Název: |
ŽLTC CUP |
Datum: |
29.-30.08. |
Pořadatel: |
ŽLTC Brno (200) |
Místo konání: |
BUBENÍČKOVA 52, BRNO |
Kódové číslo: |
916691 |
Dvorců + povrch: |
9 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
So do 09:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Ing. Komárková Eva |
Ulrychova 69 | |
62400 Brno | |
Tel. (1): |
731 776 150 |
E-mail: |
Komarkova.eva@seznam.cz |
Internet: |
www.zltc.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Paleček Daniel | 06.11.2011 | BLTC Brno | volná karta | 01.04.2020 10:48:41 |
2. |
Šimek Oliver | 27.07.2012 | TC Brno. | volná karta | 02.04.2020 14:26:40 |
3. |
Švanda Jan | 19.03.2011 | BLTC Brno | volná karta | 03.04.2020 02:03:45 |
4. |
Schamberger Sebastian | 02.11.2012 | TC-MJ TENIS Líšeň | volná karta | 25.04.2020 01:03:04 |
5. |
Jastrábek Vít | 14.06.2011 | TC Brno. | volná karta | 02.06.2020 14:09:18 |
6. |
Tomek Jakub | 07.12.2012 | BLTC Brno | volná karta | 06.06.2020 20:23:07 |
7. |
Hubcej Matyáš | 17.10.2011 | HTK Třebíč | volná karta | 09.06.2020 13:06:40 |
8. |
Vaňkát Petr | 21.06.2011 | - | volná karta | 10.06.2020 20:42:49 |
9. |
Kolář Jan | 07.08.2012 | ŽLTC Brno | volná karta | 28.06.2020 23:03:33 |
10. |
Ševčík Samuel | 01.06.2011 | LTC Velen Boskovice | volná karta | 08.07.2020 21:18:53 |
11. |
Dostál Robin | 17.08.2012 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 12.07.2020 19:52:48 |
12. |
Šimonič Noel Sandro | 22.05.2012 | TK Zlín | volná karta | 13.07.2020 11:21:00 |
13. |
Chodil Šimon | 03.03.2012 | ŽLTC Brno | volná karta | 30.07.2020 07:51:16 |
14. |
Bulejka Adam | 06.09.2012 | TK Zlín | volná karta | 19.08.2020 22:10:04 |
15. |
Šilinek Jiří | 01.11.2012 | ŽLTC Brno | volná karta | 21.08.2020 14:20:30 |
16. |
Kiss Jindřich | 13.07.2011 | TK Znojmo | volná karta | 22.08.2020 17:02:06 |
17. |
Holík Daniel | 17.01.2011 | LTC Velen Boskovice | volná karta | 22.08.2020 18:48:51 |
18. |
Lachman Oskar | 03.05.2012 | TK Natali | volná karta | 23.08.2020 16:22:36 |
19. |
Krkoška Šimon | 16.07.2012 | Tenisový klub Studénka z.s. | volná karta | 24.08.2020 07:28:55 |
20. |
Wu Yile | 03.02.2013 | ŽLTC Brno | volná karta | 24.08.2020 20:12:04 |
21. |
Krňávek Daniel | 02.03.2011 | TC Brno. | volná karta | 24.08.2020 20:18:24 |
22. |
Machač Daniel | 15.03.2011 | ŽLTC Brno | volná karta | 24.08.2020 20:18:45 |
23. |
Dvořáček David | 02.10.2011 | ŽLTC Brno | volná karta | 24.08.2020 20:20:07 |
24. |
Urubek Max | 19.05.2011 | BLTC Brno | volná karta | 25.08.2020 20:15:18 |
25. |
Palme Ondřej | 27.06.2011 | TK Kunštát | volná karta | 25.08.2020 20:34:06 |
26. |
Mikeš Martin | 22.09.2011 | TC-MJ TENIS Líšeň | volná karta | 25.08.2020 20:54:56 |
27. |
volná karta | volná karta |
|||
28. |
volná karta | volná karta |
|||
29. |
volná karta | volná karta |
|||
30. |
volná karta | volná karta |
|||
31. |
volná karta | volná karta |
|||
32. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Krčková Klára | 02.07.2012 | ŽLTC Brno | Přijata do turnaje neděle | 17.04.2020 11:07:48 |
2. |
Langášová Zuzana | 19.10.2011 | TC Brno. | Přijata do turnaje neděle | 17.04.2020 19:57:31 |
3. |
Švecová Lena | 05.02.2012 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | Přijata do turnaje neděle | 25.04.2020 20:51:37 |
4. |
Kučerová Eliška | 13.10.2011 | TC Brno. | Přijata do turnaje neděle | 30.04.2020 15:00:09 |
5. |
Patáková Klára | 18.07.2011 | SK Uherský Brod | Přijata do turnaje neděle | 09.05.2020 10:17:34 |
6. |
Slováková Karolína | 05.03.2011 | TK Milo Olomouc | Přijata do turnaje neděle | 12.05.2020 19:23:33 |
7. |
Bukalová Emily | 21.07.2013 | SK Tenis Tišnov | Přijata do turnaje neděle | 22.06.2020 11:31:02 |
8. |
Veselíková Sofie | 04.01.2012 | BLTC Brno | Přijata do turnaje neděle | 20.07.2020 21:46:37 |
9. |
Přikrylová Nicol | 12.08.2011 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | Přijata do turnaje neděle | 02.08.2020 20:50:35 |
10. |
Šmerková Natálie | 22.10.2011 | BLTC Brno | Přijata do turnaje neděle | 13.08.2020 10:55:43 |
11. |
Kopřivová Ella | 22.03.2011 | TK Spartak Jihlava | Přijata do turnaje neděle | 24.08.2020 08:08:15 |
12. |
Lišková Lucie | 19.12.2011 | TC Brno. | Přijata do turnaje neděle | 27.08.2020 21:54:43 |
13. |
Arpa Sophia | 01.03.2012 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | Přijata do turnaje neděle | 27.08.2020 21:55:31 |
14. |
Marušáková Kristýna | 30.04.2011 | TK Zlín | 28.08.2020 10:46:28 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Šebístková Tereza | 23.03.2012 | LTC Humpolec | odhlášeno hráčem | 17.06.2020 20:00:49 |
2. |
Martiš Max | 13.08.2011 | BLTC Brno | odhlášeno hráčem | 14.08.2020 11:09:36 |
3. |
Veselý Matěj | 12.07.2013 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno hráčem | 18.08.2020 12:47:32 |
4. |
Hajnala Martin | 20.05.2011 | ŽLTC Brno | odhlášeno hráčem | 18.08.2020 14:41:27 |
5. |
Koplík Tomáš | 27.07.2011 | TK Kyjov | odhlášeno hráčem | 19.08.2020 07:51:42 |
6. |
Sehnalová Klára | 29.03.2012 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | odhlášeno hráčem | 22.08.2020 16:05:24 |
7. |
Koc Rafael | 31.10.2011 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno hráčem | 23.08.2020 11:54:18 |
8. |
Dostálová Sofie | 25.07.2012 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | odhlášeno hráčem | 23.08.2020 15:24:25 |
9. |
Sypko Tabea | 13.01.2012 | TC Brno. | odhlášeno hráčem | 24.08.2020 01:44:24 |
10. |
Schmidová Nina | 13.10.2011 | TC BORS CLUB | odhlášeno hráčem | 24.08.2020 11:04:00 |
11. |
Landa Oskar | 22.03.2012 | TC Brno. | odhlášeno hráčem | 25.08.2020 21:34:27 |
12. |
Hradecký Tobiáš | 07.12.2012 | ŽLTC Brno | odhlášeno hráčem | 26.08.2020 08:20:12 |
13. |
Boudová Adéla | 28.07.2011 | TJ Sloup | odhlášeno pořadatelem | 26.08.2020 21:38:21 |
14. |
Hradecký Kryštof | 14.02.2011 | ŽLTC Brno | odhlášeno hráčem | 26.08.2020 21:47:42 |
15. |
Belatka Patrik | 25.09.2012 | ŽLTC Brno | odhlášeno pořadatelem | 28.08.2020 10:46:14 |