Název: |
Perníkový turnaj - turnaj v rámci Olympijského parku Pardubice |
Datum: |
06.-06.08. |
Pořadatel: |
TK Pernštýn 1897 Pardubice (200) |
Kódové číslo: |
916639 |
Dvorců + povrch: |
6 antuka |
Míče: |
tecnifibre |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
24 |
Prezentace v |
So do 08:30 hod. |
Kontaktní osoba: |
Ehl Radek |
Na Záboří 32 | |
530 02 Pardubice | |
Tel. (1): |
731537109 |
E-mail: |
radehl@seznam.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Ševečková Valerie | 22.10.2008 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | volná karta | 16.03.2016 10:04:23 |
2. |
Kaplanová Karolína | 10.04.2007 | - | volná karta | 16.03.2016 10:56:20 |
3. |
Doskočil Aleš | 06.08.2007 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | volná karta | 16.03.2016 13:32:58 |
4. |
Drápela Daniel | 23.10.2007 | TO TJ Svitavy | volná karta | 16.03.2016 19:10:57 |
5. |
Kinkor Adam | 30.12.2008 | TO TJ Tesla Pardubice | volná karta | 16.03.2016 19:43:39 |
6. |
Záhornický Matyáš | 09.07.2009 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | volná karta | 16.03.2016 22:11:31 |
7. |
Kubešová Linda Marie | 22.02.2007 | TO TJ Tesla Pardubice | volná karta | 16.03.2016 23:12:11 |
8. |
El Gazzar Tarek | 12.03.2007 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | volná karta | 17.03.2016 14:12:35 |
9. |
Strnadová Eliška | 28.09.2007 | TJ Žďár nad Sázavou | volná karta | 18.03.2016 10:34:44 |
10. |
Rampír Jakub | 30.10.2007 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | volná karta | 19.03.2016 06:08:17 |
11. |
Vojtíšek Albert | 16.06.2007 | TO TJ Tesla Pardubice | volná karta | 19.03.2016 17:57:08 |
12. |
Růžička Jan | 19.01.2007 | TO TJ Svitavy | volná karta | 20.03.2016 10:49:19 |
13. |
Vašáková Martina | 15.05.2007 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | volná karta | 21.03.2016 09:29:41 |
14. |
Flídr Rodan | 12.12.2007 | TO TJ Tesla Pardubice | volná karta | 22.03.2016 21:36:39 |
15. |
Malinová Natálie | 22.04.2008 | TO TJ Tesla Pardubice | volná karta | 29.03.2016 22:47:58 |
16. |
Zaňka Jakub | 29.03.2008 | TO SK Žamberk | volná karta | 30.03.2016 23:34:37 |
17. |
Vobořilová Anna | 27.08.2008 | LTC Pardubice | volná karta | 01.04.2016 00:04:33 |
18. |
Tomíška Václav | 29.04.2008 | Tenisová akademie Siesta resort | volná karta | 01.04.2016 00:30:51 |
19. |
Mikeska Martin | 16.06.2007 | Tenisová akademie Siesta resort | volná karta | 01.04.2016 00:33:18 |
20. |
Jandík Patrik | 25.09.2007 | SK HIT Hradec Králové z.s. | volná karta | 18.04.2016 01:19:08 |
21. |
Dubovská Anna | 03.03.2008 | TO TJ Tesla Pardubice | volná karta | 05.05.2016 18:41:01 |
22. |
Nimrichtr Arnošt Matěj | 27.07.2008 | TK Pernštýn 1897 Pardubice | volná karta | 09.05.2016 09:37:04 |
23. |
Bezdíček Lukáš | 07.06.2009 | TK Pernštýn 1897 Pardubice | volná karta | 22.05.2016 18:40:03 |
24. |
Různar Kryštof | 28.06.2007 | LTC Velen Boskovice | volná karta | 25.05.2016 11:30:27 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Nosek Jan | 27.03.2008 | TK Kvasiny | Přijat | 05.06.2016 22:31:43 |
2. |
Raušová Nella | 25.04.2007 | TO TJ Tesla Pardubice | Přijata | 11.06.2016 21:28:07 |
3. |
Crha Jiří | 15.05.2008 | TO TJ Svitavy | Přijat | 19.06.2016 11:40:50 |
4. |
Ondráček Kryštof | 14.09.2007 | Tenisová akademie Siesta resort | Přijat | 19.06.2016 21:04:32 |
5. |
Ostravská Adéla | 19.08.2008 | TK Zlín | Přijata | 26.07.2016 10:13:26 |
6. |
Ševcová Barbora | 02.10.2007 | TK Kvasiny | Přijata | 28.07.2016 20:45:13 |
7. |
Vantuchová Aneta | 19.04.2009 | LTC Houštka | Přijata | 29.07.2016 15:58:46 |
8. |
Ploc Matouš | 14.11.2008 | TK Česká Třebová, z.s. | Přijat | 31.07.2016 19:12:51 |
9. |
Loučka Ondřej | 23.09.2008 | SK HAMR, z.s. | Přijat | 31.07.2016 20:06:10 |
10. |
Holub Martin | 13.05.2008 | TK Kvasiny | Přijat | 31.07.2016 22:16:03 |
11. |
Kozel Aleš | 28.11.2008 | Tenisový klub Eden HK | Přijat | 05.08.2016 07:34:40 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Horáková Běla | 18.02.2008 | TO TJ Tesla Pardubice | odhlášeno hráčem | 16.05.2016 14:24:41 |
2. |
Rakouš Michal | 19.08.2010 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno hráčem | 06.06.2016 07:38:06 |
3. |
Šefčík Lukáš | 11.12.2007 | TK Pelhřimov | odhlášeno hráčem | 17.07.2016 20:21:49 |
4. |
Holý Tomáš | 20.12.2008 | TO TJ Tesla Pardubice | odhlášeno hráčem | 18.07.2016 20:27:31 |
5. |
Hrubeš Ondřej | 29.01.2008 | - | odhlášeno hráčem | 24.07.2016 13:01:30 |
6. |
Jandík Tomáš | 29.08.2007 | TO SK Žamberk | odhlášeno hráčem | 26.07.2016 14:04:07 |
7. |
Postupa Matyáš | 25.08.2008 | - | odhlášeno hráčem | 31.07.2016 11:03:47 |
8. |
Klodnerová Adéla | 05.08.2007 | TO TJ Tesla Pardubice | odhlášeno hráčem | 31.07.2016 13:45:43 |
9. |
Crhová Charlene | 06.06.2008 | TO TJ Svitavy | odhlášeno hráčem | 01.08.2016 21:47:14 |
10. |
Brusenbauch Karel | 14.08.2007 | SK Tenis Tišnov | odhlášeno hráčem | 02.08.2016 18:06:47 |
11. |
Bartošová Barbora | 04.03.2008 | TC Dvůr Králové, z.s. | odhlášeno hráčem | 03.08.2016 20:24:45 |