Český tenisový svaz
Název:
TC Chrudim Baby Letní pohár #5
Datum:
24.-24.08.
Pořadatel:
TC Chrudim z.s. (200)
Místo konání:
Chrudim
Kódové číslo:
916713
Dvorců + povrch:
6 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
So do 09:00 hod.
Kontaktní osoba:
Žďárský Petr
U Parku 135
537 01 Chrudim
Tel. (1):
737 010 655
E-mail:
info@tcchrudim.cz
Internet:
www.tcchrudim.cz

Poznámka pořadatele:

Rozhodčí turnaje a kontaktní osoba na sobotu: Žďárský Petr, tel.: 737010655
-----------------------------------------
Celkem 19 přihlášených účastníků.
Na turnaj budou navíc přijati:
Mikeš Marek - nar.7.7.2010 (nasazený č.1) - ok
Mikeš David - nar.6.7.2012 - ok
Rak Denis - 8.7.2011
-------------------------------------------------------------------------------
Prosíme o potvrzení účasti na turnaji přes SMS do pátku 23.8. do 17:00 hod.
Děkujeme.
K dispozici bude minimálně 8 kurtů v areálu klubu. V den turnaje se nekoná v klubu žádná jiná akce.
-------------------------------------------------------------------------------
Prezence všech účastníků je osobně v sobotu 24.8. do 9:00 hod. v klubovně TC Chrudim (1.patro).
Startovné je 200 Kč. Po ukončení prezence následuje rozlosování do skupin.
Těšíme se na Vaši účast.
-----------------------------------------------------------------------------
Turnaj hrají chlapci a dívky dohromady. Ceny obdrží všichni účastníci turnaje. Bude se hrát i utkání o 3.místo a bronzový pohár.
Turnaj je pátým ze šesti turnajů TC Chrudim Babytenis Zimní a Letní Série 2019.
Další termín: 1.září 2019
-------------------------------------------------------------------------------
Stav bodování po čtyřech turnajích série (bude zohledněn pro nasazení do skupin - pro hráče 1-8 v bodování):
01. Lelek - 480 b.
02. Mikeš M. - 334 b.
03. Coyago - 288 b.
04. Hrubeš - 250 b.
05. Maršík - 220 b.
06. Kovárník - 197 b.
07. Čapoun - 177 b.
08. Pilný - 142 b.
09. Louvar - 137 b.
10. Gerišer - 100 b.
11. Málek - 94 b.
12. Pelz - 77 b.
13. Mikeš D. - 70 b.
14. Žďárský - 69 b.
15. Hamanová - 68 b.
16. Škorpíková - 67 b.
17. Kotová - 45 b.
17. Doležalová - 45 b.
19. Venc - 25 b.
19. Lukášková - 25 b.
19. Oulehla - 25 b.
22. Klusáčková - 24 b.
23. Volšička - 13 b.
24. Mudrochová - 1 b.
24. Ročínová - 1 b.
24. Baudyš - 1 b.
24. Drobílková - 1 b.
24. Adámek - 1 b.
24. Rak - 1 b.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Coyago Patrick 24.04.2011 TC Chrudim z.s. nasazený č.2
16.03.2019 17:00:32
2.
Baudyš Vít 21.12.2011 LTC Pardubice  
27.03.2019 22:42:30
3.
Stříteský Jakub 18.08.2010 DTK Skuteč  
19.05.2019 06:18:48
4.
Pelz Dominik 16.10.2010 TO TJ Svitavy  
20.05.2019 15:25:43
5.
Pilný Matouš 18.01.2011 TK Pernštýn 1897 Pardubice Ok - nasazený č.3
21.07.2019 20:19:57
6.
Žďárský Lukáš 03.10.2010 TC Chrudim z.s. Ok
28.07.2019 21:12:41
7.
Horký Damián 24.09.2011 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.  
04.08.2019 11:20:02
8.
Fenyková Tereza 29.03.2012 Tenisový klub Jan Ševeček  
13.08.2019 18:08:32
9.
Lukášková Adéla 16.04.2010 TK Pernštýn 1897 Pardubice  
16.08.2019 13:39:41
10.
Marková Adéla 24.02.2011 TK Smiřice, z.s. Ok
18.08.2019 11:52:44
11.
Kotová Sofie 29.07.2010 TENIS-CENTRUM DTJ HK  
19.08.2019 15:24:40
12.
Ivanová Stella 16.09.2010 TC-MJ TENIS Líšeň Ok
20.08.2019 12:09:38
13.
Novotný Jakub 27.09.2010 LTC Pardubice Ok
20.08.2019 14:00:38
14.
Piechulová Aneta 14.10.2011 TJ Žďár nad Sázavou  
20.08.2019 20:13:46
15.
Novák Richard 26.04.2012 TK Zašová Ok
20.08.2019 22:26:49
16.
Goláňová Leona 02.01.2010 TENIS-CENTRUM DTJ HK Ok
22.08.2019 10:50:31
17.
volná karta      
volná karta
18.
volná karta      
volná karta
19.
volná karta      
volná karta
20.
volná karta      
volná karta
21.
volná karta      
volná karta
22.
volná karta      
volná karta
23.
volná karta      
volná karta
24.
volná karta      
volná karta
25.
volná karta      
volná karta
26.
volná karta      
volná karta
27.
volná karta      
volná karta
28.
volná karta      
volná karta
29.
volná karta      
volná karta
30.
volná karta      
volná karta
31.
volná karta      
volná karta
32.
volná karta      
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Sodomka Daniel 18.12.2010 - odhlášeno hráčem
29.07.2019 14:11:01
2.
Hamanová Aneta 23.06.2010 DTK Skuteč odhlášeno pořadatelem
23.08.2019 17:33:01