Název:
Okruh JmTS - O pohár hejtmana JMK
Datum:
10.-11.08.
Pořadatel:
HTK Třebíč (200)
Kódové číslo:
916683
Dvorců+povrch:
8 antuka
Hlavní soutěž  
Počet účastníků:
48
Prezentace
v do 18:00 hod.


Kontaktní osoba:
Vinopal František
:
kpt.Jaroše 639/3
:
67401 Třebíč
Tel. (1):
724646250
E-mail:
fvinopal@seznam.cz
Internet:
www.htktrebic.cz

Poznámka pořadatele: Turnaj je zařazen do IV. ročníku turnajového okruhu JmTS babytenisu 2019 pod záštitou hejtmana Jihomoravského kraje JUDr. Bohumila Šimka. Bližší informace na stránkách JmTS www.jihomoravsky.cztenis.cz


Seznam přihlášených
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn poznámka datum přihlášení
1.
Dřevojanová Anežka 14.11.2010 TK Moravský Krumlov z.s.
0
0
0
 
15.03.2019 00:20:22
2.
Mallinos Lucas 12.11.2011 TK Spartak Jihlava
0
0
0
 
15.03.2019 10:06:54
3.
Grecová Gabriela 08.11.2011 TK Bystřice n.Pernštejnem
0
0
0
 
15.03.2019 15:39:25
4.
Venc Tomáš 30.09.2010 LTC Humpolec
0
0
0
 
15.03.2019 18:16:51
5.
Jastrábek Vít 14.06.2011 TC Brno.
0
0
0
 
16.03.2019 08:01:04
6.
Miškovský Nathalie Charlize 03.03.2011 TK AGROFERT Prostějov
0
0
0
 
16.03.2019 20:47:30
7.
Musilová Amélie 17.06.2010 SK Tenis Tišnov
0
0
0
 
16.03.2019 22:39:51
8.
Bukalová Adriana 30.11.2010 SK Tenis Tišnov
0
0
0
 
17.03.2019 08:04:42
9.
Schmidová Nina 13.10.2011 TK Znojmo
0
0
0
 
17.03.2019 09:37:48
10.
Pěnčíková Tereza 25.06.2011 TK PRECHEZA Přerov o.s.
0
0
0
 
17.03.2019 12:25:33
11.
Baštýř Jakub 05.04.2010 TK Pelhřimov
0
0
0
 
18.03.2019 06:14:39
12.
Padrnosová Nela 07.08.2010 TK Spartak Jihlava
0
0
0
 
19.03.2019 00:26:31
13.
Chladová Ema 11.07.2010 TK Znojmo
0
0
0
 
19.03.2019 07:37:29
14.
Kiss Jindřich 13.07.2011 TK Moravský Krumlov z.s.
0
0
0
 
19.03.2019 11:06:53
15.
Prosová Adéla 07.02.2010 TK Bystřice n.Pernštejnem
0
0
0
 
19.03.2019 11:15:01
16.
Šlapanský Kryštof 24.03.2010 TK Moravský Krumlov z.s.
0
0
0
 
19.03.2019 11:27:07
17.
Pokorný Petr 10.02.2010 TK Moravský Krumlov z.s.
0
0
0
 
19.03.2019 11:36:30
18.
Šmídová Karolína 27.07.2010 TJ Sokol Uherský Brod
0
0
0
 
20.03.2019 21:18:57
19.
Zedníčková Emma 12.10.2010 HTK Třebíč
0
0
0
 
21.03.2019 11:40:29
20.
Brodská Laura 11.05.2011 HTK Třebíč
0
0
0
 
21.03.2019 21:28:35
21.
Filipi Dominika 25.10.2010 TJ Kraví Hora Brno
0
0
0
 
23.03.2019 13:25:20
22.
Zat´ko Melisa 08.10.2010 ŽLTC Brno
0
0
0
 
25.03.2019 11:56:40
23.
Krňávek Daniel 02.03.2011 ŽLTC Brno
0
0
0
 
29.03.2019 18:54:56
24.
Navrátilová Veronika 26.07.2010 D&M Tennis Academy, z.s.
0
0
0
 
31.03.2019 23:02:50
25.
Dušková Darina 14.10.2010 LTC Modřany 2005
0
0
0
 
01.04.2019 09:19:21
26.
Kopřivová Ella 22.03.2011 TK Spartak Jihlava
0
0
0
 
02.04.2019 11:58:14
27.
Schneebaum Andreas 30.04.2010 HTK Třebíč
0
0
0
 
08.04.2019 10:26:24
28.
Apolínová Stella 04.06.2010 TJ Žďár nad Sázavou
0
0
0
 
14.04.2019 10:26:29
29.
Dufek Pavel Oliver 24.05.2010 TK Hlinsko
0
0
0
 
18.05.2019 08:18:13
30.
Ivanová Stella 16.09.2010 Mosilana Brno
0
0
0
 
28.05.2019 19:02:26
31.
Vurm Gustav 03.02.2011 TC Brno.
0
0
0
 
09.06.2019 16:05:57
32.
Steinbauer Julia 07.01.2010 TK Pelhřimov
0
0
0
 
14.06.2019 08:55:55

Seznam odstraněných
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn důvod odhlášení datum odhlášení
1.
Němčanská Adriana 12.01.2010 TK TILIA Brno
 
 
 
odhlášeno hráčem
04.06.2019 21:24:41
2.
Šimek Kristián 20.08.2010 TK Sparta Praha
 
 
 
odhlášeno hráčem
10.06.2019 12:18:33