 20:12:05 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Klusáčková Barbora | 20.07.2011 | TO TJ Tesla Pardubice | přijata do hlavní soutěže | 31.08.2020 21:23:23 |
2. |
Drášil Filip | 09.11.2011 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | přijat do hlavní soutěže | 02.09.2020 09:26:04 |
3. |
Neudik Rafael | 21.11.2012 | TJ Tatran Litovel, z.s. | přijat do hlavní soutěže | 03.09.2020 15:16:02 |
4. |
Coganová Eva | 31.07.2012 | Tenis Nová Paka | přijata do hlavní soutěže | 04.09.2020 10:34:26 |
5. |
Šmejc Jakub | 22.03.2011 | TK Holice | 04.09.2020 18:53:06 |
|
6. |
Kačín Ondřej | 30.07.2011 | SK HAMR, z.s. | 05.09.2020 16:40:55 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Čipera Antonín | 22.05.2011 | TK Choceň | odhlášeno hráčem | 01.09.2020 12:50:58 |
2. |
Hájek Jeremiáš | 16.05.2011 | TK Choceň | odhlášeno pořadatelem | 04.09.2020 17:02:55 |