Název: |
Střední kurt - 2. Sparťanská pětka L18 |
Datum: |
22.-22.07. |
Pořadatel: |
TK Sparta Praha (250) |
Kódové číslo: |
916630 |
Dvorců + povrch: |
7 antuka |
Míče: |
Head |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
35 |
Prezentace v |
Ne do 09:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Ing. Lásková Leona |
Za Císařským mlýnem 2/1115 | |
17000 Praha 7 | |
Tel. (1): |
724074000 |
E-mail: |
l.laskova@tkspartapraha.cz |
Internet: |
www.spartababytenis.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Hrnčířová Anna | 06.09.2011 | TENIS Klánovice | 15.03.2018 08:39:27 |
|
2. |
Brodská Laura | 11.05.2011 | HTK Třebíč | 16.03.2018 07:04:08 |
|
3. |
Hadrabová Radka | 07.01.2011 | Tenis Dobříš | 18.03.2018 15:38:57 |
|
4. |
Michna Gabriel | 06.07.2011 | TK Sparta Praha | 19.03.2018 21:37:46 |
|
5. |
Michna Lisa | 26.07.2012 | TK Sparta Praha | 19.03.2018 21:37:54 |
|
6. |
Chmelař Marek | 09.07.2010 | TK Sparta Praha | 19.03.2018 21:54:38 |
|
7. |
Blažková Barbora | 10.06.2011 | LTK Liberec | 19.03.2018 21:55:02 |
|
8. |
Kačín Ondřej | 30.07.2011 | SK HAMR, z.s. | 20.03.2018 00:13:30 |
|
9. |
Hnízdil Michal | 28.03.2010 | Lokomotiva Zdice | 20.03.2018 06:17:12 |
|
10. |
Bílek Dominik | 22.11.2010 | TO Sokol Nehvizdy | 20.03.2018 08:24:45 |
|
11. |
Cenklová Adriana | 11.02.2010 | LTK Klatovy | 20.03.2018 09:17:05 |
|
12. |
Žáčková Marcela | 26.11.2010 | TJ Spoje Praha | 20.03.2018 11:54:11 |
|
13. |
Marešová Beata | 12.07.2012 | TK Sparta Praha | 23.03.2018 06:51:54 |
|
14. |
Svoboda Filip | 16.10.2011 | TK Neridé | 23.03.2018 15:47:53 |
|
15. |
Vtelenský Matěj | 21.07.2010 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | 27.03.2018 16:22:43 |
|
16. |
Rosolová Rozálie | 15.03.2010 | Lokomotiva Zdice | 03.04.2018 22:57:50 |
|
17. |
Hovorka Hugo | 21.04.2011 | Tenis Dobříš | 08.04.2018 13:17:16 |
|
18. |
Jelínková Adéla | 10.01.2011 | TK Olymp Praha | 20.05.2018 20:17:06 |
|
19. |
ŽEMLA Václav | 19.04.2011 | TK Čelákovice | 21.05.2018 12:24:30 |
|
20. |
Nováková Viktória | 09.01.2010 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | 26.06.2018 19:07:53 |
|
21. |
Panáček Jan | 18.04.2011 | SK HAMR, z.s. | 06.07.2018 20:34:39 |
|
22. |
Plecháč Šimon | 01.11.2010 | Tenisový klub Benátky nad Jizerou | 09.07.2018 09:28:40 |
|
23. |
Drábová Sára | 21.09.2011 | SK HAMR, z.s. | 09.07.2018 13:25:24 |
|
24. |
Farajpourova Aináz | 17.07.2011 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 12.07.2018 14:50:01 |
|
25. |
Smékalová Barbora | 14.01.2010 | TK Milo Olomouc | 16.07.2018 10:19:36 |
|
26. |
Navarra Tomáš | 26.01.2011 | TJ Sokol Vysočany | 18.07.2018 18:22:36 |
|
27. |
Martinovský Tobiáš | 23.02.2011 | I.ČLTK Praha | 19.07.2018 08:28:23 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Petrásek Ella Martina | 18.08.2011 | TK Sparta Praha | odhlášeno hráčem | 19.03.2018 06:41:08 |
2. |
Melicharová Michaela | 09.06.2009 | TK Neridé | odhlášeno hráčem | 27.03.2018 23:39:26 |
3. |
Mikeš Marek | 07.07.2010 | TK SB Světlá n.Sáz. | odhlášeno hráčem | 02.04.2018 20:04:18 |
4. |
Mikeš David | 06.07.2012 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno hráčem | 02.04.2018 20:05:27 |
5. |
Plamínková Karla | 27.10.2011 | TK Sparta Praha | odhlášeno hráčem | 06.05.2018 19:45:48 |
6. |
Šimek Dominik | 01.06.2009 | TK Sparta Praha | odhlášeno pořadatelem | 25.05.2018 11:14:42 |
7. |
Koc Rafael | 31.10.2011 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno hráčem | 17.06.2018 20:39:32 |
8. |
Fikáčková Andrea | 08.04.2011 | Spartak Hořovice | odhlášeno hráčem | 11.07.2018 07:47:30 |
9. |
Šebek Filip | 08.07.2011 | TK Sparta Praha | odhlášeno hráčem | 11.07.2018 20:22:50 |
10. |
Černý Matyáš | 13.03.2010 | SK Žalov | odhlášeno hráčem | 13.07.2018 20:47:46 |
11. |
Pabišková Natalie | 29.04.2009 | LTK Liberec | odhlášeno hráčem | 17.07.2018 11:43:44 |
12. |
Zimová Lela | 09.07.2010 | Lokomotiva Praha | odhlášeno hráčem | 17.07.2018 17:03:30 |
13. |
Hájek Petr | 09.03.2011 | SK HAMR, z.s. | odhlášeno pořadatelem | 18.07.2018 08:02:58 |