Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Zajac Michal |
11.04.2011 |
TJ TO Sokol Stará Bělá |
|
|
|
přijat do soutěže chlapců, prezence SO 17/8 do 08,30 hodin |
29.03.2019 13:33:26 |
2. |
Tyleček Jiří |
16.11.2010 |
TK TENNISPOINT FM |
|
|
|
přijat do soutěže chlapců, prezence SO 17/8 do 08,30 hodin |
29.06.2019 22:19:53 |
3. |
Vala Max |
04.04.2011 |
SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. |
|
|
|
přijat do soutěže chlapců, prezence SO 17/8 do 08,30 hodin |
07.07.2019 18:18:32 |
4. |
Jünger Radan |
30.11.2010 |
TK SC OSTRAVA |
|
|
|
přijat do soutěže chlapců, prezence SO 17/8 do 08,30 hodin |
12.07.2019 14:48:18 |
5. |
Šmejkal Denis |
13.06.2010 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
|
|
|
přijat do soutěže chlapců, prezence SO 17/8 do 08,30 hodin |
19.07.2019 15:36:51 |
6. |
Bury Lukasz |
03.01.2011 |
TK Slavia Orlová |
|
|
|
přijat do soutěže chlapců, prezence SO 17/8 do 08,30 hodin |
31.07.2019 21:02:30 |
7. |
Valkovič Šimon |
05.12.2011 |
TC BIOCEL Vratimov z.s. |
|
|
|
přijat do soutěže chlapců, prezence SO 17/8 do 08,30 hodin |
05.08.2019 19:44:30 |
8. |
Cecava Patrick |
19.09.2012 |
TK TENNISPOINT FM |
|
|
|
přijat do soutěže chlapců, prezence SO 17/8 do 08,30 hodin |
08.08.2019 10:34:51 |
9. |
Klar Dominik |
09.04.2011 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
|
|
|
přijat do soutěže chlapců, prezence SO 17/8 do 08,30 hodin |
09.08.2019 15:54:45 |
10. |
Vantuch Vojta |
07.06.2010 |
TC BIOCEL Vratimov z.s. |
|
|
|
přijat do soutěže chlapců, prezence SO 17/8 do 08,30 hodin |
11.08.2019 09:47:35 |
11. |
Buba Alexej |
28.05.2010 |
TK Havířov, z.s. |
|
|
|
přijat do soutěže chlapců, prezence SO 17/8 do 08,30 hodin |
13.08.2019 12:58:55 |
12. |
Pečonka Radovan |
28.12.2010 |
TK SC OSTRAVA |
|
|
|
přijat do soutěže chlapců, prezence SO 17/8 do 08,30 hodin |
13.08.2019 22:52:10 |
13. |
Konderla Denis |
17.03.2011 |
TK Slavia Orlová |
|
|
|
přijat do soutěže chlapců, prezence SO 17/8 do 08,30 hodin |
15.08.2019 17:38:11 |
14. |
Gola Petr |
02.06.2011 |
TK Na Dolině o.s. |
|
|
|
přijat do soutěže chlapců, prezence SO 17/8 do 08,30 hodin |
15.08.2019 17:39:15 |
15. |
Knápek Vojtěch |
16.10.2010 |
TJ TO Sokol Stará Bělá |
|
|
|
přijat do soutěže chlapců, prezence SO 17/8 do 08,30 hodin |
15.08.2019 17:41:43 |
16. |
Žáček Matyáš |
16.12.2010 |
TK Na Dolině o.s. |
|
|
|
přijat do soutěže chlapců, prezence SO 17/8 do 08,30 hodin |
15.08.2019 18:50:22 |
17. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
18. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
19. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
20. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
21. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
22. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
23. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
24. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
25. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
26. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
27. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
28. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
29. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
30. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
31. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
32. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
33. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
34. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
35. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
36. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
37. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
38. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
39. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
40. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
41. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
42. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
43. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
44. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
45. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
46. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
47. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
48. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Flaksová Helena |
09.05.2011 |
TK TENNISPOINT FM |
|
|
|
přijatá do soutěže dívek, prezence SO 17/8 do 08,45 hodin |
17.03.2019 06:23:43 |
2. |
Macura Nela |
14.02.2011 |
TK SC OSTRAVA |
|
|
|
přijatá do soutěže dívek, prezence SO 17/8 do 08,45 hodin |
31.03.2019 16:54:59 |
3. |
Dufková Viktorie |
09.07.2010 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
|
|
|
přijatá do soutěže dívek, prezence SO 17/8 do 08,45 hodin |
07.04.2019 20:30:08 |
4. |
Hlistová Eliška |
19.10.2011 |
TK TENNISPOINT FM |
|
|
|
přijatá do soutěže dívek, prezence SO 17/8 do 08,45 hodin |
06.05.2019 19:40:04 |
5. |
Gáliková Adriana |
02.04.2012 |
TK TENNISPOINT FM |
|
|
|
přijatá do soutěže dívek, prezence SO 17/8 do 08,45 hodin |
08.05.2019 15:57:02 |
6. |
Drobná Adéla |
28.06.2011 |
TJ TO Sokol Stará Bělá |
|
|
|
přijatá do soutěže dívek, prezence SO 17/8 do 08,45 hodin |
20.06.2019 08:14:31 |
7. |
Stanovská Kristýna |
28.01.2010 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
|
|
|
přijatá do soutěže dívek, prezence SO 17/8 do 08,45 hodin |
30.07.2019 08:57:01 |
8. |
Furmánková Natalie |
15.03.2010 |
TC BIOCEL Vratimov z.s. |
|
|
|
přijatá do soutěže dívek, prezence SO 17/8 do 08,45 hodin |
05.08.2019 10:28:01 |
9. |
Koukolová Tereza |
27.04.2010 |
TK Opava |
|
|
|
přijatá do soutěže dívek, prezence SO 17/8 do 08,45 hodin |
06.08.2019 05:55:16 |
10. |
Pulcerová Klaudie |
04.08.2010 |
TK Slavia Orlová |
|
|
|
přijatá do soutěže dívek, prezence SO 17/8 do 08,45 hodin |
11.08.2019 09:49:35 |
11. |
Fialová Barbora |
02.07.2010 |
TK Roja Příbram z.s. |
|
|
|
přijatá do soutěže dívek, prezence SO 17/8 do 08,45 hodin |
13.08.2019 16:32:16 |
12. |
Charitonidu Nela |
12.10.2010 |
TK Hlučín |
|
|
|
přijatá do soutěže dívek, prezence SO 17/8 do 08,45 hodin |
14.08.2019 14:58:19 |
13. |
Miškovský Nathalie Charlize |
03.03.2011 |
TK AGROFERT Prostějov |
|
|
|
přijatá do soutěže dívek, prezence SO 17/8 do 08,45 hodin |
15.08.2019 19:40:56 |
14. |
Borovská Barbora |
08.01.2010 |
Tenisklub7 |
|
|
|
přijatá do soutěže dívek, prezence SO 17/8 do 08,45 hodin |
16.08.2019 16:30:11 |
15. |
Přikrylová Kristýna |
10.03.2010 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
|
|
|
přijatá do soutěže dívek, prezence SO 17/8 do 08,45 hodin |
16.08.2019 16:51:15 |
16. |
Pěnčíková Tereza |
25.06.2011 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
|
|
|
přijatá do soutěže dívek, prezence SO 17/8 do 08,45 hodin |
16.08.2019 16:56:42 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Janoviaková Renata |
29.11.2010 |
TK TENNISPOINT FM |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
05.07.2019 09:01:42 |
2. |
Zemanová Zuzana |
02.02.2010 |
SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
16.07.2019 10:42:27 |
3. |
Palupa Tobiáš |
25.06.2011 |
TC BIOCEL Vratimov z.s. |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
31.07.2019 21:28:44 |
4. |
Struminská Julie |
05.05.2010 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
11.08.2019 20:55:32 |
5. |
Holmanová Karolína |
03.12.2010 |
TJ TO Sokol Stará Bělá |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
13.08.2019 19:39:42 |
6. |
Indraková Eliška |
26.04.2010 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
14.08.2019 20:52:49 |
7. |
Haring Nicole |
04.11.2010 |
TK Na Dolině o.s. |
|
|
|
odhlášeno pořadatelem |
16.08.2019 07:36:03 |
8. |
Šťastný František |
25.03.2011 |
- |
|
|
|
odhlášeno pořadatelem |
16.08.2019 16:00:06 |
|