Název: |
I.ČLTK Praha Cup by Babolat - chlapci |
Datum: |
08.-08.08. |
Pořadatel: |
I.ČLTK Praha (200) |
Kódové číslo: |
916650 |
Dvorců + povrch: |
7 antuka |
Míče: |
Babolat |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
28 |
Prezentace v |
So do 08:30 hod. |
Kontaktní osoba: |
Mgr. Pecha Jan Ph.D. |
Ostrov Štvanice 38 | |
170 00 Praha 7 | |
Tel. (1): |
721 663 118 |
E-mail: |
pecha@cltk.cz |
Internet: |
www.cltk.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Rak Denis | 08.07.2011 | LTC Kolín | 06.05.2020 17:51:17 |
|
2. |
Zapský Tobiáš | 12.01.2011 | TK Sparta Praha | 12.05.2020 07:45:16 |
|
3. |
Roček Eduard | 31.01.2011 | LTC Modřany 2005 | 13.05.2020 23:44:14 |
|
4. |
Štěpánek Adam | 26.04.2011 | LTK Liberec | 16.05.2020 08:29:36 |
|
5. |
Jaroš Vojta | 26.02.2011 | LTK Liberec | 18.05.2020 15:49:19 |
|
6. |
Švestka Alan | 29.10.2011 | Tenisový klub Benátky nad Jizerou | 20.05.2020 20:17:05 |
|
7. |
Toman Karel | 07.05.2011 | I.ČLTK Praha | 21.05.2020 12:17:05 |
|
8. |
Kafka Michal | 22.05.2011 | Lokomotiva Zdice | 28.05.2020 20:08:38 |
|
9. |
Bervid William | 23.05.2012 | I.ČLTK Praha | 03.06.2020 22:59:31 |
|
10. |
Hovorka Hugo | 21.04.2011 | Tenis Dobříš | 07.06.2020 00:27:01 |
|
11. |
Michna Gabriel | 06.07.2011 | TK Sparta Praha | 18.06.2020 09:37:18 |
|
12. |
Oprchal Matyas | 23.03.2013 | TK AGROFERT Prostějov | 23.06.2020 20:25:45 |
|
13. |
Macháč Martin | 17.03.2011 | TK Písnice | 23.06.2020 22:57:04 |
|
14. |
Hron Lukáš | 13.03.2011 | I.ČLTK Praha | 01.07.2020 20:24:12 |
|
15. |
Barina Václav | 22.04.2011 | TK AGROFERT Prostějov | 03.07.2020 21:24:40 |
|
16. |
Horáček Filip | 14.12.2011 | LTK Liberec | 07.07.2020 15:54:27 |
|
17. |
Blažek Leoš | 26.01.2012 | TO SK Mělník | 08.07.2020 08:41:13 |
|
18. |
Ječmínek Ondřej | 18.01.2012 | LTC Modřany 2005 | 08.07.2020 18:08:48 |
|
19. |
Coxon Ben | 06.10.2011 | TK AGROFERT Prostějov | 15.07.2020 18:34:44 |
|
20. |
Durdynets Dominik | 31.10.2011 | TK Čelákovice | 20.07.2020 13:19:32 |
|
21. |
Řehoř Benjamín | 30.03.2012 | TK Slavia Plzeň | 22.07.2020 21:03:40 |
|
22. |
Poddaný Patrik | 07.09.2011 | TK Neridé | 31.07.2020 15:01:54 |
|
23. |
Svoboda Filip | 16.10.2011 | TK Neridé | 31.07.2020 17:39:23 |
|
24. |
Bělohlávek Petr | 11.01.2011 | Lokomotiva Zdice | 03.08.2020 09:33:16 |
|
25. |
Hanzelín Tobiáš | 28.11.2011 | I.ČLTK Praha | 04.08.2020 00:03:13 |
|
26. |
Šebek Filip | 08.07.2011 | TK Sparta Praha | 04.08.2020 10:30:15 |
|
27. |
Plecitý Vít | 05.04.2011 | Lokomotiva Beroun | 04.08.2020 18:34:48 |
|
28. |
Plecitý Vilém | 25.03.2013 | I.ČLTK Praha | 04.08.2020 18:35:31 |
|
29. |
Miketa Matias | 30.03.2013 | TK Sparta Praha | 04.08.2020 21:54:20 |
|
30. |
Kindl Samuel | 01.01.2012 | TJ Lázně Bělohrad | 05.08.2020 22:00:09 |
|
31. |
Štefaník Antonín | 02.04.2011 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 05.08.2020 22:25:25 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Sirový Šimon | 28.11.2011 | TJ Solidarita Praha 10 | odhlášeno hráčem | 31.07.2020 13:28:31 |
2. |
Vondráček Samuel Cristian | 06.04.2011 | Lokomotiva Praha | odhlášeno hráčem | 31.07.2020 21:35:44 |
3. |
Havlásek Vojtěch | 29.11.2011 | TC Dvůr Králové, z.s. | odhlášeno hráčem | 05.08.2020 07:16:23 |
4. |
Motal David | 21.05.2012 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno hráčem | 05.08.2020 13:11:12 |
5. |
Polášek Oliver | 10.08.2011 | TK Sokol Horní Počernice,p.s. | odhlášeno pořadatelem | 07.08.2020 13:12:07 |
6. |
Zikmund Adam | 29.01.2013 | TK Sparta Praha | odhlášeno pořadatelem | 07.08.2020 13:12:33 |
7. |
Janoušek Šimon | 16.03.2011 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno pořadatelem | 07.08.2020 13:12:52 |