Český tenisový svaz
Název:
AKUNA TOUR2019 V
Datum:
27.-28.07.
Pořadatel:
Městský tenisový klub Karviná (200)
Kódové číslo:
916644
Dvorců + povrch:
7 antuka
Míče:
tecnifibre
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
So do 08:30 hod.
Kontaktní osoba:
Malinowski Patrik
Sportovní 896
73506 Karviná
Tel. (1):
608440920
E-mail:
P.malinowski@seznam.cz
Internet:
mtk-karvina.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Zajac Michal 11.04.2011 TJ TO Sokol Stará Bělá  
29.03.2019 13:30:38
2.
Macura Nela 14.02.2011 TC BIOCEL Vratimov z.s.  
31.03.2019 16:53:41
3.
Zemanová Zuzana 02.02.2010 Beskydský tenisový klub  
02.04.2019 16:26:18
4.
Holmanová Karolína 03.12.2010 Family Tennis Ostrava  
15.04.2019 20:24:56
5.
Galgonková Eliška 20.09.2010 TC Ostrava Nová Ves  
22.05.2019 20:33:43
6.
Kalivodová Laura Victoria 21.01.2010 Slavoj Český Těšín  
27.05.2019 19:37:39
7.
Pulcerová Klaudie 04.08.2010 TK Slavia Orlová  
30.05.2019 12:38:47
8.
Bill Adam 24.12.2011 TK Slavia Orlová  
10.06.2019 07:10:54
9.
Konderla Denis 17.03.2011 Slavoj Český Těšín  
10.06.2019 21:02:18
10.
Struminská Julie 05.05.2010 Tennis Hill Havířov o.s.  
16.06.2019 14:03:40
11.
Skácelíková Klára 18.01.2011 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.  
23.06.2019 15:54:37
12.
Tomica Daniel 22.08.2010 TK Slavia Orlová  
23.06.2019 19:44:34
13.
Prstecký Jan 16.08.2011 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.  
29.06.2019 20:57:41
14.
Bury Lukasz 03.01.2011 SK Vitality Slezsko o.s.  
05.07.2019 20:21:00
15.
Novotná Sára Anna 22.05.2011 TJ TO Sokol Stará Bělá  
06.07.2019 17:43:38
16.
Vala Max 04.04.2011 TK ARBREX-OSTRAVA  
07.07.2019 18:05:08
17.
Slováček Martin 02.03.2010 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.  
07.07.2019 20:49:38
18.
Koukolová Tereza 27.04.2010 SK JC Sport Opava  
10.07.2019 09:40:37
19.
Mullerová Karolína 23.12.2010 SK JC Sport Opava  
13.07.2019 18:58:58