Název: |
Precheza Cup |
Datum: |
13.-14.08. |
Pořadatel: |
TK PRECHEZA Přerov o.s. (200) |
Místo konání: |
Přerov |
Kódové číslo: |
916659 |
Dvorců + povrch: |
8 antuka |
Míče: |
tecnifibre |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
So do 08:30 hod. |
Kontaktní osoba: |
Šubert Marek |
Blahoslavova 8 | |
750 02 Přerov | |
Tel. (1): |
725802907 |
E-mail: |
tenis.skola@seznam.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Holubová Aneta | 05.07.2007 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | 16.03.2016 09:51:56 |
|
2. |
Michálek Stanislav | 11.07.2007 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 17.03.2016 08:39:55 |
|
3. |
Pospíšilová Vanesa | 19.06.2008 | - | 17.03.2016 17:37:30 |
|
4. |
Horáček Josef | 16.02.2007 | TK AGROFERT Prostějov | 22.03.2016 15:46:49 |
|
5. |
Galnorová Adéla | 23.09.2007 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 27.03.2016 23:24:28 |
|
6. |
Klimánková Stella | 06.06.2007 | TK TENNISPOINT FM | 07.04.2016 06:12:41 |
|
7. |
Paštiková Julie | 31.05.2008 | TK AGROFERT Prostějov | 07.04.2016 20:50:14 |
|
8. |
Mohapl Tomáš | 23.05.2007 | TK Milo Olomouc | 30.04.2016 13:38:40 |
|
9. |
Spáčil Jan | 14.01.2008 | TK Milo Olomouc | 12.05.2016 13:42:38 |
|
10. |
Galetová Gioia Sarah | 08.01.2009 | TK AGROFERT Prostějov | 09.06.2016 23:20:31 |
|
11. |
Peterková Adina | 29.02.2008 | TK Sparta Praha | 10.06.2016 06:02:08 |
|
12. |
Buchta Adam | 20.03.2007 | TK Milo Olomouc | 20.06.2016 20:44:56 |
|
13. |
Ludvová Anna | 16.05.2008 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 22.06.2016 23:44:32 |
|
14. |
Růžičková Tereza | 23.01.2008 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 27.06.2016 12:14:22 |
|
15. |
Zrůbek Adam | 27.10.2007 | TK Milo Olomouc | 12.07.2016 15:54:54 |
|
16. |
Baderle David | 12.08.2008 | Sokol Zábřeh | 18.07.2016 23:33:39 |
|
17. |
Štůsek Julia | 30.06.2008 | TK AGROFERT Prostějov | 20.07.2016 22:00:21 |
|
18. |
Slaměníková Lucie | 25.12.2009 | TK AGROFERT Prostějov | 25.07.2016 13:33:14 |
|
19. |
Slaměníková Marie | 13.08.2007 | TK AGROFERT Prostějov | 25.07.2016 13:33:34 |
|
20. |
Vodešilová Kateřina | 12.02.2009 | - | 27.07.2016 13:37:26 |
|
21. |
Šimunič Šimon | 08.03.2007 | TJ Zbrojovka Vsetín | 28.07.2016 21:08:10 |
|
22. |
Valdmannová Vendula | 10.12.2007 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 31.07.2016 09:02:20 |
|
23. |
Machovský Benjamin | 09.04.2007 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 02.08.2016 18:26:30 |
|
24. |
Eliášová Veronika | 03.11.2008 | TK SC OSTRAVA | 02.08.2016 18:26:45 |
|
25. |
Ziak Martin | 09.09.2008 | - | 02.08.2016 18:27:52 |
|
26. |
Matoušek Martin | 28.08.2007 | Sokol Zábřeh | 07.08.2016 08:52:43 |
|
27. |
Špitová Michaela | 08.04.2007 | Pašťa tenis, z.s. | 09.08.2016 22:17:09 |
|
28. |
Tégl Tomáš | 16.06.2008 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 10.08.2016 20:43:21 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Milar Jiří | 25.07.2007 | HTK Třebíč | odhlášeno hráčem | 03.04.2016 17:27:13 |
2. |
Hrubý Václav Augustin | 05.08.2008 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | odhlášeno hráčem | 06.04.2016 07:05:21 |
3. |
Snášilová Nikola | 10.06.2008 | TK Ústí n. Orlicí | odhlášeno hráčem | 17.04.2016 18:47:28 |
4. |
Dubovská Anna | 03.03.2008 | TO TJ Tesla Pardubice | odhlášeno hráčem | 15.06.2016 14:11:24 |
5. |
Odložilík Jakub | 22.07.2008 | TC Holešov, o.s. | odhlášeno hráčem | 21.06.2016 18:07:14 |
6. |
Vallová Valentina | 06.06.2007 | ŽLTC Brno | odhlášeno hráčem | 29.06.2016 23:56:16 |
7. |
Kosík Tadeáš | 13.09.2007 | Sokol Lanžhot | odhlášeno hráčem | 15.07.2016 22:49:03 |
8. |
Zerai Rayen | 17.03.2008 | TC Brno. | odhlášeno hráčem | 18.07.2016 07:42:52 |
9. |
Pospíšil Matěj | 11.03.2007 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | odhlášeno hráčem | 25.07.2016 12:09:41 |
10. |
Pospíšilová Nikola | 09.04.2009 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | odhlášeno hráčem | 25.07.2016 12:11:25 |
11. |
Maturová Adriana | 28.07.2008 | TK Milo Olomouc | odhlášeno hráčem | 31.07.2016 20:34:28 |
12. |
Vrba Jan | 20.03.2009 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | odhlášeno pořadatelem | 03.08.2016 17:37:31 |
13. |
Mazal Matyáš | 22.06.2007 | TJ Brno-Komín | odhlášeno hráčem | 04.08.2016 20:56:43 |
14. |
Piteráková Natálie | 27.08.2007 | TK Na Dolině o.s. | odhlášeno hráčem | 05.08.2016 13:46:21 |
15. |
Kalousek Šimon | 30.04.2007 | TC Ostrava Nová Ves | odhlášeno hráčem | 07.08.2016 09:40:17 |
16. |
Huťková Valerie | 31.01.2007 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | odhlášeno pořadatelem | 07.08.2016 18:03:25 |
17. |
Němec Adam | 28.07.2009 | TJ Zbrojovka Vsetín | odhlášeno hráčem | 07.08.2016 19:16:28 |
18. |
Šrotová Linda | 24.09.2007 | TK Milo Olomouc | odhlášeno pořadatelem | 08.08.2016 15:16:46 |
19. |
Zamazal Daniel | 02.11.2007 | TK Natali | odhlášeno hráčem | 09.08.2016 20:28:54 |
20. |
Pešat Oliver | 19.02.2007 | TK Na Dolině o.s. | odhlášeno hráčem | 10.08.2016 15:03:25 |
21. |
Vičan Jan | 03.06.2007 | Rožnovský tenisový klub | odhlášeno pořadatelem | 10.08.2016 15:40:39 |
22. |
Pokorný Lukáš | 15.08.2007 | TJ Zbrojovka Vsetín | odhlášeno hráčem | 10.08.2016 18:41:57 |
23. |
Fryčáková Julie Nela | 07.02.2007 | ITS Tennis Club, z.s. | odhlášeno pořadatelem | 11.08.2016 13:20:27 |
24. |
Holíková Marie | 13.05.2007 | - | odhlášeno pořadatelem | 11.08.2016 13:20:42 |
25. |
Kučera Daniel | 06.04.2007 | Mosilana Brno | odhlášeno pořadatelem | 11.08.2016 22:57:57 |