Název:
Okruh JmTS - O pohár hejtmana JMK
Datum:
10.-11.08.
Pořadatel:
HTK Třebíč (200)
Kódové číslo:
916683
Dvorců+povrch:
8 antuka
Hlavní soutěž  
Počet účastníků:
48
Prezentace
v do 18:00 hod.


Kontaktní osoba:
Vinopal František
:
kpt.Jaroše 639/3
:
67401 Třebíč
Tel. (1):
724646250
E-mail:
fvinopal@seznam.cz
Internet:
www.htktrebic.cz

Poznámka pořadatele: Turnaj je zařazen do IV. ročníku turnajového okruhu JmTS babytenisu 2019 pod záštitou hejtmana Jihomoravského kraje JUDr. Bohumila Šimka. Bližší informace na stránkách JmTS www.jihomoravsky.cztenis.cz
Prezentace telefonicky na čísle 732 784 829, dne 9.8.2019 mezi 17. - 18. hodinou. Losování proběhne v hlavní budově HTK v 18:15.
V areálu je možnost stravování a ubytování - rezervace na tel.: 732 784 829 nebo na email: ubytovanihtk@seznam.cz
Hlavní rozhodčí turnaje: Karel Outulný, tel. 724410132.
Hrací den pro kategorii dívky a chlapci je stanoven na 10.8.2019
ROZLOSOVÁNÍ SKUPIN A POŘADÍ ZÁPASŮ BUDE ZVEŘEJNĚNO V POZNÁMCE TURNAJE V 19:00 (první sobotní zápasy budou začínat v 8:30)

SK. A holky:
Chladová 9:00
Filipi 8:30
Steinbauer 8:30
Navrátilová 9:00

SK. B holky:
Hrdličková 8:30
Večeřová 9:00
Apolínová 9:00
Hladíková 8:30

SK. C holky:
Dřevojanová 8:30
Schmidová 9:00
Brodská 9:00
Zat'ko 8:30

SK. D holky:
Bukalová 9:00
Věchtová 8:30
Zedníčková 9:00
Brožová 8:30
Prosová 9:00

SK. A kluci:
Pařízek 8:30
Maruščák 9:00
Mallinos 9:00
Šebek 8:30

SK. B kluci:
Staněk 9:00
Hubcej 8:30
Koc 9:00
Šindelka 8:30
Baštýř 9:00



Hlavní soutěž
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn poznámka datum přihlášení
1.
Mallinos Lucas 12.11.2011 TK Spartak Jihlava
 
 
 
volná karta
15.03.2019 10:06:54
2.
Baštýř Jakub 05.04.2010 TK Pelhřimov
 
 
 
volná karta
18.03.2019 06:14:39
3.
Šlapanský Kryštof 24.03.2010 TK Moravský Krumlov z.s.
 
 
 
volná karta
19.03.2019 11:27:07
4.
Hubcej Matyáš 17.10.2011 HTK Třebíč
 
 
 
volná karta
20.06.2019 17:31:54
5.
Pařízek Tomáš 04.06.2010 ŽLTC Brno
 
 
 
volná karta
23.06.2019 13:35:52
6.
Koc Rafael 31.10.2011 TC Brno.
 
 
 
volná karta
27.06.2019 23:20:37
7.
Maruščák Tomáš 07.06.2010 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
 
 
 
volná karta
06.08.2019 23:31:14
8.
Šindelka Adam 06.01.2010 ŽLTC Brno
 
 
 
volná karta
09.08.2019 08:25:43
9.
Šebek Filip 08.07.2011 TK Sparta Praha
 
 
 
volná karta
09.08.2019 09:13:09
10.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
11.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
12.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
13.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
14.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
15.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
16.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
17.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
18.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
19.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
20.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
21.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
22.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
23.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
24.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
25.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
26.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
27.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
28.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
29.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
30.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
31.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
32.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
33.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
34.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
35.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
36.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
37.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
38.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
39.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
40.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
41.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
42.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
43.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
44.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
45.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
46.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
47.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
48.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Náhradníci
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn poznámka datum přihlášení
1.
Dřevojanová Anežka 14.11.2010 TK Moravský Krumlov z.s.
 
 
 
 
15.03.2019 00:20:22
2.
Miškovský Nathalie Charlize 03.03.2011 TK AGROFERT Prostějov
 
 
 
 
16.03.2019 20:47:30
3.
Musilová Amélie 17.06.2010 SK Tenis Tišnov
 
 
 
 
16.03.2019 22:39:51
4.
Bukalová Adriana 30.11.2010 SK Tenis Tišnov
 
 
 
 
17.03.2019 08:04:42
5.
Schmidová Nina 13.10.2011 TK Znojmo
 
 
 
 
17.03.2019 09:37:48
6.
Chladová Ema 11.07.2010 TK Znojmo
 
 
 
 
19.03.2019 07:37:29
7.
Prosová Adéla 07.02.2010 TK Bystřice n.Pernštejnem
 
 
 
 
19.03.2019 11:15:01
8.
Zedníčková Emma 12.10.2010 HTK Třebíč
 
 
 
 
21.03.2019 11:40:29
9.
Brodská Laura 11.05.2011 HTK Třebíč
 
 
 
 
21.03.2019 21:28:35
10.
Filipi Dominika 25.10.2010 TJ Kraví Hora Brno
 
 
 
 
23.03.2019 13:25:20
11.
Zat´ko Melisa 08.10.2010 ŽLTC Brno
 
 
 
 
25.03.2019 11:56:40
12.
Navrátilová Veronika 26.07.2010 D&M Tennis Academy, z.s.
 
 
 
 
31.03.2019 23:02:50
13.
Dušková Darina 14.10.2010 LTC Modřany 2005
 
 
 
 
01.04.2019 09:19:21
14.
Apolínová Stella 04.06.2010 TJ Žďár nad Sázavou
 
 
 
 
14.04.2019 10:26:29
15.
Steinbauer Julia 07.01.2010 TK Pelhřimov
 
 
 
 
14.06.2019 08:55:55
16.
Hrdličková Terezie 28.02.2010 TK AGROFERT Prostějov
 
 
 
 
30.07.2019 12:51:30
17.
Hladíková Emma 19.03.2010 TK Hlinsko
 
 
 
 
04.08.2019 18:34:31
18.
Věchtová Nicole 17.09.2010 TENIS SLOVÁCKO z.s.
 
 
 
 
07.08.2019 21:22:12

Seznam odstraněných
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn důvod odhlášení datum odhlášení
1.
Němčanská Adriana 12.01.2010 TK TILIA Brno
 
 
 
odhlášeno hráčem
04.06.2019 21:24:41
2.
Šimek Kristián 20.08.2010 TK Sparta Praha
 
 
 
odhlášeno hráčem
10.06.2019 12:18:33
3.
Kopřivová Ella 22.03.2011 TK Spartak Jihlava
 
 
 
odhlášeno hráčem
09.07.2019 14:14:13
4.
Pokorný Petr 10.02.2010 TK Moravský Krumlov z.s.
 
 
 
odhlášeno hráčem
17.07.2019 15:13:14
5.
Šmídová Karolína 27.07.2010 TJ Sokol Uherský Brod
 
 
 
odhlášeno hráčem
26.07.2019 07:32:01
6.
Hlobilová Tereza 27.07.2010 TK Zlín
 
 
 
odhlášeno hráčem
27.07.2019 19:33:27
7.
Vurm Gustav 03.02.2011 TC Brno.
 
 
 
odhlášeno hráčem
28.07.2019 15:03:38
8.
Schneebaum Andreas 30.04.2010 HTK Třebíč
 
 
 
odhlášeno hráčem
29.07.2019 20:57:26
9.
Havelková Natálie 13.10.2010 TK AGROFERT Prostějov
 
 
 
odhlášeno hráčem
01.08.2019 17:59:36
10.
Kiss Jindřich 13.07.2011 TK Moravský Krumlov z.s.
 
 
 
odhlášeno hráčem
02.08.2019 21:21:31
11.
Jastrábek Vít 14.06.2011 TC Brno.
 
 
 
odhlášeno hráčem
04.08.2019 18:42:16
12.
Padrnosová Nela 07.08.2010 TK Spartak Jihlava
 
 
 
odhlášeno hráčem
05.08.2019 15:44:32
13.
Grecová Gabriela 08.11.2011 TK Bystřice n.Pernštejnem
 
 
 
odhlášeno hráčem
05.08.2019 16:03:56
14.
Venc Tomáš 30.09.2010 LTC Humpolec
 
 
 
odhlášeno hráčem
05.08.2019 21:15:57
15.
Ivanová Stella 16.09.2010 Mosilana Brno
 
 
 
odhlášeno pořadatelem
08.08.2019 14:19:14
16.
Pěnčíková Tereza 25.06.2011 TK PRECHEZA Přerov o.s.
 
 
 
odhlášeno pořadatelem
08.08.2019 17:22:52
17.
Dufek Pavel Oliver 24.05.2010 TK Hlinsko
 
 
 
odhlášeno pořadatelem
09.08.2019 09:12:25
18.
Krňávek Daniel 02.03.2011 ŽLTC Brno
 
 
 
odhlášeno pořadatelem
09.08.2019 09:12:47