Český tenisový svaz
Název:
TC Chrudim Baby Cup #4
Datum:
20.-20.07.
Pořadatel:
TC Chrudim z.s. (200)
Místo konání:
Chrudim
Kódové číslo:
916630
Dvorců + povrch:
6 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
So do 09:00 hod.
Kontaktní osoba:
Šlajs Ondřej
U Parku 135
537 01 Chrudim
Tel. (1):
737 305 089
E-mail:
info@tcchrudim.cz
Internet:
www.tcchrudim.cz

Poznámka pořadatele:

Na turnaj budou navíc přijati:
14. Maršík Matyáš (31.12.2010) - TK Česká Třebová
15. Mikeš Marek (7.7.2010) - TK SB Světlá n.Sáz.

Celkem potvrdilo účast všech 15 hráčů.
-------------------------------------------------------------------------------
Prosíme o potvrzení účasti na turnaji přes SMS kontaktní osobě (737 264 303) do pátku 19.7. do 18:00 hod.
Děkujeme.
-------------------------------------------------------------------------------
Rozhodčí turnaje a kontaktní osoba na sobotu 20.7.: Ondřej Šlajs, tel.: 737 305 089
-------------------------------------------------------------------------------
Prezence všech účastníků je osobně v sobotu 20.7. do 9:00 hod. v klubovně TC Chrudim (1.patro).
Startovné je 200 Kč. Po ukončení prezence následuje rozlosování do skupin.
Těšíme se na Vaši účast.
-----------------------------------------------------------------------------
Turnaj hrají chlapci a dívky dohromady. Ceny obdrží všichni účastníci turnaje. Bude se hrát i utkání o 3.místo a bronzový pohár.
Turnaj je čtvrtým ze šesti turnajů TC Chrudim Babytenis Zimní a Letní Série 2019.
Další termíny: 24.srpen 2019, 1.září 2019
-------------------------------------------------------------------------------
Stav bodování po třech turnajích série (bude zohledněn pro nasazení do skupin - pro hráče 1-8 v bodování):
1. Lelek - 480 b.
2. Hrubeš - 250 b.
3. Mikeš M. - 197 b.
4. Kovárník - 197 b.
5. Čapoun - 177 b.
6. Coyago - 168 b.
7. Louvar - 137 b.
8. Gerišer - 100 b.
9. Pilný - 97 b.
10. Žďárský - 69 b.
11. Hamanová - 68 b.
12. Škorpíková - 67 b.
13. Málek - 47 b.
14.-15. Kotová - 45 b.
14.-15. Doležalová - 45 b.
16. Venc - 25 b.
17. Klusáčková - 24 b.
18.-20. Mudrochová - 1 b.
18.-20. Ročínová - 1b.
18.-20. Baudyš - 1 b.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Coyago Patrick 24.04.2011 TC Chrudim z.s. účast potvrzena
16.03.2019 16:57:39
2.
Oulehla Antonín 01.08.2011 TO TJ Tesla Pardubice účast potvrzena
15.04.2019 19:24:07
3.
Stříteský Jakub 18.08.2010 DTK Skuteč  
19.05.2019 06:11:50
4.
Pelz Dominik 16.10.2010 TO TJ Svitavy  
20.05.2019 15:18:17
5.
Rak Denis 08.07.2011 LTC Kolín  
15.06.2019 12:40:42
6.
Pilný Matouš 18.01.2011 TK Pernštýn 1897 Pardubice účast potvrzena
04.07.2019 20:01:34
7.
Mikeš David 06.07.2012 TK SB Světlá n.Sáz. účast potvrzena
07.07.2019 14:26:37
8.
Lukášková Adéla 16.04.2010 TK Pernštýn 1897 Pardubice účast potvrzena
08.07.2019 12:28:12
9.
Drobílková Kristýna 12.05.2010 TCD Donovalská účast potvrzena
08.07.2019 21:35:22
10.
Málek Matouš 05.02.2010 TC Chrudim z.s.  
16.07.2019 09:19:39
11.
Horký Damián 24.09.2011 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.  
17.07.2019 08:30:31
12.
Adámek Alexander 30.03.2011 TK Hlinsko účast potvrzena
17.07.2019 09:02:04
13.
Volšička Vojtěch 21.10.2010 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav účast potvrzena
17.07.2019 20:14:14
14.
volná karta      
volná karta
15.
volná karta      
volná karta
16.
volná karta      
volná karta
17.
volná karta      
volná karta
18.
volná karta      
volná karta
19.
volná karta      
volná karta
20.
volná karta      
volná karta
21.
volná karta      
volná karta
22.
volná karta      
volná karta
23.
volná karta      
volná karta
24.
volná karta      
volná karta
25.
volná karta      
volná karta
26.
volná karta      
volná karta
27.
volná karta      
volná karta
28.
volná karta      
volná karta
29.
volná karta      
volná karta
30.
volná karta      
volná karta
31.
volná karta      
volná karta
32.
volná karta      
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Mikeš Marek 07.07.2010 TK SB Světlá n.Sáz. odhlášeno hráčem
07.07.2019 14:28:09
2.
Zemek Robin 30.06.2010 LTC Český Krumlov odhlášeno hráčem
10.07.2019 14:44:59
3.
Havlíková Viktorie 08.11.2010 Lokomotiva Zdice odhlášeno hráčem
12.07.2019 08:35:40
4.
Meixnerová Izabela 30.03.2010 TK Choceň odhlášeno hráčem
17.07.2019 16:26:22
5.
Hamanová Aneta 23.06.2010 DTK Skuteč odhlášeno hráčem
17.07.2019 21:39:19
6.
Kovárník Vojtěch 10.06.2010 TK Pernštýn 1897 Pardubice odhlášeno pořadatelem
19.07.2019 08:36:04
7.
Sýkora Michal 05.02.2010 TO TJ Tesla Pardubice odhlášeno pořadatelem
19.07.2019 08:36:32