Název: |
Hamerský babytenisový okruh |
Datum: |
16.-16.08. |
Pořadatel: |
SK HAMR, z.s. (200) |
Místo konání: |
Praha Záběhlice |
Kódové číslo: |
916670 |
Dvorců + povrch: |
8 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
Ne do 11:30 hod. |
Kontaktní osoba: |
Havelka Ladislav |
K Vodě 3200/3 | |
10600 Praha 10 | |
Tel. (1): |
724160083 |
E-mail: |
havelka.ladislav@gmail.com |
Internet: |
www.hamrsport.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Petrásek Ella Martina | 18.08.2011 | TK Sparta Praha | volná karta | 03.04.2020 07:10:58 |
2. |
Marešová Beata | 12.07.2012 | TK Sparta Praha | volná karta | 10.04.2020 06:52:49 |
3. |
Zikmund Adam | 29.01.2013 | TK Sparta Praha | volná karta | 21.05.2020 21:19:02 |
4. |
Phillipová Denisa | 28.02.2011 | SK Štětí | volná karta | 31.05.2020 15:48:26 |
5. |
Zídková Veronika | 12.10.2011 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 04.06.2020 16:53:23 |
6. |
Michna Lisa | 26.07.2012 | TK Sparta Praha | volná karta | 18.06.2020 08:21:11 |
7. |
Michna Gabriel | 06.07.2011 | TK Sparta Praha | volná karta | 18.06.2020 09:37:34 |
8. |
Sedláček Jan | 11.07.2011 | Tenisový klub Rokycany | volná karta | 20.06.2020 11:57:50 |
9. |
Brejcha Jan | 01.09.2011 | TK Škoda Plzeň z.s. | volná karta | 22.06.2020 09:28:03 |
10. |
Doležal Sebastian | 22.08.2011 | LTC Modřany 2005 | volná karta | 27.06.2020 15:30:02 |
11. |
Vondráček Samuel Cristian | 06.04.2011 | Lokomotiva Praha | volná karta | 27.06.2020 15:42:30 |
12. |
Sirový Šimon | 28.11.2011 | TJ Solidarita Praha 10 | volná karta | 27.06.2020 21:05:42 |
13. |
Kolářová Viktorie | 31.01.2011 | LTC Modřany 2005 | volná karta | 29.06.2020 07:43:18 |
14. |
Merunová Veronika | 07.03.2011 | LTC Beroun, z.s. | volná karta | 29.06.2020 22:23:44 |
15. |
Pribiš Vincent | 13.04.2012 | SK Aritma Praha | volná karta | 09.07.2020 12:47:12 |
16. |
Horáček Filip | 14.12.2011 | LTK Liberec | volná karta | 12.07.2020 19:24:28 |
17. |
Štěpánek Adam | 26.04.2011 | LTK Liberec | volná karta | 12.07.2020 19:38:41 |
18. |
Hron Lukáš | 13.03.2011 | I.ČLTK Praha | volná karta | 28.07.2020 09:59:19 |
19. |
Bury Lukasz | 03.01.2011 | TK Slavia Orlová | volná karta | 02.08.2020 19:34:41 |
20. |
Silina Kseniia | 24.05.2011 | I.ČLTK Praha | volná karta | 04.08.2020 20:35:46 |
21. |
Slobodová Gabriela | 04.08.2012 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 07.08.2020 08:11:14 |
22. |
Navarra Tomáš | 26.01.2011 | TJ Sokol Vysočany | volná karta | 08.08.2020 10:19:32 |
23. |
Staněk Miroslav | 15.07.2011 | TK Radošovice | volná karta | 09.08.2020 15:14:13 |
24. |
Wollner Filip | 28.06.2012 | I.ČLTK Praha | volná karta | 10.08.2020 11:42:34 |
25. |
Hájek Petr | 09.03.2011 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 10.08.2020 17:33:17 |
26. |
Drábová Sára | 21.09.2011 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 13.08.2020 14:16:44 |
27. |
Dušek Lukáš | 30.10.2011 | TK Neridé | volná karta | 14.08.2020 19:42:27 |
28. |
Michálek Jan | 04.09.2011 | Tenisový klub Mníšek | volná karta | 14.08.2020 20:18:28 |
29. |
volná karta | volná karta |
|||
30. |
volná karta | volná karta |
|||
31. |
volná karta | volná karta |
|||
32. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Střihavková Nela | 15.03.2011 | Lokomotiva Zdice | odhlášeno hráčem | 22.05.2020 22:38:33 |
2. |
Tvrzská Amélie | 21.03.2011 | Tenis Dobříš | odhlášeno hráčem | 06.07.2020 00:43:12 |
3. |
Kouba Jáchym | 28.12.2011 | TK Škoda Plzeň z.s. | odhlášeno hráčem | 07.07.2020 12:51:54 |
4. |
Blechová Amálka | 30.03.2011 | SK Tenis Kladno | odhlášeno hráčem | 26.07.2020 16:35:32 |
5. |
Netrdová Adéla | 16.03.2012 | TJ Horní Měcholupy | odhlášeno hráčem | 27.07.2020 20:29:01 |
6. |
Martinovský Tobiáš | 23.02.2011 | I.ČLTK Praha | odhlášeno hráčem | 31.07.2020 13:00:34 |
7. |
Bělohlávek Petr | 11.01.2011 | Lokomotiva Zdice | odhlášeno hráčem | 03.08.2020 09:34:51 |
8. |
Havlík Jan | 12.04.2012 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | odhlášeno hráčem | 03.08.2020 19:09:34 |
9. |
Čižinská Mia | 29.02.2012 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | odhlášeno hráčem | 04.08.2020 12:04:00 |
10. |
Kurylová Nicole | 04.07.2013 | TK Sparta Praha | odhlášeno hráčem | 05.08.2020 17:26:54 |
11. |
Zbořil Matěj | 13.12.2012 | TK Start Praha-Topolka | odhlášeno hráčem | 09.08.2020 21:21:16 |
12. |
Faltysová Gabriela | 30.06.2011 | Lokomotiva Praha | odhlášeno hráčem | 11.08.2020 10:03:35 |
13. |
Kubíková Kateřina | 05.04.2012 | I.ČLTK Praha | odhlášeno hráčem | 12.08.2020 08:31:40 |
14. |
Soukup Marek | 20.11.2011 | TK Čelákovice | odhlášeno hráčem | 12.08.2020 13:07:15 |
15. |
Jelínková Adéla | 10.01.2011 | TK Olymp Praha | odhlášeno hráčem | 12.08.2020 13:35:50 |
16. |
Jaroš Vojta | 26.02.2011 | LTK Liberec | odhlášeno hráčem | 12.08.2020 16:56:12 |
17. |
Vlček Štěpán | 01.03.2011 | SK HAMR, z.s. | odhlášeno hráčem | 12.08.2020 23:31:33 |
18. |
Řehoř Benjamín | 30.03.2012 | TK Slavia Plzeň | odhlášeno hráčem | 13.08.2020 21:07:08 |
19. |
Mikeš David | 06.07.2012 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno pořadatelem | 14.08.2020 13:57:31 |
20. |
ŽEMLA Václav | 19.04.2011 | TK Čelákovice | odhlášeno pořadatelem | 15.08.2020 08:49:33 |