Název: |
Svitavy Tour |
Datum: |
03.-03.08. |
Pořadatel: |
TK TENIS S&C SVITAVY (200) |
Kódové číslo: |
916664 |
Dvorců+povrch: |
5 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v Pá do 17:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Mgr. Snášilová Ilona |
: |
Purkyňova 25 |
: |
56802 Svitavy |
Tel. (1): |
775 411 630 |
E-mail: |
isnasilova@seznam.cz |
Poznámka pořadatele: Poznámka pořadatele:
Turnaj je součástí 3. ročníku ,,Svitavy Tour", který se skládá ze 3 zimních, 3 letních turnajů a závěrečného turnaje Masters .
Letní část : neděle 19. 05. 2019 Svitavy, neděle 07.07. 2019 Svitavy a sobota 03.08.2019 Svitavy
Na každém turnaji každý zúčastněný hráč obdrží za předvedené výkony věcné ceny a diplom.
Turnaje jsou zvlášť dívky a chlapci!
Možnost občerstvení v baru ,,Na kurtech“.
Ve výsledcích uloženo průběžné pořadí dívek a chlapců.
Prezentace telefonicky formou sms v pátek do 17:00 na tel. číslo 775 411 630
Dívky losování v sobotu v 9:00 (Lucie Halamová, Agáta Panáčková - přijatá na turnaj)
Chlapci příjezd do 12:30 (jestliže zůstane stejný počet 7 hráčů a menší, tak bude hrát každý hráč s každým).
Adresa: U Stadionu 943/17B, Svitavy |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Škorpíková Natálie |
05.01.2011 |
TO TJ Svitavy |
|
|
|
9:00 |
26.03.2019 16:43:02 |
2. |
Hajnovičová Marina |
12.05.2010 |
D&M Tennis Academy, z.s. |
|
|
|
9:00 |
15.05.2019 14:17:41 |
3. |
Ivanová Stella |
16.09.2010 |
TC BORS CLUB |
|
|
|
9:00 |
28.05.2019 19:01:10 |
4. |
Zaťko Melisa |
08.10.2010 |
ŽLTC Brno |
|
|
|
9:00 |
30.05.2019 11:56:30 |
5. |
Vilímková Denisa |
25.10.2010 |
T.J. Sokol Šumperk |
|
|
|
9:00 |
09.06.2019 01:15:49 |
6. |
Rutarová Julie |
22.07.2011 |
TK Mohelnice, z.s. |
|
|
|
9:00 |
18.06.2019 16:50:31 |
7. |
Motalová Hana |
28.07.2011 |
Tenisový klub Šternberk, z.s. |
|
|
|
9:00 |
02.07.2019 15:41:48 |
8. |
Kučerová Andrea |
17.01.2010 |
TC Dvůr Králové, z.s. |
|
|
|
9:00 |
08.07.2019 07:56:39 |
9. |
Nermuťová Melisa |
21.04.2010 |
TK Ústí n. Orlicí |
|
|
|
9:00 |
13.07.2019 15:43:05 |
10. |
Hladíková Emma |
19.03.2010 |
Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. |
|
|
|
9:00 |
22.07.2019 17:02:43 |
11. |
Čoupková Aneta |
15.06.2010 |
TC Brno. |
|
|
|
9:00 |
22.07.2019 19:40:50 |
12. |
Čižinská Mia |
29.02.2012 |
TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav |
|
|
|
9:00 |
23.07.2019 11:20:21 |
13. |
Čižinská Emma |
18.02.2010 |
TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav |
|
|
|
9:00 |
23.07.2019 11:22:29 |
14. |
Crhová Gabriela |
14.07.2010 |
TO TJ Svitavy |
|
|
|
9:00 |
24.07.2019 21:38:56 |
15. |
Kratochvílová Valerie |
06.04.2010 |
TJ Tatran Litovel, z.s. |
|
|
|
9:00 |
26.07.2019 14:10:08 |
16. |
Bartonkova Dora |
12.03.2010 |
Mosilana Brno |
|
|
|
9:00 |
27.07.2019 21:36:48 |
17. |
Hamrová Berenika |
12.08.2011 |
Mosilana Brno |
|
|
|
9:00 |
28.07.2019 10:06:57 |
18. |
Höklová Hana |
25.03.2011 |
Mosilana Brno |
|
|
|
9:00 |
28.07.2019 22:03:48 |
19. |
Štěpánková Aneta |
17.08.2010 |
Mosilana Brno |
|
|
|
9:00 |
28.07.2019 22:17:06 |
20. |
Čejková Anita |
04.03.2010 |
TC Brno. |
|
|
|
9:00 |
29.07.2019 18:51:03 |
21. |
Prosová Adéla |
07.02.2010 |
TK Bystřice n.Pernštejnem |
|
|
|
9:00 |
30.07.2019 09:12:38 |
22. |
Varačková Adriana |
02.04.2010 |
Mosilana Brno |
|
|
|
9:00 |
30.07.2019 16:07:25 |
23. |
HORÁČKOVÁ Vanesa |
25.07.2011 |
LTC Vysoké Mýto |
|
|
|
9:00 |
02.08.2019 13:57:19 |
24. |
Nantlová Ella |
09.03.2010 |
TK Milo Olomouc |
|
|
|
9:00 |
02.08.2019 16:44:08 |
25. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
26. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
27. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
28. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
29. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
30. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
31. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
32. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Dorazil Tadeáš |
20.11.2011 |
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. |
|
|
|
přijat do soutěže příjezd 12:30 |
26.03.2019 20:52:37 |
2. |
Krňávek Daniel |
02.03.2011 |
TC Brno. |
|
|
|
přijat do soutěže příjezd 12:30 |
29.03.2019 18:54:25 |
3. |
Horký Damián |
24.09.2011 |
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. |
|
|
|
přijat do soutěže příjezd 12:30 |
25.07.2019 12:37:55 |
4. |
Chalupník Martin |
21.04.2010 |
Spartak Polička |
|
|
|
přijat do soutěže příjezd 12:30 |
29.07.2019 21:03:33 |
5. |
Šenberk Matyáš |
29.12.2010 |
TK Česká Třebová, z.s. |
|
|
|
přijat do soutěže příjezd 12:30 |
30.07.2019 13:15:28 |
6. |
Kolář Jan |
07.08.2012 |
ŽLTC Brno |
|
|
|
přijat do soutěže příjezd 12:30 |
31.07.2019 09:22:22 |
7. |
Gerišer David |
25.02.2011 |
TO TJ Svitavy |
|
|
|
přijat do soutěže příjezd 12:30 |
31.07.2019 20:03:34 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Staněk Dominik |
01.07.2010 |
TC Brno. |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
06.07.2019 19:30:44 |
|