Český tenisový svaz
Název:
Okruh JmTS - O pohár hejtmana JMK
Datum:
03.-04.08.
Pořadatel:
TENIS SLOVÁCKO z.s. (200)
Místo konání:
Salašská 2182, Staré Město
Kódové číslo:
916662
Dvorců + povrch:
7 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
So do 08:00 hod.
Kontaktní osoba:
Štěpánek Pavel
Salašská 2182
686 03 Staré Město
Tel. (1):
608686199
Tel. (2):
775701618
E-mail:
turnaje@tenisslovacko.cz
Internet:
www.sportparkrybnicek.cz

Poznámka pořadatele:

Prezentace soboto do 8:00 hoši (Přijat hráč Václav Barina 2011)
prezentace neděle do 8:00 dívky

Turnaj je zařazen do IV. ročníku turnajového okruhu JmTS babytenisu 2019 pod záštitou hejtmana Jihomoravského kraje JUDr. Bohumila Šimka. Bližší informace na stránkách JmTS www.jihomoravsky.cztenis.cz Sobota chlapci, neděle dívky
Do turnaje bude přijato max 24 hráčů v sobotu + 24 hraček v neděli
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Jastrábek Vít 14.06.2011 TC Brno. Sobota 3.8.
16.03.2019 08:00:28
2.
Kiss Jindřich 13.07.2011 TK Moravský Krumlov z.s. Sobota 3.8.
19.03.2019 11:06:24
3.
Šlapanský Kryštof 24.03.2010 TK Moravský Krumlov z.s. Sobota 3.8.
19.03.2019 11:26:43
4.
Pokorný Petr 10.02.2010 TK Moravský Krumlov z.s. Sobota 3.8.
19.03.2019 11:36:01
5.
Schneebaum Andreas 30.04.2010 HTK Třebíč Sobota 3.8.
08.04.2019 10:25:41
6.
Hudec David 11.10.2010 Start Brno Sobota 3.8.
28.04.2019 05:43:44
7.
Sležek Michael 26.01.2010 TC Brno. Sobota 3.8.
19.05.2019 08:02:12
8.
Šnorich Matias 19.04.2010 TK AGROFERT Prostějov Sobota 3.8.
22.05.2019 15:22:08
9.
Kučera Lukáš 19.06.2011 TJ Sokol Uherský Brod Sobota 3.8.
03.06.2019 21:58:47
10.
Pařízek Tomáš 04.06.2010 ŽLTC Brno Sobota 3.8.
23.06.2019 13:33:52
11.
Koc Rafael 31.10.2011 TC Brno. Sobota 3.8.
27.06.2019 23:19:11
12.
Fiala Tomáš 21.12.2011 TK Benešov Sobota 3.8.
02.07.2019 10:02:48
13.
Staněk Dominik 01.07.2010 TC Brno. Sobota 3.8.
06.07.2019 19:31:02
14.
Skála Marek 22.06.2010 LTC Hodonín Sobota 3.8.
10.07.2019 16:51:02
15.
Kroupa Michael 29.10.2010 Jiskra Otrokovice Sobota 3.8.
16.07.2019 21:39:32
16.
Maňák Daniel 03.08.2010 SK Zlín-Mladcová Sobota 3.8.
22.07.2019 09:56:28
17.
Šenk Jan 15.08.2011 TK Bystřice p.H. Sobota 3.8.
22.07.2019 16:23:28
18.
volná karta      
volná karta
19.
volná karta      
volná karta
20.
volná karta      
volná karta
21.
volná karta      
volná karta
22.
volná karta      
volná karta
23.
volná karta      
volná karta
24.
volná karta      
volná karta
25.
volná karta      
volná karta
26.
volná karta      
volná karta
27.
volná karta      
volná karta
28.
volná karta      
volná karta
29.
volná karta      
volná karta
30.
volná karta      
volná karta
31.
volná karta      
volná karta
32.
volná karta      
volná karta
33.
volná karta      
volná karta
34.
volná karta      
volná karta
35.
volná karta      
volná karta
36.
volná karta      
volná karta
37.
volná karta      
volná karta
38.
volná karta      
volná karta
39.
volná karta      
volná karta
40.
volná karta      
volná karta
41.
volná karta      
volná karta
42.
volná karta      
volná karta
43.
volná karta      
volná karta
44.
volná karta      
volná karta
45.
volná karta      
volná karta
46.
volná karta      
volná karta
47.
volná karta      
volná karta
48.
volná karta      
volná karta

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Tománková Denisa 08.01.2011 TENIS SLOVÁCKO z.s. Neděle 4.8.
15.03.2019 09:02:43
2.
HRDLIČKOVÁ ADÉLA 01.03.2010 SK Uherský Brod Všechny hráčky přijaty!!!
16.03.2019 01:10:09
3.
Vymětalíková Lucie 11.10.2010 Jiskra Otrokovice  
16.03.2019 15:04:29
4.
Musilová Amélie 17.06.2010 SK Tenis Tišnov  
16.03.2019 22:38:51
5.
Bukalová Adriana 30.11.2010 SK Tenis Tišnov  
17.03.2019 08:04:11
6.
Pěnčíková Tereza 25.06.2011 TK PRECHEZA Přerov o.s.  
17.03.2019 12:20:49
7.
Šmídová Karolína 27.07.2010 TJ Sokol Uherský Brod  
20.03.2019 21:15:47
8.
Brodská Laura 11.05.2011 HTK Třebíč  
22.03.2019 06:34:12
9.
Filipi Dominika 25.10.2010 TJ Kraví Hora Brno  
23.03.2019 13:32:25
10.
Hrdličková Terezie 28.02.2010 TK AGROFERT Prostějov  
25.03.2019 09:24:52
11.
Hlobilová Tereza 27.07.2010 TK Zlín  
26.03.2019 09:10:58
12.
Hujíková Agáta 30.04.2011 TK Zlín  
03.04.2019 06:42:03
13.
Hudcová Eva 11.10.2010 Start Brno  
28.04.2019 05:45:36
14.
Patáková Klára 18.07.2011 TC Holešov, o.s.  
20.06.2019 20:09:12
15.
Nešporová Karolína 03.07.2010 Jiskra Otrokovice  
22.06.2019 14:58:35
16.
Horehleďová Barbora 22.11.2010 SK Uherský Brod  
23.06.2019 13:38:36
17.
Langášová Zuzana 19.10.2011 TC Brno.  
23.06.2019 22:40:39
18.
Levinsky Gloria 09.02.2010 TK AGROFERT Prostějov  
22.07.2019 04:46:43
19.
Balážová Ella 03.02.2010 TENIS SLOVÁCKO z.s.  
23.07.2019 21:32:40
20.
Miškovský Nathalie Charlize 03.03.2011 TK AGROFERT Prostějov  
27.07.2019 17:34:26
21.
Věchtová Nicole 17.09.2010 TENIS SLOVÁCKO z.s.  
01.08.2019 09:01:23
22.
Procházková Marketa 31.12.2011 Slovácký TK Břeclav  
02.08.2019 07:52:31

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Padrnosová Nela 07.08.2010 TK Spartak Jihlava odhlášeno hráčem
18.07.2019 09:03:37
2.
van Neck Marleen 06.12.2010 TK Zlín odhlášeno hráčem
20.07.2019 18:31:28
3.
Navrátilová Veronika 26.07.2010 D&M Tennis Academy, z.s. odhlášeno hráčem
21.07.2019 00:24:20
4.
Čoupková Aneta 15.06.2010 Mosilana Brno odhlášeno hráčem
22.07.2019 19:38:00
5.
Pastorek Tobias 13.10.2010 ITS Tennis Club, z.s. odhlášeno hráčem
25.07.2019 12:00:37
6.
Dřevojanová Anežka 14.11.2010 TK Moravský Krumlov z.s. odhlášeno hráčem
25.07.2019 22:47:46
7.
Šikuta Marek 01.06.2010 NTC Kyjov odhlášeno hráčem
27.07.2019 09:40:22
8.
Čejková Anita 04.03.2010 TC Brno. odhlášeno hráčem
29.07.2019 18:49:37
9.
Nováková Viktória 09.01.2010 TENIS SLOVÁCKO z.s. odhlášeno hráčem
29.07.2019 21:57:13
10.
Prosová Adéla 07.02.2010 TK Bystřice n.Pernštejnem odhlášeno hráčem
30.07.2019 09:11:43
11.
Chladová Ema 11.07.2010 TK Znojmo odhlášeno hráčem
31.07.2019 07:18:30
12.
Schmidová Nina 13.10.2011 TK Znojmo odhlášeno hráčem
31.07.2019 09:10:59
13.
Haruštiaková Dáša 03.03.2011 TC BORS CLUB-STK Břeclav odhlášeno hráčem
31.07.2019 18:49:59
14.
Skalická Ela 15.01.2010 - odhlášeno pořadatelem
01.08.2019 12:34:35
15.
Vurm Gustav 03.02.2011 TC Brno. odhlášeno pořadatelem
01.08.2019 18:01:29
16.
Pohanková Adina 08.02.2010 TJ Zbrojovka Vsetín odhlášeno pořadatelem
02.08.2019 07:51:43
17.
Skácelová Natálie Jana 11.01.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s. odhlášeno pořadatelem
02.08.2019 13:56:41
18.
Bartovic Artur 27.04.2010 TC Brno. odhlášeno pořadatelem
02.08.2019 17:58:07