Datum: |
23.-23.08. |
Pořadatel: |
TREND SPORT, z.s. (200) |
Místo konání: |
Ostrava - SC + Baník |
Kódové číslo: |
916706 |
Dvorců + povrch: |
14 antuka |
Míče: |
Babolat |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
Pá do 08:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Ing. Machovský Dušan |
Hlavní náměstí 96/1 | |
794 01 Krnov | |
Tel. (1): |
602704959 |
E-mail: |
machovsky.d@seznam.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Zajac Michal | 11.04.2011 | TJ TO Sokol Stará Bělá | volná karta | 29.03.2019 13:33:52 |
2. |
Holmanová Karolína | 03.12.2010 | TJ TO Sokol Stará Bělá | volná karta | 15.04.2019 20:26:23 |
3. |
Holoubek Ondřej | 23.01.2010 | SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. | volná karta | 13.06.2019 12:14:55 |
4. |
Višňovská Vanessa | 28.01.2010 | TK DEZA Valašské Meziříčí | volná karta | 30.06.2019 20:09:01 |
5. |
Bury Lukasz | 03.01.2011 | TK Slavia Orlová | volná karta | 05.07.2019 20:40:47 |
6. |
Vala Max | 04.04.2011 | SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. | volná karta | 07.07.2019 18:20:23 |
7. |
Pulcerová Klaudie | 04.08.2010 | TK Slavia Orlová | volná karta | 14.07.2019 09:51:03 |
8. |
Mullerová Karolína | 23.12.2010 | TK Opava | volná karta | 15.07.2019 08:24:07 |
9. |
Palupa Tobiáš | 25.06.2011 | TC BIOCEL Vratimov z.s. | volná karta | 13.08.2019 10:47:48 |
10. |
Pečonka Radovan | 28.12.2010 | TK SC OSTRAVA | volná karta | 13.08.2019 23:01:10 |
11. |
Hanzal Šimon | 08.03.2010 | TJ Zbrojovka Vsetín | volná karta | 14.08.2019 08:09:59 |
12. |
Smolík David | 22.10.2010 | SKT Frýdlant n.O. | volná karta | 16.08.2019 10:57:22 |
13. |
Parzyk Daniel | 12.03.2010 | TC BIOCEL Vratimov z.s. | volná karta | 16.08.2019 21:54:59 |
14. |
Sýkora Ondřej | 26.04.2010 | TK DEZA Valašské Meziříčí | volná karta | 17.08.2019 21:33:43 |
15. |
Orlita Josef Sebastian | 11.08.2010 | TK Zlín | volná karta | 19.08.2019 10:14:33 |
16. |
Baránek Denis | 20.01.2010 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | volná karta | 21.08.2019 10:30:11 |
17. |
Furmánková Natalie | 15.03.2010 | TC BIOCEL Vratimov z.s. | volná karta | 21.08.2019 10:31:08 |
18. |
Chromec Adam | 20.07.2010 | TK TENNISPOINT FM | volná karta | 21.08.2019 10:32:53 |
19. |
Nantlová Ella | 09.03.2010 | TK Milo Olomouc | volná karta | 21.08.2019 10:34:50 |
20. |
Cecava Patrick | 19.09.2012 | TK TENNISPOINT FM | volná karta | 21.08.2019 10:49:11 |
21. |
Slováková Karolína | 05.03.2011 | TK Milo Olomouc | volná karta | 21.08.2019 11:01:57 |
22. |
volná karta | volná karta |
|||
23. |
volná karta | volná karta |
|||
24. |
volná karta | volná karta |
|||
25. |
volná karta | volná karta |
|||
26. |
volná karta | volná karta |
|||
27. |
volná karta | volná karta |
|||
28. |
volná karta | volná karta |
|||
29. |
volná karta | volná karta |
|||
30. |
volná karta | volná karta |
|||
31. |
volná karta | volná karta |
|||
32. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Motalová Hana | 28.07.2011 | Tenisový klub Šternberk, z.s. | odhlášeno hráčem | 03.04.2019 09:06:37 |
2. |
Koukolová Tereza | 27.04.2010 | TK Opava | odhlášeno hráčem | 06.08.2019 05:58:19 |
3. |
Günther Max | 30.03.2011 | TK Havířov, z.s. | odhlášeno hráčem | 12.08.2019 09:40:06 |
4. |
Ivanová Stella | 16.09.2010 | TC BORS CLUB | odhlášeno hráčem | 20.08.2019 11:16:25 |
5. |
Skácelová Natálie Jana | 11.01.2010 | TK SC OSTRAVA | odhlášeno pořadatelem | 21.08.2019 10:18:48 |