Název: |
Svitavy Tour III. |
Datum: |
26.-26.08. |
Pořadatel: |
TO TJ Svitavy (200) |
Kódové číslo: |
916713 |
Dvorců + povrch: |
5 antuka |
Míče: |
tecnifibre |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
Ne do 08:30 hod. |
Kontaktní osoba: |
Mgr. Lipenský Martin |
Hybešova 40 | |
56802 Svitavy | |
Tel. (1): |
606 245 983 |
E-mail: |
lipensky@szs.svitavy.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Gerišer David | 25.02.2011 | TO TJ Svitavy | volná karta | 16.03.2018 21:39:08 |
2. |
Herník Vojtěch | 01.09.2010 | TK Česká Třebová, z.s. | volná karta | 20.03.2018 19:53:15 |
3. |
Salivar Sebastian | 31.05.2009 | TK Česká Třebová, z.s. | volná karta | 24.05.2018 14:30:16 |
4. |
Koláčný Jakub | 18.10.2009 | SK Tenis Tišnov | volná karta | 28.06.2018 08:33:16 |
5. |
Truska Vojtěch | 25.09.2009 | ŽLTC Brno | volná karta | 14.07.2018 18:37:07 |
6. |
Veselý Marian | 01.04.2009 | TC Bajda Kroměříž | volná karta | 17.07.2018 14:19:02 |
7. |
Lelek Petr | 14.04.2010 | TK Hlinsko | volná karta | 22.07.2018 09:23:01 |
8. |
Vondráček Vojtěch | 09.01.2009 | TC Bajda Kroměříž | volná karta | 05.08.2018 18:48:38 |
9. |
Krsička David | 13.01.2009 | TK Ústí n. Orlicí | volná karta | 11.08.2018 10:05:06 |
10. |
Hlaváč Bolek | 21.06.2010 | TO TJ Svitavy | volná karta | 13.08.2018 12:18:08 |
11. |
Roček Eduard | 31.01.2011 | LTC Modřany 2005 | volná karta | 21.08.2018 16:34:27 |
12. |
volná karta | volná karta |
|||
13. |
volná karta | volná karta |
|||
14. |
volná karta | volná karta |
|||
15. |
volná karta | volná karta |
|||
16. |
volná karta | volná karta |
|||
17. |
volná karta | volná karta |
|||
18. |
volná karta | volná karta |
|||
19. |
volná karta | volná karta |
|||
20. |
volná karta | volná karta |
|||
21. |
volná karta | volná karta |
|||
22. |
volná karta | volná karta |
|||
23. |
volná karta | volná karta |
|||
24. |
volná karta | volná karta |
|||
25. |
volná karta | volná karta |
|||
26. |
volná karta | volná karta |
|||
27. |
volná karta | volná karta |
|||
28. |
volná karta | volná karta |
|||
29. |
volná karta | volná karta |
|||
30. |
volná karta | volná karta |
|||
31. |
volná karta | volná karta |
|||
32. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Crhová Gabriela | 14.07.2010 | TO TJ Svitavy | 17.03.2018 18:35:37 |
|
2. |
Košková Aneta | 19.07.2010 | TK Česká Třebová, z.s. | 20.03.2018 20:15:27 |
|
3. |
Kohoutková Samantha | 18.07.2010 | TK AGROFERT Prostějov | 26.03.2018 10:10:04 |
|
4. |
Vodehnalová Štěpána | 06.05.2010 | TO TJ Svitavy | 28.03.2018 10:17:30 |
|
5. |
Gebelová Beata | 24.12.2009 | LTC Velen Boskovice | 29.03.2018 13:51:05 |
|
6. |
Šejnohová Ema | 03.02.2009 | TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. | 01.04.2018 09:41:07 |
|
7. |
Macháčková Sabina | 15.06.2009 | SK Týniště nad Orlicí | 04.04.2018 22:18:13 |
|
8. |
Blažková Amálie | 29.08.2009 | Mosilana Brno | 13.06.2018 09:07:29 |
|
9. |
Šperková Anna | 07.04.2009 | TK Kunštát | 18.06.2018 12:25:57 |
|
10. |
Hájková Anna | 01.03.2009 | TK Ústí n. Orlicí | 01.07.2018 18:17:52 |
|
11. |
Kapsová Barbora | 30.01.2009 | Sokol Zábřeh | 02.07.2018 22:34:33 |
|
12. |
Kučerová Andrea | 17.01.2010 | TC Dvůr Králové, z.s. | 12.07.2018 14:41:04 |
|
13. |
Škorpíková Natálie | 05.01.2011 | TO TJ Svitavy | 30.07.2018 17:00:17 |
|
14. |
Nermuťová Melisa | 21.04.2010 | TK Ústí n. Orlicí | 17.08.2018 12:12:04 |
|
15. |
Čoupková Aneta | 15.06.2010 | TC Brno. | 20.08.2018 17:11:28 |
|
16. |
Bartonkova Dora | 12.03.2010 | Mosilana Brno | 21.08.2018 17:56:31 |
|
17. |
Navrátilová Veronika | 26.07.2010 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 23.08.2018 18:58:56 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Majera Denis | 25.03.2009 | Lokomotiva Trutnov | odhlášeno hráčem | 18.03.2018 06:52:52 |
2. |
Nešporová Sára | 21.10.2009 | TC-MJ TENIS Líšeň | odhlášeno hráčem | 03.04.2018 09:35:07 |
3. |
Pfeifferová Leona | 31.07.2009 | TK EZE Olomouc z.s. | odhlášeno hráčem | 22.06.2018 19:26:11 |
4. |
Maršík Matyáš | 31.12.2010 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno hráčem | 24.07.2018 18:55:55 |
5. |
Vábnová Monika | 05.01.2009 | Start Brno | odhlášeno hráčem | 27.07.2018 08:22:26 |
6. |
Arnold Tomáš | 27.11.2010 | TK Česká Třebová, z.s. | odhlášeno hráčem | 30.07.2018 22:03:59 |
7. |
Hladíková Emma | 19.03.2010 | Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. | odhlášeno hráčem | 11.08.2018 16:29:12 |
8. |
Pelz Dominik | 16.10.2010 | TO TJ Svitavy | odhlášeno hráčem | 14.08.2018 15:52:47 |
9. |
Merta Jakub | 11.11.2009 | ŽLTC Brno | odhlášeno hráčem | 20.08.2018 20:46:10 |
10. |
Horský Tobiáš | 22.12.2009 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | odhlášeno hráčem | 21.08.2018 12:25:10 |
11. |
Rybičková Karolína | 19.05.2009 | TK Česká Třebová, z.s. | odhlášeno hráčem | 22.08.2018 06:46:41 |
12. |
Haviárová Vanesa | 01.10.2009 | LTC Humpolec | odhlášeno hráčem | 22.08.2018 13:09:23 |
13. |
Balcarová Beáta | 21.04.2010 | TK Kunštát | odhlášeno hráčem | 22.08.2018 14:42:26 |
14. |
Pěnčíková Tereza | 25.06.2011 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | odhlášeno hráčem | 23.08.2018 17:45:55 |
15. |
Vilímková Denisa | 25.10.2010 | T.J. Sokol Šumperk | odhlášeno pořadatelem | 24.08.2018 13:05:21 |
16. |
Koupý Šimon | 31.03.2010 | LTC Velen Boskovice | odhlášeno pořadatelem | 24.08.2018 14:52:01 |
17. |
Majerová Tereza | 27.05.2009 | Start Brno | odhlášeno pořadatelem | 25.08.2018 12:20:33 |
18. |
Havlíková Viktorie | 08.11.2010 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | odhlášeno pořadatelem | 25.08.2018 12:48:55 |