Název: |
Tera Cup |
Datum: |
09.-09.08. |
Pořadatel: |
LTC České Budějovice,z.s. (200) |
Kódové číslo: |
916654 |
Dvorců+povrch: |
10 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v So do 18:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Horáková Kateřina |
: |
Vltavské nábřeží 930/1 |
: |
37001 České Budějovice |
Tel. (1): |
601082916 |
E-mail: |
sport@teniscb.cz |
Internet: |
www.teniscb.cz |
Poznámka pořadatele: V sekci výsledky jsou rozlosované skupiny.
19 účastníků nalosováno do 4 skupin.
Po odehrání zápasů ve skupinách pokračujeme pavoukem a pavoukem útěchy.
Začátek zápasů v 10:00.
Začneme na 6 kurtech, postupně nám přibudou další.
První runda v 10:00: Fiedlerová - Ulč, Příhoda - Pávková, Vondráková - Tybitancl, Mařík - Krejčí, Trnka - Drábek, Koranda - Marešová
Všichni ostatní 10:30.
|
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Votavová Hana |
18.12.2012 |
LTC VITON České Budějovice,z.s. |
|
|
|
|
02.04.2020 22:44:20 |
2. |
Boháčová Soňa |
24.06.2011 |
LTC Český Krumlov |
|
|
|
|
04.04.2020 22:30:41 |
3. |
Frommová Emma |
06.04.2012 |
LTC VITON České Budějovice,z.s. |
|
|
|
|
24.04.2020 07:42:03 |
4. |
Gorský Martin |
04.01.2011 |
Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. |
|
|
|
|
15.05.2020 12:49:41 |
5. |
Příhoda Adam |
14.03.2011 |
LTC VITON České Budějovice,z.s. |
|
|
|
|
25.05.2020 06:45:24 |
6. |
Tybitancl Jiří |
06.09.2011 |
Sokol TK Kaplice |
|
|
|
|
31.05.2020 11:27:24 |
7. |
Trnka Tomáš |
19.12.2012 |
LTC VITON České Budějovice,z.s. |
|
|
|
|
06.06.2020 07:54:10 |
8. |
Koranda Jakub |
31.05.2011 |
LTC VITON České Budějovice,z.s. |
|
|
|
|
08.06.2020 08:03:23 |
9. |
Mařík Matouš |
08.03.2012 |
TK Vimperk |
|
|
|
|
09.06.2020 10:56:02 |
10. |
Ulč Martin |
26.09.2011 |
TK Vimperk |
|
|
|
|
12.06.2020 15:00:22 |
11. |
Pávková Marie |
24.08.2012 |
LTC Český Krumlov |
|
|
|
|
13.06.2020 19:32:16 |
12. |
Levans James |
28.11.2012 |
SK Aritma Praha |
|
|
|
|
15.06.2020 11:49:04 |
13. |
Vondráková Valentýna |
13.01.2011 |
Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. |
|
|
|
|
05.07.2020 15:04:14 |
14. |
Krejčí Filip |
25.03.2012 |
TJ Centropen Dačice |
|
|
|
|
11.07.2020 10:32:57 |
15. |
Nekola Matyáš |
10.04.2012 |
TJ Lokomotiva Veselí n.L. |
|
|
|
|
15.07.2020 18:51:28 |
16. |
Fiedlerová Enola |
16.08.2012 |
Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. |
|
|
|
|
26.07.2020 13:55:33 |
17. |
Michálková Daniela |
04.03.2012 |
Tenis Dobříš |
|
|
|
|
28.07.2020 08:32:12 |
18. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
19. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
20. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
21. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
22. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
23. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
24. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
25. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
26. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
27. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Šebístková Tereza |
23.03.2012 |
LTC Humpolec |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
22.06.2020 20:35:39 |
2. |
Macháč Martin |
17.03.2011 |
TK Písnice |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
23.06.2020 22:56:14 |
3. |
Podruh Axel |
13.08.2012 |
LTC Český Krumlov |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
05.08.2020 07:32:27 |
4. |
Čechová Ellen |
12.02.2012 |
TK Spartak Jihlava |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
06.08.2020 09:27:12 |
5. |
Zapletal Jindřich |
16.05.2011 |
TK SK Dobrá Voda u Č.B. |
|
|
|
odhlášeno pořadatelem |
08.08.2020 09:32:38 |
|