Název: |
Střední kurt - 4. Sparťanská pětka L18 |
Datum: |
18.-18.08. |
Pořadatel: |
TK Sparta Praha (250) |
Kódové číslo: |
916684 |
Dvorců + povrch: |
7 antuka |
Míče: |
Head |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
35 |
Prezentace v |
So do 09:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Ing. Lásková Leona |
Za Císařským mlýnem 2/1115 | |
17000 Praha 7 | |
Tel. (1): |
724074000 |
E-mail: |
l.laskova@tkspartapraha.cz |
Internet: |
www.spartababytenis.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Brodská Laura | 11.05.2011 | HTK Třebíč | 16.03.2018 07:09:45 |
|
2. |
Hadrabová Radka | 07.01.2011 | Tenis Dobříš | 18.03.2018 15:41:58 |
|
3. |
Petrásek Ella Martina | 18.08.2011 | TK Sparta Praha | 19.03.2018 06:42:41 |
|
4. |
Michna Gabriel | 06.07.2011 | TK Sparta Praha | 19.03.2018 21:36:37 |
|
5. |
Michna Lisa | 26.07.2012 | TK Sparta Praha | 19.03.2018 21:36:44 |
|
6. |
Blažková Barbora | 10.06.2011 | LTK Liberec | 19.03.2018 21:56:33 |
|
7. |
Chmelař Marek | 09.07.2010 | TK Sparta Praha | 19.03.2018 21:57:51 |
|
8. |
Bílek Dominik | 22.11.2010 | TO Sokol Nehvizdy | 20.03.2018 08:26:06 |
|
9. |
Žáčková Marcela | 26.11.2010 | TJ Spoje Praha | 20.03.2018 11:57:53 |
|
10. |
Hnízdil Michal | 28.03.2010 | Lokomotiva Zdice | 20.03.2018 21:23:24 |
|
11. |
Svoboda Filip | 16.10.2011 | TK Neridé | 23.03.2018 15:48:26 |
|
12. |
Bělohlávek Petr | 11.01.2011 | Lokomotiva Zdice | 05.04.2018 21:01:39 |
|
13. |
Jelínková Adéla | 10.01.2011 | TK Olymp Praha | 20.05.2018 20:20:30 |
|
14. |
Hovorka Hugo | 21.04.2011 | Tenis Dobříš | 27.06.2018 15:23:51 |
|
15. |
Vtelenský Matěj | 21.07.2010 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | 22.07.2018 14:30:05 |
|
16. |
Roček Eduard | 31.01.2011 | LTC Modřany 2005 | 23.07.2018 01:11:21 |
|
17. |
Martinovský Tobiáš | 23.02.2011 | I.ČLTK Praha | 25.07.2018 10:49:42 |
|
18. |
Toman Karel | 07.05.2011 | I.ČLTK Praha | 06.08.2018 00:14:28 |
|
19. |
Staňková Laura | 05.09.2011 | TK Olymp Praha | 08.08.2018 19:40:15 |
|
20. |
Šebek Filip | 08.07.2011 | TK Sparta Praha | 11.08.2018 15:15:46 |
|
21. |
Nosek Adam | 02.04.2011 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 14.08.2018 23:43:17 |
|
22. |
Bervid William | 23.05.2012 | I.ČLTK Praha | 15.08.2018 08:20:11 |
|
23. |
Vávrová Lucie | 07.01.2010 | LTC Modřany 2005 | 16.08.2018 13:11:58 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Dvořák Petr | 25.04.2009 | LTK Liberec | odhlášeno pořadatelem | 27.03.2018 20:35:15 |
2. |
Drbalová Linda | 30.06.2009 | SK Meteor Praha | odhlášeno hráčem | 04.04.2018 10:42:50 |
3. |
Kačín Ondřej | 30.07.2011 | SK HAMR, z.s. | odhlášeno hráčem | 29.05.2018 16:48:33 |
4. |
Koc Rafael | 31.10.2011 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno hráčem | 17.06.2018 20:39:32 |
5. |
Plamínková Karla | 27.10.2011 | TK Sparta Praha | odhlášeno hráčem | 06.07.2018 16:51:30 |
6. |
Marešová Beata | 12.07.2012 | TK Sparta Praha | odhlášeno hráčem | 25.07.2018 08:34:56 |
7. |
Fikáčková Andrea | 08.04.2011 | Spartak Hořovice | odhlášeno hráčem | 27.07.2018 19:57:59 |
8. |
Kafka Michal | 22.05.2011 | Lokomotiva Zdice | odhlášeno hráčem | 31.07.2018 20:37:12 |
9. |
Rosolová Rozálie | 15.03.2010 | Lokomotiva Zdice | odhlášeno hráčem | 05.08.2018 07:45:41 |
10. |
Cenklová Adriana | 11.02.2010 | LTK Klatovy | odhlášeno hráčem | 08.08.2018 11:49:13 |
11. |
Hrnčířová Anna | 06.09.2011 | TENIS Klánovice | odhlášeno hráčem | 15.08.2018 22:20:01 |