Název: |
BABOLAT BABY TOUR 2019 |
Datum: |
17.-17.08. |
Pořadatel: |
TK TENNISPOINT FM (200) |
Místo konání: |
FRÝDEK-MÍSTEK |
Kódové číslo: |
916690 |
Dvorců + povrch: |
6 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace v |
So do 08:30 hod. |
Kontaktní osoba: |
Ing. Vykoukal Jiří |
Na Drahách 196 | |
739 25 Sviadnov | |
Tel. (1): |
602 718 364 |
E-mail: |
jiri.vykoukal@seznam.cz |
Internet: |
www.tennispoint.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Zajac Michal | 11.04.2011 | TJ TO Sokol Stará Bělá | přijat do soutěže chlapců, prezence SO 17/8 do 08,30 hodin | 29.03.2019 13:33:26 |
2. |
Tyleček Jiří | 16.11.2010 | TK TENNISPOINT FM | přijat do soutěže chlapců, prezence SO 17/8 do 08,30 hodin | 29.06.2019 22:19:53 |
3. |
Vala Max | 04.04.2011 | SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. | přijat do soutěže chlapců, prezence SO 17/8 do 08,30 hodin | 07.07.2019 18:18:32 |
4. |
Jünger Radan | 30.11.2010 | TK SC OSTRAVA | přijat do soutěže chlapců, prezence SO 17/8 do 08,30 hodin | 12.07.2019 14:48:18 |
5. |
Šmejkal Denis | 13.06.2010 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | přijat do soutěže chlapců, prezence SO 17/8 do 08,30 hodin | 19.07.2019 15:36:51 |
6. |
Bury Lukasz | 03.01.2011 | TK Slavia Orlová | přijat do soutěže chlapců, prezence SO 17/8 do 08,30 hodin | 31.07.2019 21:02:30 |
7. |
Valkovič Šimon | 05.12.2011 | TC BIOCEL Vratimov z.s. | přijat do soutěže chlapců, prezence SO 17/8 do 08,30 hodin | 05.08.2019 19:44:30 |
8. |
Cecava Patrick | 19.09.2012 | TK TENNISPOINT FM | přijat do soutěže chlapců, prezence SO 17/8 do 08,30 hodin | 08.08.2019 10:34:51 |
9. |
Klar Dominik | 09.04.2011 | SK Vitality Slezsko o.s. | přijat do soutěže chlapců, prezence SO 17/8 do 08,30 hodin | 09.08.2019 15:54:45 |
10. |
Vantuch Vojta | 07.06.2010 | TC BIOCEL Vratimov z.s. | přijat do soutěže chlapců, prezence SO 17/8 do 08,30 hodin | 11.08.2019 09:47:35 |
11. |
Buba Alexej | 28.05.2010 | TK Havířov, z.s. | přijat do soutěže chlapců, prezence SO 17/8 do 08,30 hodin | 13.08.2019 12:58:55 |
12. |
Pečonka Radovan | 28.12.2010 | TK SC OSTRAVA | přijat do soutěže chlapců, prezence SO 17/8 do 08,30 hodin | 13.08.2019 22:52:10 |
13. |
Konderla Denis | 17.03.2011 | TK Slavia Orlová | přijat do soutěže chlapců, prezence SO 17/8 do 08,30 hodin | 15.08.2019 17:38:11 |
14. |
Gola Petr | 02.06.2011 | TK Na Dolině o.s. | přijat do soutěže chlapců, prezence SO 17/8 do 08,30 hodin | 15.08.2019 17:39:15 |
15. |
Knápek Vojtěch | 16.10.2010 | TJ TO Sokol Stará Bělá | přijat do soutěže chlapců, prezence SO 17/8 do 08,30 hodin | 15.08.2019 17:41:43 |
16. |
Žáček Matyáš | 16.12.2010 | TK Na Dolině o.s. | přijat do soutěže chlapců, prezence SO 17/8 do 08,30 hodin | 15.08.2019 18:50:22 |
17. |
volná karta | volná karta |
|||
18. |
volná karta | volná karta |
|||
19. |
volná karta | volná karta |
|||
20. |
volná karta | volná karta |
|||
21. |
volná karta | volná karta |
|||
22. |
volná karta | volná karta |
|||
23. |
volná karta | volná karta |
|||
24. |
volná karta | volná karta |
|||
25. |
volná karta | volná karta |
|||
26. |
volná karta | volná karta |
|||
27. |
volná karta | volná karta |
|||
28. |
volná karta | volná karta |
|||
29. |
volná karta | volná karta |
|||
30. |
volná karta | volná karta |
|||
31. |
volná karta | volná karta |
|||
32. |
volná karta | volná karta |
|||
33. |
volná karta | volná karta |
|||
34. |
volná karta | volná karta |
|||
35. |
volná karta | volná karta |
|||
36. |
volná karta | volná karta |
|||
37. |
volná karta | volná karta |
|||
38. |
volná karta | volná karta |
|||
39. |
volná karta | volná karta |
|||
40. |
volná karta | volná karta |
|||
41. |
volná karta | volná karta |
|||
42. |
volná karta | volná karta |
|||
43. |
volná karta | volná karta |
|||
44. |
volná karta | volná karta |
|||
45. |
volná karta | volná karta |
|||
46. |
volná karta | volná karta |
|||
47. |
volná karta | volná karta |
|||
48. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Flaksová Helena | 09.05.2011 | TK TENNISPOINT FM | přijatá do soutěže dívek, prezence SO 17/8 do 08,45 hodin | 17.03.2019 06:23:43 |
2. |
Macura Nela | 14.02.2011 | TK SC OSTRAVA | přijatá do soutěže dívek, prezence SO 17/8 do 08,45 hodin | 31.03.2019 16:54:59 |
3. |
Dufková Viktorie | 09.07.2010 | SK Vitality Slezsko o.s. | přijatá do soutěže dívek, prezence SO 17/8 do 08,45 hodin | 07.04.2019 20:30:08 |
4. |
Hlistová Eliška | 19.10.2011 | TK TENNISPOINT FM | přijatá do soutěže dívek, prezence SO 17/8 do 08,45 hodin | 06.05.2019 19:40:04 |
5. |
Gáliková Adriana | 02.04.2012 | TK TENNISPOINT FM | přijatá do soutěže dívek, prezence SO 17/8 do 08,45 hodin | 08.05.2019 15:57:02 |
6. |
Drobná Adéla | 28.06.2011 | TJ TO Sokol Stará Bělá | přijatá do soutěže dívek, prezence SO 17/8 do 08,45 hodin | 20.06.2019 08:14:31 |
7. |
Stanovská Kristýna | 28.01.2010 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | přijatá do soutěže dívek, prezence SO 17/8 do 08,45 hodin | 30.07.2019 08:57:01 |
8. |
Furmánková Natalie | 15.03.2010 | TC BIOCEL Vratimov z.s. | přijatá do soutěže dívek, prezence SO 17/8 do 08,45 hodin | 05.08.2019 10:28:01 |
9. |
Koukolová Tereza | 27.04.2010 | TK Opava | přijatá do soutěže dívek, prezence SO 17/8 do 08,45 hodin | 06.08.2019 05:55:16 |
10. |
Pulcerová Klaudie | 04.08.2010 | TK Slavia Orlová | přijatá do soutěže dívek, prezence SO 17/8 do 08,45 hodin | 11.08.2019 09:49:35 |
11. |
Fialová Barbora | 02.07.2010 | TK Roja Příbram z.s. | přijatá do soutěže dívek, prezence SO 17/8 do 08,45 hodin | 13.08.2019 16:32:16 |
12. |
Charitonidu Nela | 12.10.2010 | TK Hlučín | přijatá do soutěže dívek, prezence SO 17/8 do 08,45 hodin | 14.08.2019 14:58:19 |
13. |
Miškovský Nathalie Charlize | 03.03.2011 | TK AGROFERT Prostějov | přijatá do soutěže dívek, prezence SO 17/8 do 08,45 hodin | 15.08.2019 19:40:56 |
14. |
Borovská Barbora | 08.01.2010 | Tenisklub7 | přijatá do soutěže dívek, prezence SO 17/8 do 08,45 hodin | 16.08.2019 16:30:11 |
15. |
Přikrylová Kristýna | 10.03.2010 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | přijatá do soutěže dívek, prezence SO 17/8 do 08,45 hodin | 16.08.2019 16:51:15 |
16. |
Pěnčíková Tereza | 25.06.2011 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | přijatá do soutěže dívek, prezence SO 17/8 do 08,45 hodin | 16.08.2019 16:56:42 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Janoviaková Renata | 29.11.2010 | TK TENNISPOINT FM | odhlášeno hráčem | 05.07.2019 09:01:42 |
2. |
Zemanová Zuzana | 02.02.2010 | SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. | odhlášeno hráčem | 16.07.2019 10:42:27 |
3. |
Palupa Tobiáš | 25.06.2011 | TC BIOCEL Vratimov z.s. | odhlášeno hráčem | 31.07.2019 21:28:44 |
4. |
Struminská Julie | 05.05.2010 | Tennis Hill Havířov o.s. | odhlášeno hráčem | 11.08.2019 20:55:32 |
5. |
Holmanová Karolína | 03.12.2010 | TJ TO Sokol Stará Bělá | odhlášeno hráčem | 13.08.2019 19:39:42 |
6. |
Indraková Eliška | 26.04.2010 | TK DEZA Valašské Meziříčí | odhlášeno hráčem | 14.08.2019 20:52:49 |
7. |
Haring Nicole | 04.11.2010 | TK Na Dolině o.s. | odhlášeno pořadatelem | 16.08.2019 07:36:03 |
8. |
Šťastný František | 25.03.2011 | - | odhlášeno pořadatelem | 16.08.2019 16:00:06 |